PLATAN Kraków

PLATAN Kraków

Nasz firma współpracuje z najlepszymi - Panasonic, PLATAN, Satel, DSC, Slican. Wszystko po to, by jak najlepiej zapewnić Państwa firmie dostęp do systemów alarmowych, centrali telefonicznych, monitoringu sieci komputerowych, oraz wiele innych kompleksowych usług, które zabezpieczą i usprawnią działanie Waszej firmy. Działamy na terenie Krakowa.

Szczegóły strony www.altelsystemy.com.pl:

Podlinkuj stronę www.altelsystemy.com.pl:

PLATAN Kraków

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alarmy »

  Wrocławska firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony oraz usługi telekomunikacyjne to nasza specjalność.
  Alarmtronik to pewność i niezawodność. Wykonane przez nas instalacje alarmowe dadzą Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybierając Alarmtronik dokonaliście właściwego wyboru. Państwa dom, sklep, biuro, magazyn a także każda inna nieruchomość zostaną zabezpieczone w sposób profesjonalny i po bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 31 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy Wrocław »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i zapoznania się z nasza ofertą dotyczącą instalacji systemów alarmowych w domach, biurach i innych budynkach, pomieszczeniach. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

  Data dodania: 01 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi przeciwpożarowe »

  Zajmujemy się kompleksowymi usługami przeciwpożarowymi: gaśnicami, legalizacją gaśnic, badaniem wydajności hydrantów, znakami ewakuacyjnymi i p.poż. sprzedażą i montażem gaśnic z dojazdem do klienta, doradztwem przeciwpożarowym, sprawdzaniem stanu bezpieczeństwa pożarowego budynku, tworzeniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla budynków, odśnieżaniem dachów, a także usuwaniem drzew i gałęzi, a także usuwaniem owadów.

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Poznań »

  Monitoring Wielkopolski - na rynku działamy już od 12 lat. Zajmujemy się monitoringiem i ochroną osób oraz mienia na terenie całego województwa wielkopolskiego. Instalujemy systemy alarmowe - małe i niedrogie, które wykorzystuje się w mieszkaniach, małych sklepach lub w garażach. Swoim klientom zapewniamy pełen profesjonalizm za niezwykle atrakcyjne ceny - dostosowane do każdego portfela. Sprawdź koniecznie i już dziś skorzystaj z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • D-MAX - pełna oferta CCTV »

  Profesjonalne systemy bezpieczeństwa firmy D-MAX. Telewizja przemysłowa, kamery, oprogramowanie.
  D-max to marka, która została stworzona przez koreańskiego producenta Dongyang-Unitech, który od 1992 roku produkuje urządzenia telewizji przemysłowej dla wielu znanych firm z branży systemów bezpieczeństwa. Wszystkie produkty tworzone przez Dmax charakteryzuje zaawansowanie technologiczne i najwyższa jakość. Pełna oferta sprzętu Dmax.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Zabezpieczeń, Monitoring »

  Dostarczymy Państwu kompleksowych rozwiązań w dziedzinie systemów zabezpieczeń oraz systemów teleinformatycznych. Nasi eksperci doradzą chętnie przy zakupie sprzętu a także pomogą przy jego montażu.Poniżej przedstawiamy zakres działalności naszej firmy: telewizja przemysłowa: monitoring sklepu, firmy, domu, systemy alarmowe, domofony, wideodomofony, kontrola dostępu, monitoring GPS, elektronika użytkowa, telewizja satelitarna, naziemna telewizja cyfrowa.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabezpieczeń »

  Te osoby, które chciałyby kupić nowe systemy alarmowe, muszą jak najszybciej zajrzeć na tę stronę internetową. Na witrynie zaprezentowano ofertę firmy Alarm-Tech, która nie bez przyczyny uważana jest za specjalistę w dziedzinie systemów alarmowych. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo może zaproponować klientom też urządzenia konieczne do budowy monitoringu wizyjnego oraz telewizji przemysłowej. To jednak nie wszystko. Przedsiębiorstwo gwarantuje nam usługi serwisowe i kompetentne doradztwo w dowolnym momencie współpracy.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zawór zwrotny »

  Świadczymy sprzedaż urządzeń dla przemysłu z dziedziny automatyki ciepłowniczej i przemysłowej. Oferujemy rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo instalacji przemysłowych. Wśród naszych produktów dostępne są zawory zwrotne czy zawory elektromagnetyczne. Sprzedawane przez naszą firmę zawory pochodzą od renomowanych producentów jak Grundfos czy Wilo. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie a oprócz sprzedaży rozwiązań dla przemysłu oferujemy usługi projektowania oraz usługi wykonawcze. Pełna oferta zaworów zwrotnych dostępna jest na oficjalnej stronie handlowej naszej firmy. Sprawdź już dziś co możemy zaoferować Twojej firmie!

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola dostępu »

  Wyznacz nam cel, a my go zrealizujemy. Nasza firma do lat zajmująca się nowoczesnymi rozwiązania technologicznymi oferuje: systemy alarmowe, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu oraz wielu innych, których będziesz od nas potrzebował. Nasze usługi charakteryzuje najwyższa jakość. Sprawdź naszą ofertę na stronie www.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rsyst.eu »

  Zrobiłeś generalny remont domu? Wymieniłeś dach i teraz musisz zainstalować nowe piorunochrony i anteny, a może interesuje cię fotowoltaika? Jeśli mieszkasz gdzieś na terenie województwa wielkopolskiego, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy firmę specjalizującą się w takich działaniach i poza antenami możemy także zamontować Ci system odpowiedzialny za ogrzewanie rynien i koryt dachowych.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »