Szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe

O ile szukasz firmy organizującej szkolenia dedykowane to w tej chwili ją odkryłeś. Jesteśmy profesjonalną firmą z sporym doświadczeniem w tej branży. Wszelkim swoim kontrahentom oferujemy usługi w okazjonalnie konkurencyjnej cenie. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie dobierając metody szkolenia oraz narzędzia według jego zapotrzebowania. Warto zaznaczyć, że jesteśmy firmą rzetelną i godną zaufania.

Szczegóły strony www.nowekompetencje.pl:

Podlinkuj stronę www.nowekompetencje.pl:

Szkolenia biznesowe

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkola Rosyjskiego Kraków »

  Oferta kursów języka rosyjskiego dla firm. Kursy z dojazdem do Klienta. Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Naukę języka rosyjskiego w naszej szkole w Krakowie prowadzą starannie wyselekcjonowani nauczyciele spełniający kryteria kwalifikacyjne szkoły językowej Alingua. Wszyscy nasi lektorzy posiadają wyższe wykształcenie oraz przygotowanie metodyczne i pedagogiczne. Podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSK MELBA - nauka jazdy i kursy na instruktorów »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK MELBA, oferujemy szkolenia kierowców na prawo jazdy kategorii A, B, A+B oraz kursy dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy. OSK MELBA to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców w Krakowie, zdobądź z nami prawo jazdy lub nową pracę.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kadry zarządzającej »

  Leadership to firma zajmująca się szkoleniem i coachingiem przede wszystkim z zakresu zarządzania projektami i ludźmi. Podstawową zasadą Leadership Center jest nastawienie na efekt, dlatego trzon oferty opiera się na praktycznych warsztatach i coachingu, gdyż taka forma maksymalizuje korzyści dla organizacji. Systemowe podejście do problemu i koncentracja zasobów powoduje osiąganie optymalnych rezultatów.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Business coaching »

  International Coaching Certification. Oferujemy business coaching, executive coaching, szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem organizacji coachingowej IICD oraz szkolenia biznesowe z obszaru przywództwa i zarządzania, negocjacji i sprzedaży oraz perswazji i rozwoju osobistego.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • BeHaPeks - BHP Sosnowiec »

  Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą i doradztwem w zakresie BHP i P.POŻ. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony przeciwpożarowej, higieny żywności (byłe Minimum Sanitarne). Świadczymy usługi opracowywania m.in.: Oceny Ryzyka Zawodowego, Instrukcji Ochrony Przeciwpożarowej Budynków, Dokumentacji HACCP, GHM, GMP, GMP Plus dla przedsiębiorstw sektora spożywczego i paszowego.

  Oferujemy doraźną lub stałą współpracę na zasadach zewnętrznego nadzoru BHP. Działamy głównie na Śląsku i Zagłębiu (Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Siemianowice Śląskie, Mikołów, Olkusz). Usługi szkoleniowe jesteśmy w stanie prowadzić w naszej sali szkoleniowej lub w Państwa Zakładzie Pracy.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia »

  Wspomagamy działalność i rozwój firm poprzez usługi doradztwa biznesowego i szkolenia. Pomagamy przedsiębiorcom w zakresie zarządzania, organizacji, planów rozwoju, strategii marketingowych i sprzedażowych. Wspieramy firmy w bieżącym zarządzaniu, negocjacjach, pozyskiwaniu funduszy. Umożliwiamy poprawę efektywności biznesu poprzez konsulting oraz rozwój kadr dzięki szkoleniom i coachingowi. Prowadzimy szkolenia dla właścicieli firm, kadry kierowniczej, oraz handlowców. Pomagamy rozwinąć zdolności przywódcze, poprawić zarządzanie zespołem, wzmocnić umiejętność negocjacji, komunikowania się oraz skutecznej sprzedaży.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • NT GROUP audyt oprogramowania »

  Człowiek, który pracuje nad sobą i wciąż się doskonali jest ponoć szczęśliwszy. Postęp pracowników jest także bardzo ważnym walorem dla pracodawców. Dlatego też warto rozszerzać swoje kwalifikacje. Z czego? Może z informatyki – komputery są dziś wszędzie, warto wiedzieć o nich trochę więcej. Kursy komputerowe na każdym poziomie zaawansowania oferuje łódzka firma NT Group. Warto zgłosić się do nich także kierując firmą, bowiem nie tylko poprowadzą ćwiczenia dla pracowników, ale też mogą wykreować nowy wizerunek firmy w internecie, przygotują pomysły graficzne, napiszą odpowiednie systemy i programy. Ale i to nie koniec w NT Group można także zadysponować audyt legalności oprogramowania oraz bezpieczeństwa.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Katowice »

  Organizacja brainstorm.biz.pl ma do czynienia z konsultingiem przedsiębiorczym oraz długofalowym. Naszym klientom oferujemy także sposobność organizacji różnorodnych szkoleń. Wszystkie proponowane przez naszą firmę świadczenia mają na celu zwiększyć efektywność oraz skuteczność działań operacyjnych, co będzie miało bezpośredni wpływ na wynik zyskowności organizacji. pracujemy na zlecenie średnich i dużych firm, gdzie serwisujemy wiele znanych przedsiębiorstw. Pomagamy znaleźć oraz wyeliminować znalezione bariery w działaniu firmy klienta.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem podnośników nożycowych »

  AA Herkules to znana firma, działająca na terenie pomorza oraz śląska. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi maszynami, zapraszamy do naszej głównej siedziby w Katowicach. Wystarczy jeden telefon, aby umówić się z naszymi konsultantami. Potrzebują Państwo znaleźć idealnego partnera na rynku budowlanym? Polecamy nasze przedsiębiorstwo AA Herkules. Z pewnością spełnimy Państwa wymagania oraz oczekiwania. Wynajem jednorazowy? Nie ma problemu! Nawiązujemy współprace krótkoterminowe jak i te długofalowe. Więcej na naszej stronie podestyruchome.pl

  Data dodania: 15 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Delegacje »

  Chcesz wysłać swoich pracowników na dodatkowe warsztaty? Nie wiesz jakie szkolenia wybrać? Jeżeli skorzystasz z oferty polbi.pl to na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz co możemy Ci zaproponować i wybierz kurs na miarę swoich potrzeb. Nie wiesz jak dokonywać rozliczenia podróży służbowych? Interesuje Cię szkolenie z zakresu kadr i płac? Zapraszamy.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »