Łaszkiewicz - dźwigi

Łaszkiewicz - dźwigi

Profesjonalne urządzenia dźwigowe takich firm jak Ruthmann, Lieber, Manitou i inne znajdziesz w firmie Łaszkiewicz. Prowadzimy krótkoterminowy wynajem dźwigów i podnośników na potrzeby klientów budowlanych, z branży logistycznej i innych. Posiadamy w ofercie ponad 100 różnych maszyn dźwigowych na podwoziach kołowych i gąsiennicowych, m.in. podnośniki koszowe i telehandlery. Regularnie serwisujemy wszystkie dźwigi i podwozia, a podczas napraw korzystamy jedynie z oryginalnych części (np. do maszyn Manitou – silników Mercedes). Gwarantuje to wysoką wydajność pracy wynajmowanych przez nas urządzeń.

Szczegóły strony www.laszkiewicz.pl:

Podlinkuj stronę www.laszkiewicz.pl:

Łaszkiewicz - dźwigi

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Inteligentny dom »

  iNTELiD oferuje sprzedaż i montaż urządzeń automatyki domowej w zakresie inteligentnych instalacji oraz oświetlenia RGB-LED. Oferujemy szeroki asortyment usług i produktów niezbędnych do pełnego zautomatyzowania i zaaranżowania nowoczesnego domu. Jako prekursorzy w regionie posiadamy w pełni funkcjonalne biuro prezentujące "w akcji" najważniejsze walory użytkowe naszych instalacji.

  Data dodania: 13 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Wrocław Świdnica »

  Świadczymy kompleksowe usługi remontowo budowlane na terenie Wrocławia i Świdnicy. Wszystkie prace wykonujemy w nowoczesnej technologii w oparciu najnowsze rozwiązania budowlane. Wszystkie prace wykonujemy w nowoczesnej technologii w oparciu najnowsze rozwiązania budowlane.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Kraków »

  Firma Remontowo-Budowlana Expres-Konkurent działa na budowlanym rynku Małopolski od 1999r. Główny profil działalności to Generalne Wykonawstwo obiektów budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i jednorodzinnego oraz obiektów przemysłowych. Firma zapewnia wykwalifikowaną kadrę techniczną.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Rumia »

  Budowa mieszkań i Sprzedaż mieszkań - Developer Costa - domy, nowe mieszkania Rumia, Wejherowo, Reda, Gdynia, woj. pomorskie. Deweloper zaprasza po domy szeregowe, nowe mieszkania Reda, Wejherowo, Rumia, Gdynia, trójmiasto. Atrakcyjne budownictwo mieszkaniowe - nowe mieszkania w Rumi. Deweloper zaprasza - mieszkanie Gdynia, Rumia, Wejherowo, trójmiasto.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Wisła »

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Budowlano - Handlowe SKK Spółka z o.o. powstało w 1999r. Naszym celem jest budowa mieszkań o wysokim standardzie przy wykorzystaniu tradycyjnych technologii i doskonałych materiałów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i solidnemu wykonaniu nasze obiekty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych. Atrakcyjne lokalizacje naszych inwestycji zapewniają komfort mieszkania i wypoczynku. Na życzenie klientów dostosowujemy zarówno projekty obiektów jak i aranżacje wnętrz tak by sprostały Państwa wymaganiom. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie pompami ciepła »

  Jednym z najbardziej naturalnych sposobów na ogrzewanie mieszkań i nie tylko są pompy ciepła. Jest to także tańsza alternatywa dla innych sposobów ogrzewania.

  Pompy ciepła mogą być użyte nie tylko do ogrzewania mieszkań, ale i wody czy basenu. Mogą także współdziałać z ogrzewaczami wody użytkowej, zbiornikami na dachu (również do ogrzania wody) oraz z kolektorami słonecznymi. Koszt uruchomienia tego typu instalacji przekracza koszty założenia innych systemów, to realny koszt użytkowania jest o wiele niższy, gdyż ceny paliw (węgiel, olej) wciąż wzrastają. Pompy ciepła jako źródło energii wykorzystują energię naturalną, zgromadzoną w ziemi, powietrzu lub w wodzie. W okresie ciepłej pory roku pompy ciepła mogą zastąpić urządzenia klimatyzacyjne, gdyż chłodzą.

  Firma Instal-Tech oferuje dla Państwa pompy ciepła firm Danfoss, i Viessman.Oferta firmy nakierowana jest na całościową obsługę klientów oraz profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja przemysłowa »

  Reklamowana strona zawiera ofertę rozwiązań wentylacyjnych firmy OPTIMAL. W ofercie uwzględnione zostały rozwiązania do domu, jak również wentylacja przemysłowa. Specjalnością firmy stała się kompleksowa wentylacja mechaniczna. W ofercie znaleźć można duży wybór wentylatorów cenionych producentów. Firma oferuje systemy wentylacyjne do lokali, takich jak hotele. Oferta nosi nazwę Wentylacja Kraków, bo tam właśnie znajduje się siedziba firmy. Oprócz tego w zakres oferty tej firmy wchodzą też instalacje klimatyzacyjne.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta »

  Geodeta Art-Geo Zielona Góra, woj. lubuskie - profesjonalne usługi geodezyjne. Geodeci oferują - obsługa geodezyjna budowy, mapa do celów projektowych, obsługa budowy dróg, pomiary geodezyjne, podziały nieruchomości. Geodeta zaprasza - geodezja Zielona Góra. Fachowość wykonania zlecenia, precyzje wykonywanych usług, szybkie terminy realizacji. Stawiamy na jakość - wysokiej klasy dalmierze i niwelatory.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.bpam.pl »

  Firma BPAM swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku we Francji w zakresie projektowania oraz generalnego wykonawstwa hal stalowych. Po 9 latach poszerzyli swoją działalność również o Polskę. Firma wykonuje hale przemysłowe, produkcyjne, handlowe, rolnicze, sportowe, a także chłodnie i mroźnie. Podczas projektowania i budowy hal stalowych korzystają z najnowocześniejszych technologii oraz z międzynarodowego doświadczenia. Serdecznie zapraszamy na stronę internatową – bpam.pl, gdzie mogą Państwo poznać pełną ofertę firmy.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gaj-stal.com »

  Wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości hal dla swojej działalności zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się w budowie tego typu obiektów. Stawiamy przede wszystkim na szybki czas realizacji naszych usług. Można dzięki temu bardzo dużo zyskać na konkretnym podejściu do sprawy i można być zadowolonym z takiego działania w swojej sytuacji.

  Data dodania: 30 04 2018 · szczegóły wpisu »