Planeta Robotów - LEGO robotyka dla dzieci

Planeta Robotów - LEGO robotyka dla dzieci

Planeta Robotów organizuje warsztaty i półkolonie z LEGO robotyką dla dzieci. Zajęcia dla dzieci organizowane są w największych miastach w Polsce. Warsztaty i półkolonie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wychowawców. Planeta Robotów organizuje również robotyczne przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych.

Szczegóły strony www.planetarobotow.pl:

Podlinkuj stronę www.planetarobotow.pl:

Planeta Robotów - LEGO robotyka dla dzieci

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rycerski Zamek - Klub Dziecka »

  Troskliwa i profesjonalna opieka do dziecka (opieka całodzienna 2-5lat i doraźna 2-8lat), organizacja urodzin dziecka z animatorem, język angielski i niemiecki dla dzieci oraz kursy komputerowe i plastyczne, różnorodne i ciekawe stroje dla dzieci - wypożyczalnia, bogato wyposażona sala zabaw. Konkursy, zabawy cykliczne i inne imprezy dla dzieci. Oferujemy usługi także dla rodziców - m.in. hot spot, lekcje indywidualne angielskiego i hiszpańskiego z lektorem i native speaker, podczas których dzieci pozostają pod naszą opieką zupełnie bezpłatnie. Konkurencyjne ceny! Sprawdź i przekonaj się sam! Pracujemy w godzinach 7:00 - 21:00. Serdecznie zapraszamy! - Wrocław, Karłowice.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Przedszkole językowo-artystyczne Magic Fish to niepaństwowa placówka przedszkolna w dzielnicy Kabaty. Stworzyliśmy autorski program edukacyjny, który bazuje na edukacji po przez zabawę co skończyło się stworzeniem profilowanego przedszkola artystycznego.

  W naszej placówce nie naucza się w stereotypowy, państwowy sposób. Przetestowane programy muzyko-profilaktyki pozwalają uczyć się kontrolowania własnych emocji. Co więcej już w wieku przedszkolnym uczymy języka angielskiego, co daje dzieciom pewność siebie na etapie wchodzenia w wiek szkolny.

  Zasadniczym celem wychowania dzieci w Magic Fish przedszkole Kabaty jest wprowadzenie w życie dziecka języka obcego w sposób naturalny - język angielski towarzyszy dzieciom codziennie.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rozwoju Malucha Żuczki »

  Centrum Rozwoju Malucha Żuczki Warszawa Ursynów jest znakomitym miejscem dla Twojego dziecka. Troszczymy się o to, aby dzieci spędzające czas w naszej placówce były zawsze uśmiechnięte, zaradne oraz ciekawe świata. Nasza oferta to żłobek dla najmłodszych i przedszkole dla starszych dzieci. Osoby, które pragną zapisać swoje dziecko do żłobka, mogą skorzystać z bezpłatnego jednego m-ca próbnego. Nasz żłobek zlokalizowany jest w dużym domu o powierzchni 350 m2. Do dyspozycji dzieci są 2 duże sale edukacyjne, a prócz tego mogą one korzystać z bawialni, sali odpoczynku i pokoju spotkań z logopedą. Nasze sale edukacyjne wyposażyliśmy w najlepsze meble, które uzyskały wszystkie niezbędne atesty. Wszystkie inne pomieszczenia, w tym również łazienki są bezpieczne i przystosowane do potrzeb dzieci. Nasza placówka posiada też duży ogród razem z placem zabaw.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci Bielsko »

  Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci ELFIK to mini przedszkole, a także mini żłobek w Bielsku-Białej, gdzie każda nasza mała pociecha poprzez zabawę i odpowiednio dobrane zajęcia będzie rozwijało swój potencjał oraz talent. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, do której należą m.in. psycholog, pedagog, logopeda, prowadzimy też zajęcia specjalistyczne w postaci rehabilitacjii (dogoterapia) oraz warsztaty dla rodziców. Chcielibyśmy także zaproponować organizację imprez okolicznościowych, np. urodziny dla dzieci Bielsko.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Jeśli chcemy, by nasze kilkuletnie dziecko rozpoczęło naukę języka angielskiego już od przedszkola, zdecydowanie warto zapisać je do prywatnego przedszkola językowego, gdzie język angielski dla dzieci jest niezmiernie ważną rzeczą. Dzięki temu, można być pewnym, iż nasze dziecko, gdy już pójdzie do normalnej szkoły, będzie miało znaczną przewagę nad rówieśnikami i po prostu będzie znało świetnie język angielski.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy sieć przedszkoli uczących angielskiego w całej Polsce.

  Nie należy także zapominać o tym, iż człowiek najlepiej przyswaja swoją wiedzę zwłaszcza w wieku kilku lat, dzięki temu, angielski dla dzieci będzie z pewnością prędko wchodził.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole warszawa »

  Edukacja naszych małych dzieci jest bardzo ważna. Z tego względu powstało nasze przedszkole w którym będą mogły spędzić dużo czasu, zapoznać nowych znajomych oraz poznać literki i nauczyć się już liczyć. Pamiętaj że twoje dziecko jest teraz najważniejsze.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów »

  Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów to fascynujące miejsce dla dzieci w wieku 2,5-5 lat. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera, wyspecjalizowana kadra (w tym logopeda i psycholog), autorskie programy nauczania, aplikacje interaktywne, liczne zajęcia sportowe (krav maga, taniec, gimnastyka), artystyczne i językowe, dbałość i zaangażowanie zapewnią doskonały rozwój Twojego Dziecka. Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku od 6.30 do 18.30, również w wakacje. Rodzicu, sprawdź nas!

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Ciuchcia Warszawa »

  Oferujące profesjonalną troskę nad dziećmi Przedszkole Ciuchcia Puch Puch posiada liczne placówki na obszarze całej Warszawy. Oferujemy fachowo przygotowany program zapewniający odpowiednie proporcje pomiędzy warsztatami naukowymi a zabawą. Opłacamy kadrę specjalistów, którzy czuwają nad całym procesem. Dysponujemy odpowiednio wyposażonymi salami do nauki i zabawy. Posiadamy kuchnię, w której przygotowujemy odpowiednie potrawy dla dzieci. Proponujemy multumzajęć nadobowiązkowych, mających na celu zainteresowanie dzieci różnorodnymi pasjami.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Bambino »

  Doskonałe wyniki edukacji przedszkolnej gwarantuje warszawskie Przedszkole Edukacyjno-Sportowe "Bambino". Największym atutem prowadzonej przez nas placówki jest zatrudniona grupa ludzi, która ma dużą wiedzę tak pod kątem książkowym, jak również praktycznym. Opieka na najwyższym poziomie zapewnia rodzicom spokój i brak nerwów. Proponujemy dla naszych podopiecznych szeroką różnorodność dodatkowych zajęć. Nasze przedszkole posiada halę sportową, w której codziennie rano odbywają się ćwiczenia.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole muzyczne »

  Rubik School to idealne miejsce dla każdego dziecka, które od młodości powinno zdobywać umiejętności z zakresu śpiewu i gry na instrumentach. Skupiamy się na rozwoju umiejętności u młodego pokolenia. Mamy doświadczonych pedagogów, którzy potrafią porozumiewać się także z dziećmi nie znającymi języka polskiego. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »