Nowe mieszkania pod Poznaniem | Biedrusko

Nowe mieszkania pod Poznaniem | Biedrusko

Mieszkania w Biedrusku są proponowane przez biuro DAG, które to posiada ogromne doświadczenie w budowie domów. Biedrusko, zlokalizowane na północ od Poznania, jest bardzo dobrze skomunikowane z miastem. Nowoczesne mieszkania pod Poznaniem cieszą się obecnie sporym uznaniem. Taką decyzję podejmują często osoby, które cenią sobie spokojny klimat oraz piękne otoczenie. Mieszkania w Biedrusku będą świetnym rozwiązaniem dla takich osób, łączą one nowoczesną technologię z tradycyjnym stylem. Jeżeli chcecie zobaczyć domy, to zachęcamy do przejścia na naszą stronę internetową a także do wizyty w Biedrusku. Nasza firma projektowa przeprowadza również inne budowy pod Poznaniem. Kontakt do nas znajdziecie również na stronie. Jeżeli jesteście zainteresowani to ciepło zapraszamy.

Szczegóły strony mieszkaniawbiedrusku.pl:

Podlinkuj stronę mieszkaniawbiedrusku.pl:

Nowe mieszkania pod Poznaniem | Biedrusko

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agregaty prądotwórcze, ceny »

  Sklep internetowy Ternol ma do zaoferowania szerokiej gamy produkty najwyższej jakości. Najczęściej wybieranymi maszynami budowlanymi są agregaty prądotwórcze dzięki, którym utrzymasz zasilanie na całym placu budowy. Dzięki naszym agregatom staniesz się niezależny od dopływu stałego prądu, zmniejszysz ryzyko przerwania prac w Twoich budynkach i unikniesz przeciążeń sieci elektrycznej. W ofercie sklepu internetowego Ternol jest również możliwy serwis urządzeń, które nie działają poprawnie. Krąg naszych specjalistów doprowadzi wszystkie agregaty, zageszczarki i inne maszyny budowlane do stanu używalności.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny drogowe, maszyny budowlane »

  Zachodniopomorska hurtownia Motoryzacyjna - oferuje maszyny drogowe, maszyny budowlane, maszyny z Chin - szeroki wybór. Bezpośredni importer maszyn:
  * koparki
  * ładowarki
  * koparko-ładowarki
  * równiarki
  * walce drogowe
  * wózki widłowe
  * inne maszyny
  Dzięki bezpośredniemu importowi maszyn od producentów możemy zaproponować Państwu konkurencyjne cen naszych produktów.

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Kraków »

  KRAKSURV s.c. specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu geodezji kartografii. Zakres świadczonych usług to: podziały nieruchomości, mapy sytuacyjno - wysokościowe do celów projektowych, inwentaryzacje obiektów kubaturowych oraz elementów infrastruktury technicznej, wyznaczenie punktów granicznych, pomiary realizacyjne - tyczenia obiektów kubaturowych i uzbrojenia terenu, pomiary objętości nasypów itp. Usługi geodezyjne świadczymy na terenie Krakowa oraz powiatów: krakowskiego i wielickiego.

  Wykonujemy precyzyjne inwentaryzacje budowlane - architektoniczne obiektów o różnym przeznaczeniu oraz konstrukcji. Zastosowanie geodezyjnych metod pomiarowych pozwala na uzyskanie bardzo wysokich dokładności.

  Gwarantujemy wysoką jakość oraz terminowość wykonywanych zleceń.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Papy »

  Stawiając swój dom, lub remontując już obecny warto zadbać aby wszystkim zajęły się firmy ze specjalistycznym podejściu do problemu. Dach, jako schron przez zjawiskami pogodowymi i wieloma innymi, jest jednym z najważniejszych elementów, które trzeba wykonać w jak najdokładniejszy sposób. Grunt to profesjonalna firma z równie odpowiedzialnymi za swoją pracę ludźmi. Obecny dostęp do towarów do pokrycia dachów jest bardzo duży, jednak warto podczas wyboru zwrócić uwagę na użycie papy, która jako nie droga i mocna będzie solidnym wyjściem. Dla bardziej wymagających i troszczących się o styl nasza firma przedstawia szeroką ofertę usług związanych z gontami, tak powszechnymi na południu Polski. Korzystanie z usług specjalistów gwarantuje optymalny wynik naszej pracy i zapewni klientom najlepszej jakości produkty w korzystnej cenie.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • FIMAR - bramy przemysłowe Śląsk »

  Firma FIMAR F.P.H.U. S.C. oferuje sprzedaż, serwis i montaż bram garażowych i przemysłowych, przeciwpożarowych, drzwi stalowych wewnętrznych i zewnętrznych, drzwi przeciwpożarowych, systemów przeładunkowych, napędów i automatyki. Jeśli potrzebujesz bramy - skontaktuj się z nami, z pewnością nie pożałujesz.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn naukowo-techniczny dla praktyków »

  Polecam magazyn naukowo-techniczny dla praktyków, pisany przez wybitnych naukowców. Kwartalnik wydawany jest w formie elektronicznej od 2010 roku. Pismo można czytać całkowicie bezpłatnie, natomiast, aby pobrać pliki PDF konieczne jest wykupienie abonamentu.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domki drewniane letniskowe »

  Firma Sendom oferuje Państwu sposobność zakupu domu drewnianego. Oferowane przez nas domy są przyjazne dla środowiska oraz nie wymagają dużo energii do ogrzewania. Wykonujemy realizacje w oparciu o najnowocześniejsze metody, przy jednoczesnym korzystaniu z najwyższej jakości surowców. Dzięki temu nasze domy są znane z dużej odporności na czynniki zewnętrzne. Nasze bogate doświadczenie przekracza 10 lat. Stale poszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów. Zachęcamy klientów do zadawania pytań dotyczących naszej oferty drogą elektroniczną lub telefonicznie.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD USŁUG WYSOKOŚCIOWYCH S.C. »

  Zakład Usług Wysokościowych z siedzibą w Gliwicach zaprasza do współpracy. Działamy już nieprzerwanie od 1988 r., nieustannie podnosząc kwalifikacje. Jesteśmy ekspertami w zakresie prac remontowo-budowlanych zarówno na wysokościach, jak i w nietypowych warunkach. Trudnimy się w remontach, demontażu, montażu, zabezpieczeniach i konserwacji budynków, kominów i chłodni kominowych, a ponadto zbiorników betonowych i wielu innych. W razie zaistnienia potrzeby, do prac stosujemy specjalistyczny sprzęt i techniki alpinistyczne. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na całym świecie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kleje polimerowe, kleje soudal - e-budowlany »

  E-budowlany – artykuły budowlane – klej poliuretanowy. Polecamy szybkoschnący klej poliuretanowy w aerozolu o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych. Gotowy jest do użycia po wymieszaniu zawartości puszki. Nadaje się do wielu prac wykończeniowych i dekoratorskich.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Superbruk.com.pl »

  Strona internetowa superbruk.com.pl przedstawia bogatą ofertę firmy, która jest producentem kostki brukowej Białystok. Firma od wielu lat rozszerza swoją działalność stale inwestując w nowe technologie, dzięki którym możliwa jest produkcja nowoczesnej kostki brukowej w wielu wersjach kolorystycznych.

  Data dodania: 22 08 2018 · szczegóły wpisu »