Stalex pręty kwadratowe Bydgoszcz

Stalex pręty kwadratowe Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo STALEX zaistniało z myślą o zapełnieniu niszy artykułów stalowych dedykowanych nowoczesnym przedsiębiorstwom budowlanym. Posiadamy rury czarne i ocynkowane, blachy, pręty kwadratowe, kątowniki, bednarka ocynkowana. Niemal dwudziestoletnie doświadczenie, przekłada się na imponujące okoliczności obsługi klientów firmy, dzięki czemu nasi nabywcy obsługiwani są w sposób rzetelny i całkowicie fachowy. mamy wyroby wyłącznie najważniejszych i sprawdzonych firm m.in. Huta Celsa Ostrowiec, CMC Zawiercie S.A., Stalprodukt S.A., Arcelor Mittal, Złomrex S.A. Więcej danych dotyczących oferty odkryją Państwo na naszej stronie WWW.

Szczegóły strony stalex.net.pl:

Podlinkuj stronę stalex.net.pl:

Stalex pręty kwadratowe Bydgoszcz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komatsu »

  Firma ARTECH oferuje wózki widłowe, Bielsko-Biała, używane, części do wózków widłowych, Komatsu, Toyota, Desta, combilift, baumann, hubtex, wózki boczne, wielokierunkowe, artech.Firma Artech do doświadczenie i tradycja przekazywana od wielu lat.Firma mieści się w Łękawicy koło Zywca.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hartowanie »

  Hartomed jest firmą zajmującą się profesjonalnym hartowaniem oraz obróbką cieplną metali. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz godzinom spędzonym na profesjonalnych działaniach, jesteśmy w stanie ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że będziecie Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia oferty jaką ma dla Państwa nasza firma!

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • ENES - magnesy, sklep internetowy. »

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się wszelkie typy magnesów stałych jak i uchwyty i chwytaki magnetyczne. Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczna, jak również sprzedaż wysyłkową. Magnesy neodymowe, magnesy ferrytowe i uchwyty magnetyczne, są dostępne w szerokim asortymencie z oferty magazynowej. Istnieje również zamawianie ich według dostarczonych rysunków i konkretnych wymagań. Zachęcamy do dokonywania zakupów za pomocą z naszego sklepu internetowego jak również na miejscu w siedzibie naszej firmy.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poliuretany »

  Elastomery poliuretanowe są tworzywem gumopodobnym o wysokich wskaźnikach eksploatacyjnych. Ich właściwości można kształtować w bardzo szerokim zakresie, co czyni je tworzywem niewiarygodnie uniwersalnym. Poliuretany posiadają duży zakres twardości z równoczesnym zachowaniem dużej elastyczności. Wysokie właściwości mechaniczne oraz duża odporność chemiczna powodują, że wypierają one materiały tradycyjne jak: guma metale czy ceramika. Firma Lubas jest producentem elastomerów poliuretanowych L-PUR, będących tworzywem o szerokim zakresie zastosowań, sprawdzającym się w wielu gałęziach przemysłu.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wytwarzamy stalowe przenośniki taśmowe, a także linie transportowe »

  Kompania Prohamat istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Realizacja zadań opiera się na konstruowaniu, później budowaniu i obsłudze gwarancyjnej przenośników rolkowych i suwnic. W ofercie spółki znajduje się szeroki zakres usług związanych z budownictwem. Przodującym produktem są przenośniki rolkowe oraz linie transportowe, które konstruowane są według potrzeb a także wymagań klienta. Oferta za każdym razem generowana jest indywidualnie. Stosowane przez przedsiębiorstwo półkę Prohamat materiały są najwyższej jakości, a długa gwarancja na maszyny gwarantuje jego trwałość a także niezawodność.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.ultrarent.pl »

  Ultrarent to Zakład Badań Nieniszczących z Kalisza. Specjalizuje się w ekspertyzach technicznych i badaniach nieniszczących tj. badania radiologiczne RT. Ta metoda należy do grupy badań o największej wiarygodności. Znajduje zastosowanie w spawalnictwie, lutowaniu, odlewnictwie i obróbce plastycznej.

  Data dodania: 07 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Orstal - drut ciągniony »

  Forma ORSTAL zajmuje się profesjonalną budową maszyn oraz specjalistycznych urządzeń do obróbki drutu stalowego. Oferujemy zgrzewarki wielopunktowe, a także prościarki do drutu, szpularki drutu miękkiego oraz półtwardego. Wszystkie urządzenia odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością. Naszym klientom proponujemy także specjalnie przygotowane urządzenia do produkcji nietypowych wyrobów, jak chociażby drut w odcinkach z pętelką, który znajduje zastosowanie w belownicach pionowych oraz wiele innych przydatnych urządzeń o niestandardowym charakterze. Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję. Jednocześnie oferujemy również profesjonalny montaż, a także specjalistyczne szkolenie dla pracowników.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka CNC »

  Obróbka cnc obejmuje produkcję części zgodnie z rysunkami, modelami lub próbkami dostarczonych części poprzez obróbkę mechaniczną. Na życzenie klienta nasi technolodzy mogą ustalić, w jaki sposób można wyprodukować część. Oferujemy również części zamienne do maszyn cnc. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania, obliczą koszty i przygotują indywidualną ofertę handlową.

  Data dodania: 07 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Płyty warstwowe »

  REDCOM to firma oferująca pawilony handlowe, kioski, stróżówki, warsztaty, domki dla gości i domki rekreacyjne z płyt warstwowych. Firma REDCOM oferuje także najwyższej jakości pokrycia dachowe, kontenery, płyty warstwowe, drabiny mocowane, pawilony, systemy okienne, hale stalowe, świetliki dachowe i bramy garażowe. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe podążanie za najnowszymi trendami gwarantuje nowoczesne, estetyczne i funkcjonalne zarazem projekty.

  Data dodania: 30 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych I FAGUMIT »

  PRODUCENT WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, Firma powstała w 1908 roku. Wtedy na terenie Wolbromia w woj. małopolskim została utworzona fabryka wyrobów z gumy, która póżniej przyjęła nazwę Wolbromskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil". Jesteśmy jednym z największych producentów węży i wyrobów gumowych w branży. Gwarantujemy produkty wyskiej jakości. Oferujemy Ponad 50 węży o różnym zastosowaniu. Nasze produkty stosuje się np w: przemysł chemiczny, hutnictwo, rolnictwo, branża budowlana, motoryzacja. W naszej fabryce powstają także węże specjalnego przeznaczenia. Spełniamy wymaganie polskich i europejskich norm, oraz posiadamy wszelkie możliwe certyfikaty i uprawnienia. Jesteśmypoważnym partnerem handlowym. Dabamy o to, by stale się rozwijać.Wdrażamy nowe technologie.

  Data dodania: 29 05 2020 · szczegóły wpisu »