Recycleo.pl

Recycleo.pl

Jesteśmy licencjonowanym sprzedawcą maszyn firmy GUIDETTI. Wszelkie zapewniane przez naszą firmę urządzenia cechują się naprawdę odpowiednią jakością. Urządzenia do recyklingu kabli, które są przez naszą firmę oferowane, posiadają roczną gwarancję, co świadczy o ich naprawdę wysokiej jakości. Potrafimy pochwalić się także dostępem do centrum testowego, które daje możliwość sprawdzenia oferowanych przez naszą firmę rozwiązań związanych z recyklingiem. Wszelkie informacje odnośnie maszyn do recyklingu zawarte są na stronie firmowej recycleo.pl.

Szczegóły strony recycleo.pl:

Podlinkuj stronę recycleo.pl:

Recycleo.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyposażenie magazynów, regały paletowe - zms-systemy.pl »

  Przedsiębiorstwo ZMS Systemy to część Grupy NOVAR - dynamicznie ewoluujących firm zajmujących się dystrybucją i rozprowadzaniem wyposażenia magazynów i sklepów. Naszą specjalizacją są regały paletowe, regały magazynowe, wielopkoziomowe zabudowy na regałach jak również antresole i pomosty magazynowe więc całościowe wyposażenie magazynów. Dla stałych Klientów przewidzieliśmy promocje na cały dostępny asortyment oraz krótkoterminowe obniżki na niektóre artykuły. Gorąco zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu internetowego, gdzie opublikowana jest zawsze aktualna oferta.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tectyl »

  Maverick - zabezpieczenia antykorozyjne, środki antykorozyjne. Tectyl, inhibitory wilgoci, folie antykorozyjne, valvoline, folie biodegradowalne. Maverick jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Jako lider w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań antykorozyjnych w pełni zaspokajamy potrzeby naszych klientów. Rozwój naszej firmy to również stałe poszerzanie oferty nowoczesnych rozwiązań antykorozyjnych.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Olan.siedlce.pl-maszty »

  Prężnie rozwijająca się firma z branży rusztowań i szalunków w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Firma
  posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz jej zastosowaniach dla budownictwa.
  Spółka, eksportuje swoje produkty do takich krajów jak: Norwegia, Niemcy, Rosja.
  Celem spółki jest współpraca w dziedzinie produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych w celu
  sprostania ogromnemu zapotrzebowaniu na rynku rozijającej się dynamicznie polskiej i europejskiej gospodarki.
  Olan oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów i specjalistycznych usług oraz mysli technicznej.
  Znajmość rynku i potrzeb współczesnego budownictwa,pozwoliła nam przygotować bogatą ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb
  Klientów z branży budowlanej i doskonale służącą do rozwiązywania wszelkich problemów występujących
  na budowach.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cynkowanie »

  Zapraszamy na stronę internetową galwanizerni gdzie mogą Państwo poznać całą naszą ofertę. Podstawową usługą przez nas proponowaną jest cynkowanie. Specjalizacja w tej domenie pozwoliło nam na osiągnięcie wysokiej jakości przeprowadzenia zleconych nam zamówień. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej o naszej ofercie i naszej firmie.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalteks.xnet.pl »

  Wybór zdaje się być trudny, albowiem między innymi agregaty chłodnicze to relatywnie kosztowne urządzenia, a do tego od ich bezawaryjności oraz dobrego działania zależy końcowy efekt produkcji. Łatwo możemy sobie wyobrazić wysokość strat, jakie w razie awarii chłodni, poniósłby posiadacz masarni bądź podobnego zakładu przetwórczego. Chodzi głównie o to, iż renomowany się importer nie wciśnie byle jakiego, niepewnego bubla swym klientom. Mało tego, wszystkie tego rodzaju urządzenia jak również maszyny zanim trafią na ogólny rynek przechodzą badania techniczne. W przypadku ujawnienia jakiejkolwiek awarii bądź też wady, te usuwane są błyskawicznie. To właśnie dzięki takim zabiegom – wstępnym przeglądom oraz profesjonalnemu serwisowi, realne jest wydanie karty gwarancyjnej na używane maszyny masarskie jak i inne tegoż typu sprzęty. Czas gwarancyjny może rysować się różnie, ale przeważnie wydawany jest na rok.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wagi samochodowe »

  Jeżeli interesuje Cię zakup najwyższej jakości wagi najazdowej, to zachęcamy Cię do zapoznana się z ofertą handlową firmy Wag-Pol, która swoją siedzibę posiada w Łęczycy. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wag najazdowych, dzięki czemu klient nie musi obawiać się o jakość jej wyrobów. Wszystkie produkowane przez firmę wagi posiadają niezbędne zatwierdzenia wydane przez Prezesa Głównego Urzędu Miar w Warszawie. Wagi są odpowiednie do umieszczenia w każdym wybranym przez klienta terenie.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • BHP Lexis Szczecin »

  Firma, która czuwa nad bezpieczeństwem pracowników i pracodawców na terenie całego Pomorza Zachodniego. Świadczymy usługi na zasadzie outsourcingu.
  Zajmujemy się:
  - stałą obsługą BHP,
  - szkoleniami BHP, przeciwpożarowymi oraz dotyczącymi pierwszej pomocy,
  - obowiązkami wynikającymi z konieczności zapewnienia właściwej ochrony przeciwpożarowej,
  - pomocą w uzyskaniu dofinansowania ZUS na poprawę warunków pracy.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.ultrarent.pl »

  Ultrarent to Zakład Badań Nieniszczących z Kalisza. Specjalizuje się w ekspertyzach technicznych i badaniach nieniszczących tj. badania radiologiczne RT. Ta metoda należy do grupy badań o największej wiarygodności. Znajduje zastosowanie w spawalnictwie, lutowaniu, odlewnictwie i obróbce plastycznej.

  Data dodania: 07 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Contracor - urządzenie do piaskowania »

  Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem sprzętu do obróbki strumieniowo-ściernej. Oferujemy pełny wachlarz produktów w celu zapewnienia oszczędnej pod względem kosztów i o wysokich osiągach pracy przy obróbce strumieniowo-ściernej.OCZYSZCZANIE STRUMIENIOWENasze zestawy oczyszczarek pneumatycznych i zestawy sprzętu ochronnego wyposażone są we wszystkie elementy instalacyjne, połączenia, podkładki itp. SPRZĘT OCHRONNYSprzęt ochronny dla operatorów, taki jak kombinezon Contracor do ciężkich prac czyszczenia strumieniowego lub wygodny i lekki hełm, zabezpiecza użytkownika przed odbijanymi środkami ściernymi, a także zapewnia ciągły dopływ powietrza.SYSTEMY SPRĘŻONEGO POWIETRZASystemy ekstrakcji wilgoci usuwają kondensat i olej ze sprzężonego powietrza podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego. Ich obecność w systemach strumieniowo-ściernych prowadzi do zbrylania ścierniwa oraz zablokowania zaworów dozujących, węży i dysz.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Blacha perforowana - Producent AMIRmetal Kraków »

  Jeśli chcesz wprowadzić do Twojego mieszkania ciekawy element dekoracyjny to zdecyduj się koniecznie na metalowe elementy, które zachwycają ciekawym i eleganckim jednocześnie wyglądem, a przy tym są bardzo trwałe i dzięki odpowiednim zgięciom można z nich wykonać praktycznie wszystkie. DO niedawna element konstrukcyjny, techniczny – teraz świetny sposób dla architektów, którzy chcą popisać się swoją kreatywnością – blachy perforowane. To materiał, który jest arkuszem blachy z dodatkowymi perforacjami, które rozłożone są w ściśle określony sposób. Zazwyczaj są to okręgi lub kwadraty o niewielkich wielkościach, jednakże coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie bardziej skomplikowanych wzorów, jak jodełka czy poprzeczne linie. Są świetnym sposobem na wykonanie ciekawej ścianki działowej czy mebli o innym, nietuzinkowym wyglądzie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia jak wyglądają takie blachy i do czego można je wykorzystać.

  Data dodania: 24 06 2019 · szczegóły wpisu »