Szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe

O ile szukasz firmy organizującej szkolenia dedykowane to w tej chwili ją odkryłeś. Jesteśmy profesjonalną firmą z sporym doświadczeniem w tej branży. Wszelkim swoim kontrahentom oferujemy usługi w okazjonalnie konkurencyjnej cenie. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie dobierając metody szkolenia oraz narzędzia według jego zapotrzebowania. Warto zaznaczyć, że jesteśmy firmą rzetelną i godną zaufania.

Szczegóły strony www.nowekompetencje.pl:

Podlinkuj stronę www.nowekompetencje.pl:

Szkolenia biznesowe

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OSK MELBA - nauka jazdy i kursy na instruktorów »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK MELBA, oferujemy szkolenia kierowców na prawo jazdy kategorii A, B, A+B oraz kursy dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy. OSK MELBA to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców w Krakowie, zdobądź z nami prawo jazdy lub nową pracę.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Gliwice »

  Centrum Szkoleń Inżynierskich - organizujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz szerokiego znaczenia technik inżynierskich.

  Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, nowoczesne metody nauczania są gwarancją wysokich standardów oferowanych dla klientów usług.

  Siedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny Politechniki Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy dla kadr - szkolenia w Gliwicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ewaluacje Warszawa »

  MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek. Ponadto współdziałamy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz zakres usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa i obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej oraz usługach targowo-wystawienniczych.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zarządzania »

  International Coaching Certification. Realizujemy szkolenia biznesowe oraz szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem IICD. Oferujemy Państwu również indywidualne procesy typu business coaching i executive coaching. Prowadzimy zarówno szkolenia dla firm jak i szkolenia otwarte.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • SYNERGIA ROZWOJU – Firma szkoleniowo – doradcza (Warszawa, Wrocław) »

  Firma szkoleniowo – doradcza SYNERGIA ROZWOJU prowadzi szkolenia dedykowane dla firm (tzw. szkolenia zamknięte) oraz szkolenia otwarte w większości miast w Polsce (Warszawa, Wrocław, Śląsk, Kraków, Poznań, Lublin, Gdańsk, Szczecin, Łódź) jak i projekty doradcze. Obszary specjalizacji SYNERGII ROZWOJU w zakresie szkoleń to: sprzedaż i marketing, zarządzanie, umiejętności osobiste i coaching, natomiast w zakresie projektów doradczych to: assessment & developement center, executive coaching, ocena 360 stopni, talent managament, budowanie i wdrażanie standardów pracy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe szkolenia »

  Firma GD PARTNERS S.C. zajmuje się obsługą bhp i ppoż instytucji z całego kraju, w szczególności takich miast jak Wrocław, Katowice, Opole, Warszawa, czy Kraków. Wykonujemy szkolenia z pierwszej pomocy, wykonujemy dokumentację wypadków przy pracy, czy też opracowaniem ryzyka zawodowego.W ofercie firmy mamy m.in: usługi bhp i ochrona przeciw pożarowa, szkolenia na operatorów wózków widłowych, szkolenia bhp, kursy metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, ocena ryzyka zawodowego, zabezpieczenie przeciw pożarowe, a także szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Możemy pochwalić się takimi mocnymi punktami jak: zespół wykwalifikowanych ekspertów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, wysoka jakość wykonywania zadań przez naszych specjalistów. Jeżeli chciałbyś poznać szczegółową propozycję firmy zapraszamy na stronę http://www.gdbhp.pl.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie w nieruchomości - Biznes Instytut »

  Organizacja biznesinstytut.pl jest firmą instruktorską, która za cel zakłada podwyższenie wiedzy finansowej korzystających z naszych usług ludzi. Uczymy inwestowania przez praktykę. WśródPośród przedmiotów naszej działalności jest się giełda, nieruchomości oraz kopaliny i szeroko pojmowany biznes. Nasze warsztaty są idealną formą nauki dla rozpoczynających przygodę przedsiębiorców, jak również dla wprawnych graczy, którzy chcą poukładać posiadaną orientację, jak również poznać punkt widzenia zarabiających na różnorodnych mechanizmach finansowych osób.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lenax kurs rusztowania »

  Zależy nam, aby każdy nasz absolwent posiadał wiedzę i biegłość w realizowaniu takich czynności jak aranżowanie instruktażu stanowiskowego czy inwentaryzacja środków stałych w warsztatach pracy. Naszym celem jest jak najlepsze nauczenie kadry sektora administracyjnego, które zapewnią jej sprawdzenie się w miejscu pracy, ale przede wszystkim wrażenie, że poprawnie przeprowadzają polecone im zadania. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax nieprzerwanie podnosi kwalifikacje swoich wykładowców. Więcej kluczowych informacji o naszej dotychczasowej działalności, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Delegacje »

  Chcesz wysłać swoich pracowników na dodatkowe warsztaty? Nie wiesz jakie szkolenia wybrać? Jeżeli skorzystasz z oferty polbi.pl to na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz co możemy Ci zaproponować i wybierz kurs na miarę swoich potrzeb. Nie wiesz jak dokonywać rozliczenia podróży służbowych? Interesuje Cię szkolenie z zakresu kadr i płac? Zapraszamy.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka bezpiecznej jazdy Warszawa »

  Zastanawiasz się czasem czym zajmuje się szkoła doskonalenia techniki jazdy? Czy warto korzystać z ofert, które oferuje? Co możesz zyskać kończąc jeden z kursów? Przekonaj się sam. Wejdź na driveracademy.pl i zobacz czym się zajmujemy. Korzystając z naszych szkoleń masz szansę w przyszłości uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze. Dzięki nim możesz uratować życie lub zdrowie nie tylko swoje, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Korzystając z możliwości jazdy na torze poprawisz swoje umiejętności kierowania samochodem w różnych warunkach i sytuacjach. Zapraszamy na driveracademy.pl

  Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »