Planeta Robotów - LEGO robotyka dla dzieci

Planeta Robotów - LEGO robotyka dla dzieci

Planeta Robotów organizuje warsztaty i półkolonie z LEGO robotyką dla dzieci. Zajęcia dla dzieci organizowane są w największych miastach w Polsce. Warsztaty i półkolonie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wychowawców. Planeta Robotów organizuje również robotyczne przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych.

Szczegóły strony www.planetarobotow.pl:

Podlinkuj stronę www.planetarobotow.pl:

Planeta Robotów - LEGO robotyka dla dzieci

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole białystok »

  Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku - przedszkole przyjazne dziecku, stwarzamy warunki do kształtowania samodzielności, kreatywności i budowania pozytywnego obrazu własnej osoby oraz do akceptacji różnic pomiędzy ludźmi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej wirtualnej wizytówki.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Akademia Przedszkolaka „ SMYK” to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo – pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku 6 miesięcy do 5 lat. Proponujemy SMYKOM twórcze spędzanie czasu ( dodatkowo płatne). Do dyspozycji Państwa pociech oddajemy budynek wolnostojący o pow. 300 m, położony w przepięknej i cichej okolicy domków jednorodzinnych wraz placem zabaw.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Jeśli chcemy, by nasze kilkuletnie dziecko rozpoczęło naukę języka angielskiego już od przedszkola, zdecydowanie warto zapisać je do prywatnego przedszkola językowego, gdzie język angielski dla dzieci jest niezmiernie ważną rzeczą. Dzięki temu, można być pewnym, iż nasze dziecko, gdy już pójdzie do normalnej szkoły, będzie miało znaczną przewagę nad rówieśnikami i po prostu będzie znało świetnie język angielski.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy sieć przedszkoli uczących angielskiego w całej Polsce.

  Nie należy także zapominać o tym, iż człowiek najlepiej przyswaja swoją wiedzę zwłaszcza w wieku kilku lat, dzięki temu, angielski dla dzieci będzie z pewnością prędko wchodził.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola kraków »

  Czy szukasz rzeczywiście fachowego przedszkola w Krakowie, dzięki któremu Twoje dziecko mogłoby nie tylko przebywać pod fachową opieką, ale również dbać o swoje zainteresowania? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest zatem dla Ciebie idealnym miejscem. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wychowywanie najmłodszych przez aktywność fizyczną, która wzbogaca i umacnia charakter każdego malucha. Za wszelką cenę dążymy do tego, aby czas spędzony u nas nie był dla naszych podopiecznych czasem straconym, i aby mogli oni najzwyczajniej doskonale się u nas bawić. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców wraz z ich pociechami!

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Niepubliczne Przedszkole Montessori "Artystyczny Kącik", ul. Pustułeczki 8. Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 - 6 lat, przyjmujemy zapisy także w ciągu roku - do ostatniego wolnego miejsca. Co nas wyróżnia? Kameralne Przedszkole przy zacisznej uliczce Ursynowa; parterowy dom przystosowany do wszelkich wymogów bezpieczeństwa; własny, duży, zielony ogród z placem zabaw; pakiet zajęć dodatkowych w cenie czesnego; młoda, zgrana, pełna pasji kadra wychowawcza; doświadczenie - działamy od 2007 roku; zerówka - specjalne zajęcia dla 5 i 6 latków, przygotowujące do nauki w szkole. Staramy się, by w Przedszkolu dzieci czuły się jak u siebie, a twórcza atmosfera, życzliwość wychowawców i współpraca z rodzicami pozwalały im rozwijać to, co w nich najlepsze i najpiękniejsze

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Promyczek rozpoczęło swoją działalność 1 września 2010. Mieści się ono w spokojnej, okolicy przy ulicy Podgórnej 12 w Lipniku – dzielnica miasta Bielsko-Biała. Nasze Przedszkole przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Pracujemy w godzinach od 7:00 do 17:00. W budynku zaprojektowanym i zaadoptowany specjalnie na przedszkole znajduje się 5 przestronnych sal dydaktycznych. Każda z sal ma własną łazienkę. Przedszkole posiada własną kuchnię zaprojektowaną i wyposażoną według wymagań sanepidu i systemu HACCP. Na ogrodzonym terenie przedszkola znajduje się nowoczesny plac zabaw. Nadzór pedagogiczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty. Wykwalifikowana kadra doświadczonych nauczycieli opiekuje się Państwa Dziećmi. Ogłaszamy nabór na rok przedszkolny 2011/2012 Dzieci z rocznika 2006, 2007, 2008 i 2009.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole warszawa »

  Edukacja naszych małych dzieci jest bardzo ważna. Z tego względu powstało nasze przedszkole w którym będą mogły spędzić dużo czasu, zapoznać nowych znajomych oraz poznać literki i nauczyć się już liczyć. Pamiętaj że twoje dziecko jest teraz najważniejsze.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Białystok »

  Niepubliczne przedszkole na Zielonej Górce to nowoczesna placówka edukacyjna, mieszcząca się przy ulicy Weneckiej w Białymstoku. Przedszkole usytuowane jest na obrzeżach miasta w spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów zielonych. Przestronne sale zajęć i zabaw dla dzieci wyposażone są w atestowane zabawki i pomoce naukowe. W przyszłym roku inwestorzy rozpoczynają budowę kortu tenisowego oraz boiska do piłki nożnej. Kadra wychowawcza to doświadczeni nauczyciele, których zaangażowanie w edukację maluszków daje pewność, że dzieci przebywają pod najlepszą opieką. Przedszkole nawet najmłodszym grupom zapewnia zajęcia z języka angielskiego, prowadzone przez magistrów filologii angielskiej oraz native speakerów. Warto wspomnieć, iż przedszkole na Zielonej Górce posiada własną kuchnię, co jest gwarantem serwowania zawsze świeżych posiłków. Niepubliczne przedszkole w Białymstoku zaprasza również na zajęcia taneczne oraz gamę zajęć dodatkowych jak koła teatralne, plastyczne, sportowe itp.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole muzyczne »

  Rubik School to idealne miejsce dla każdego dziecka, które od młodości powinno zdobywać umiejętności z zakresu śpiewu i gry na instrumentach. Skupiamy się na rozwoju umiejętności u młodego pokolenia. Mamy doświadczonych pedagogów, którzy potrafią porozumiewać się także z dziećmi nie znającymi języka polskiego. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraków »

  Z dumą prezentujemy Ci przedszkole Pyza i Ja i będzie nam bardzo miło jeżeli swoje dziecko zapiszesz właśnie do nas. Jesteśmy doświadczoną kadrą opiekunów, mamy stosowne kwalifikacje i uwielbiamy wszystkie dzieci. Odwiedź naszą stronę internetową, zobacz jak działa działamy i po prostu nam zaufaj. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły wpisu »