Recycleo.pl

Recycleo.pl

Jesteśmy licencjonowanym sprzedawcą maszyn firmy GUIDETTI. Wszelkie zapewniane przez naszą firmę urządzenia cechują się naprawdę odpowiednią jakością. Urządzenia do recyklingu kabli, które są przez naszą firmę oferowane, posiadają roczną gwarancję, co świadczy o ich naprawdę wysokiej jakości. Potrafimy pochwalić się także dostępem do centrum testowego, które daje możliwość sprawdzenia oferowanych przez naszą firmę rozwiązań związanych z recyklingiem. Wszelkie informacje odnośnie maszyn do recyklingu zawarte są na stronie firmowej recycleo.pl.

Szczegóły strony recycleo.pl:

Podlinkuj stronę recycleo.pl:

Recycleo.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stojaki »

  Stojaki reklamowe firmy SIP z Krosna od wielu lat wykorzystywane są przez duże firmy do prezentowania swoich produktów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniej techniki do wykonania stojaków nie mają sobie równych w branży. Krośnieńska firma posiada olbrzymie zaplecze kadrowe oraz techniczne, co pozwala na produkcję stojaków przystosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Obrabiarka »

  Prowadzimy komis maszyn do drewna i metalu. wiele urządzeń w całej Polsce. O obrabiarkach do drewna wiemy wszystko. Sprawdź ofertę na naszej stronie - podajemy ceny w usd. Oprócz obrabiarek sprzedajemy także frezarki. Damy Ci atrakcyjne upusty. Promocja na maszyny obróbki metalu - uruchomienie gratis. Zamów przyjazd naszego technika - szybka naprawa na miejscu w zakładzie. Obrabiarki do metali to nasza specjalność i w tym jesteśmy najlepsi. Obecny kurs Euro sprzyja zakupowi obrabiarek. Zapewniamy własny środek transportu i załadowanie maszyny. Usuwanie usterek maszyn na miejscu w zakładzie klienta. Zajmujemy się serwisem i naprawą obrabiarek do drewna, obsługujemy już wiele firm. Sprzedajemy kompletne elementy wyposażenia tartaków, sprowadzamy maszyny do drewna.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Martinex-Choinki sztuczne, ozdoby choinkowe, Koziegłowy »

  Producent choinek sztucznych "MARTINEX" swoją działalność rozpoczęło w 1996r.Przez lata zdobywaliśmy uznanie na ryku krajowym jak i zagranicznym.
  Ofertę kierujemy zarówno do odbirców krajowych jak i zagranicznych: hurtowni, kwiaciarni, zakładów pogrzebowych, oraz osób zajmujących się sezonową sprzedażą.Jako producent choinek sztucznych jesteśmy zorientowani na zmiany w trendach sezonowych oraz realizujemy swoje własne projekty które wprowadzamy na rynek jako pierwsi.
  Choinki sztuczne wyprodukowane przez naszą firmę są wyjątkowe ze względu na ciekawe, nietypowe wzory co w połączeniu z wysokiej jakości materiałami zaspokoi zapotrzebowanie każdego klienta.
  Przy zakupie większych partii oferujemy atrakcyjne ceny oraz dostawę towaru bezpośrednio do odbiorcy.
  Siedzibą naszej firmy są Koziegłowy które znane są w Polsce z wielu producentów choinek sztucznych.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ostrzenie narzędzi »

  Leitz Polska Sp. z o.o. to światowy lider w produkcji narzędzi do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych. 130-letnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra inżynierska oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych to gwarancja, że produkowane przez nas narzędzia stolarskie są najwyższej jakości. Produkujemy ponad 8000 różnych narzędzi standardowych, jednak naszą uwagę skupiamy głownie na indywidualnych potrzebach i zamówieniach naszych klientów. Oprócz produkcji zajmujemy się również świadczeniem takich usług jak serwis, naprawa i ostrzenie narzędzi.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tectyl »

  Maverick - zabezpieczenia antykorozyjne, środki antykorozyjne. Tectyl, inhibitory wilgoci, folie antykorozyjne, valvoline, folie biodegradowalne. Maverick jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Jako lider w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań antykorozyjnych w pełni zaspokajamy potrzeby naszych klientów. Rozwój naszej firmy to również stałe poszerzanie oferty nowoczesnych rozwiązań antykorozyjnych.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rotomoulding »

  Nie każdy zna określenie rotomoulding. Zasadniczo jest to technika produkowania tworzyw sztucznych. Posiada on swoje atuty, dla przykładu stosunkowo małe ceny formy, ale równocześnie ma niedociągnięcia przykładowo czasochłonność. Coraz większa część specjalistycznych zakładów pracy rozpowszechniać tą technologię. Na domiar tego sam rotomoulding zyskuje nieustannie następnych entuzjastów.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marczak.com.pl »

  Wszelkiego rodzaju dzianiny Łódź jak również i inne materiały są już od dawna wykorzystywane w branży włókienniczej. Stolicą tegoż przemysłu nieprzerwanie, w naszym kraju pozostaje Łódź, dlatego zdecydowanie warto właśnie w Łodzi kupować znakomitej wartości krajowe materiały. Marczak, to szansa na tanie jak również i znakomitej jakości materiały włókiennicze. Z całą pewnością dzianiny Łódź obecne są w procesie technologicznym i produkcyjnym już od wieli lat. Dzięki nim realne jest tworzenie wielu towarów, z obszernego asortymentu materiałów. Są one często wykorzystywane w naszych mieszkaniach, miejscach pracy. To doskonałe materiały włókiennicze do niezmiernie szerokiej produkcji. Renomowana firma Marczak jest ich czołowym producentem.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa falowników »

  Przy zmianie wartości zadanej prędkości jednego silnika napędowego należy w celu utrzymania tych samych warunków roboczych zapewnić odpowiednią zmianę również wartości zadanych następnych silników. Często przewiduje się specjalne urządzenia do wspólnego przestawiania wartości zadanych. Mimo to przy zastosowaniu urządzenia do wspólnego przestawiania wartości zadanych mogą wystąpić znaczne zakłócenia biegu synchronicznego, gdyż mechaniczne stałe czasowe poszczególnych napędów różnią się na ogół między sobą. Tylko w wysokowartościowych układach regulacji (z kompensacją stałych czasowych) stany przejściowe w przybliżeniu nie zależą od mechanicznych stałych czasowych.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie blach laserem »

  Od kilku lat prężnie działamy na rynku jako nowoczesna firma Bearmet. Wśród naszych usług znajdziesz m.in. obróbkę metali, gięcie blach, wycinanie laserowe i wiele innych. Nie zwlekaj jednak w nieskończoność, tylko możliwie jak najszybciej zapoznaj się z pełną propozycją na naszej stronie internetowej lub pod podanym numerem.

  Data dodania: 25 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż wózków magazynowych »

  Sawim-Bis zajmuje się kompleksowa obsługą w skład której wchodzi doradztwo oraz serwisowanie wózków widłowych. To właśnie dlatego poza sprzedażą wózków magazynowych zajmujemy się także sprzedażą części do wózków widłowych, zarówno oryginalnych jak i ich tańszych odpowiedników. Nasi pracownicy dojeżdżają do klientów w celu obsługi serwisowej – prowadzimy mobilny serwis co znacznie ułatwia funkcjonowanie magazynu w dniach serwisu. Zajmujemy się także mobilnymi naprawami i remontami tych urządzeń. Posiadamy jeden z największych magazynów w naszym kraju z częściami zamiennymi do urządzeń magazynowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 04 07 2017 · szczegóły wpisu »