Miedziany dach - copperconcept.org/pl

Miedziany dach - copperconcept.org/pl

Architekci w Europie coraz częściej decydują się na miedziane dachy, elewacje, miedziane zdobienia budynków. Wynika to z tego, że miedź jest ekologicznym materiałem, podlegającym recyklingowi, jest łatwy w uformowaniu w procesie produkcji, a także cechuje się dużą wytrzymałością na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Szczegóły strony copperconcept.org:

Podlinkuj stronę copperconcept.org:

Miedziany dach - copperconcept.org/pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wynajem dźwigów »

  Profesjonalne usługi dźwigowe, profesjonalny wynajem dźwigów samochodowych. Zapoznaj się z naszą ofertą, zdobądź doświadczonego partnera w budowaniu przeróżnych konstrukcji budowlanych, mostów a także rozbiórek. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy z Pomorza, szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kontrahentów zainteresowanych naszą szeroką ofertą do kontaktu z nami.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Systemy stabilizacji podłoża »

  Firma Dura-Track specjalizuje się w wykorzystywaniu i dostarcza unikalny system stabilizacji podłoża, który pozwala nam na zapewnienie większej nośności podłoża. Produkty i systemy stabilizacji proponowane przez Dura-Track pozwalają na pokonywanie terenów o znacznie mniejszej nośności. Produkty firmy Dura-Track wykorzystywane są w transporcie drogowym.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery - SINAC »

  Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie montażu i użytkowaniu kontenerów. Nasza firma specjalizuje się w wynajmie różnego rodzaju kontenerów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. W ofercie znajdą Państwo kontenery mieszkalne, sanitarne, biurowe i budowlane. Kontenery są szybkim i praktycznym sposobem na powiększenie istniejących już powierzchni użytkowych. Wielofunkcyjne segmenty kontenerowe mogą służyć jako biura, zaplecza budowlane czy noclegownie. Oferujemy niezawodne, estetycznie wykonane kontenery po atrakcyjnej cenie, umożliwiające zorganizowana pracę nie tylko na budowach.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • KAN-BUD: firma budowlana - Żywiec, usługi budowlane, renowacje, remonty »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy remontowo-budowlanej KAN-BUD. Zastosowanie najnowszych technologii w budownictwie pozwala nam wykonać wszelkie prace budowlane. Posiadamy doświadczenie w branży budowlanej o różnym charakterze począwszy od stanów surowych poprzez remonty i renowacje, do zaawansowanych prac wykończeniowych.
  Wykonujemy rzetelnie i dokładnie swoją pracę. Tanio i fachowo wyremontujemy Twoje mieszkanie. Staramy się sprostać wymaganiom klienta, aby klient zawsze był zadowolony.

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Technika grzewcza »

  Euromex jest jedną z najstarszych firm w branży centralne ogrzewanie i technika grzewcza. Oferuje montaż i serwis kotłów Klimosz i Viadrus. Zapewnia wysoką jakość usług i oferowanych towarów, takich jak kotły c.o., grzejniki,kominki, kolektory słoneczne i inne akcesoria niezbędne do wykonania instalacji c.o.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale i konstrukcje stalowe »

  Projektowanie i budowa hal przemysłowych w konstrukcji lekkiej stalowej Remco, generalne wykonawstwo inwestycji. Oferowane hale stalowe wykorzystywane są jako: hale produkcyjne, magazyny, hale logistyczne, hale handlowe, hale sportowe, stacje obsługi samochodów oraz sortownie odpadów. Projektowanie i budowa hal przemysłowych w konstrukcji lekkiej stalowej Remco, generalne wykonawstwo inwestycji. Oferowane hale stalowe wykorzystywane są jako: hale produkcyjne, magazyny, hale logistyczne, hale handlowe, hale sportowe, stacje obsługi samochodów oraz sortownie odpadów.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Estetyczna Kostka Granitowa »

  BUD-NET - sprzedaż, a także dystrybucja materiałów budowlanych, przede wszystkim estetyczna kostka granitowa, poza tym kostka brukowa, kruszywa drogowe, parkiet jesionowy, cegła pełna. Firmę wyróżnia dobra jakość, niskie ceny i terminowe dostawy kostki w różnych kolorach oraz rozmiarach.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materiały uzupełniające »

  Firma Building-Business jest Mazańcowickim przedsiębiorstwem, które przez wielu jest uznawane za czołowe składy budowlane na Podbeskidziu. Tak mocna pozycja firmy jest wynikiem profesjonalizmu oraz starannego doboru materiałów – w ofercie firmy znajdują się wyłącznie najlepsze materiały ścienne, materiały wykończeniowe, materiały stropowe, pokrycia dachowe a także systemy kominowe i wentylacyjne i inne materiały uzupełniające, które gwarantują trwałość i najwyższą jakość. Gorąco zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą firmy Building-Business!

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • System dociepleń »

  Grupa Kapitałowa SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Suporeks zrobiony przez naszą firmę ma znakomite właściwości termoizolacyjne. Wyśmienicie konweniuje jako koronny składnik systemu dociepleń budynków. Prócz profilowanych bloczków z porobetonu, wyrabiamy dodatkowo kształtki-U, które jeszcze można wypełnić specjalną wełną mineralną. Trzeba również zauważyć, że siporeks ze względu na swoją budowę (woda w nim nie zamarza) jest niepodatny na zawilgocenie i temperatury ujemne. Sprawdź naszą ofertę handlową. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania Gruntu Wielkopolska »

  Nasza firma oferuje kompleksowe usługi geotechniczne, skierowane zarówno do ludzi własnych, jak i do przedsiębiorstw. Przeprowadzamy badania obszaru Wielkopolska. Działamy przede wszystkim w tym regionie, natomiast równie chętnie przyjmujemy zlecenia z innych miejsc w kraju. Dotychczas zrobiliśmy albo byliśmy współwykonawcami kilkuset projektów wzmocnień podłoża gruntowego, opinii geotechnicznych, a również dokumentacji związanej z badaniem podłoża gruntowego. W ramach posiadanych kompetencji oferujemy też projektowanie odwodnień podłoża gruntowego Wielopolska. Zatrudniamy tylko magistrów geologii i inżynierów budownictwa. Przeprowadzamy badania geotechniczne Wielkopolska przy użyciu specjalistycznych programów komputerowych Geo Star, Geo5 i Konstruktor. Dysponujemy też całym zestawem do wykonywania badań ręcznych, co pozwala nam dokonać pomiaru dosłownie na głębokości kilkudziesięciu metrów.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »