Rotomoulding

Rotomoulding

Nie każdy zna określenie rotomoulding. Zasadniczo jest to technika produkowania tworzyw sztucznych. Posiada on swoje atuty, dla przykładu stosunkowo małe ceny formy, ale równocześnie ma niedociągnięcia przykładowo czasochłonność. Coraz większa część specjalistycznych zakładów pracy rozpowszechniać tą technologię. Na domiar tego sam rotomoulding zyskuje nieustannie następnych entuzjastów.

Szczegóły strony www.multiplast.info.pl:

Podlinkuj stronę www.multiplast.info.pl:

Rotomoulding

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprężyny >> metalurgia >> wyszkowska fabryka sprężyn sp. z o.o. »

  Wyszkowska Fabryka Sprężyn METALURGIA jest jednym z czołowych producentów sprężyn technicznych oraz wyrobów z drutu sprężynowego. W ofercie firmy znajdują się sprężyny naciskowe, sprężyny naciągowe, sprężyny skrętne, elementy sprężyste, pancerze ochronne, pierścienie sprężyste oraz wiele innych.Wyroby produkowane są z materiałów w stanie utwardzonym i zmiękczonym. Dla większości wyrobów używane są wysokiej jakości materiały od dostawców o najwyższej światowej renomie. Szeroki zakres stosowanych surowców pozwala na elastyczne dopasowanie się do potrzeb naszych Klientów. Do każdej partii wyprodukowanego towaru, standardowo dołączane jest świadectwo jakości.

  Data dodania: 13 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Armatura przemysłowa, zasuwy »

  P.P.H. "RAKAPOL" Sp. z o. o. jest firmą działającą na rynku systemów instalacyjnych od 1992 roku. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie firm w armaturę przemysłową oraz zasuwy specjalizujących się w wykonawstwie sieci wodociągowych, oczyszczalni ścieków i innych obiektów przemysłowych....

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materiały opakowaniowe cena »

  Przedsiębiorstwo Secural dystrybuuje różnego fasonu pudełka kartonowe. Ich model może być rozmyślnie zaprojektowany, tak aby całkowicie zaspokajał Państwa wymagania. Nasze pudełka tekturowe są stosowane do transportu wszelkiego sortu produktów poczynając od alkoholi, a na komputerach skończywszy.
  Głównie rekomendujemy naszą usługę związaną z wytwarzaniem standów reklamowych, które zależąc od oczekiwań są profesjonalnie zadrukowane i stosownie przycięte.
  Świadczymy także prace opakowywania i zamykania opakowań blistrowych.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • POLTECHNIK Listwy zaciskowe »

  W Błoniach koło Wrocławia mieści się firma Poltechnik Sp. z o.o. Sp. k. Jesteśmy dystrybutorem firm: Murrplastik Systemtechnik GmbH, Robotec, Klemsan, Tecnikabel, Ortac, Hummel, Mete Enerji oraz Franz Elkuch AG. W naszej ofercie posiadamy: osłony, dławnice. Każdy produkt otrzymuje od nas 12 miesięczną gwarancję. Zapewniamy terminową adaptację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej wiadomości.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZPUH Mataśka »

  Opakowania z kartonu muszą być naprawdę odporne o czym znakomicie wie ZPUH Antoni Mataśka. Przedstawione w witrynie zostały więc wysokiej jakości pudełka z kartonu, które dostępne są we wszelkich najpopularniejszych wymiarach. Klienci odwiedzając stronę będą mogli przejrzeć technologie produkcji kartonów, ich odmiany, jak też złożyć zamówienie dzięki opublikowanemu formularzowi. Zamówienia można ponadto składać na kartony wyposażone w specjalne nadruki wykonywane offsetowo czy w technice sitodruku. Jeżeli więc szukasz nieźle wykonanych i przede wszystkim odpornych pudełek, zajrzyj na tę witrynę.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Thermopomiar »

  Decydując się na ofertę przedsiębiorstwa Thermo Pomiar klienci będą mieli możliwość wejść w posiadanie naprawdę najwyższej jakości urządzeń kontrolno-pomiarowych. Specjalistyczne przedmioty, takie jak wilgotnościomierze, bądź też regulatory stosowane są przez sporo gałęzi przemysłu, w tym na przykład przez branżę motoryzacyjną. Przedsiębiorstwo udziela gwarancji na dostępne urządzenia, gwarantuje też ich niezawodne działanie. Zamówień oraz zapytań ofertowych można dokonywać poprzez umieszczone w witrynie firmy specjalnie przygotowane w tym celu formularze. Thermo Pomiar współpracuje też z licznymi renomowanymi zagranicznymi producentami.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybucja falowników »

  Rodzinę charakterystyk napędu o regulowanej prędkości z ograniczeniem prądowym. Podobne układy z ograniczeniem znajdują zastosowanie w wielu innych napędach. W napędach nawrotnych z forsowaniem wzbudzenia przewiduje się ograniczenie prądu wzbudzenia. Napędy nawrotne o krótkich czasach nawrotu prostownikowe wyposaża się w układ ograniczenia prędkości zmiany prądu twornika d//d/ w celu niedopuszczenia do przekroczenia przez prędkość zmiany prądu twornika wartości granicznej, określonej przez komutację silnika prądu stałego. W napędach z osłabieniem pola silnika przeprowadza się ograniczenie iloczynu In prądu twornika silnika przez prędkość obrotową. Napędy urządzeń transportu szybowego wymagają ograniczenia przyspieszenia, w celu niedopuszczenia do poślizgu liny.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Visto.com.pl farba epoksydowa - farby Visto »

  Visto producent farb przemysłowych poleca swoją stronę internetową. Jest to wstępne przedstawienie oferty firmy. Farba epoksydowa Visto czy farba poliuretanowa to tylko ogólna nazwa oferowanych produktów. Każdy z produktów Visto posiada odrębne właściwości, jednak zawsze tą samą doskonałą jakość. Strona internetowa prezentuje również opis i działalność firmy Visto. Przedstawiona na witrynie głównej oraz w zakładce farba epoksydowa Visto to farba izolująco-uszczelniająca niezbędna w procesach technologicznych. Inne opisy produktowe farb przemysłowych zawarto w odpowiednich kategoriach, które łatwo odszukać na stronie internetowej Visto.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Egalwan.eu galwanizernia »

  Galwanizernia Elektrocarbon Galwan to ludzie, którzy maja wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu mogą swoim klientom zaoferować cynkowanie galwaniczne. Jeżeli chcecie być pewni, że Wasze zlecenie zostanie wykonane bardzo dokładnie, to koniecznie musicie nam je powierzyć. W naszym katalogu znajdziecie również spawalnie, chromianowanie i wiele innych usług.

  Data dodania: 23 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Płyty warstwowe »

  REDCOM to firma oferująca pawilony handlowe, kioski, stróżówki, warsztaty, domki dla gości i domki rekreacyjne z płyt warstwowych. Firma REDCOM oferuje także najwyższej jakości pokrycia dachowe, kontenery, płyty warstwowe, drabiny mocowane, pawilony, systemy okienne, hale stalowe, świetliki dachowe i bramy garażowe. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe podążanie za najnowszymi trendami gwarantuje nowoczesne, estetyczne i funkcjonalne zarazem projekty.

  Data dodania: 30 03 2020 · szczegóły wpisu »