ITR badanie wyrobów elektronicznych

ITR badanie wyrobów elektronicznych

Instytut Tele- i Radiotechniczny przeprowadza projekty badawcze wpisujące się w cele scharakteryzowane przez Unię Europejską i wskazane w Krajowym Programie Ramowym. Siedziba placówki mieści się w Warszawie. Polityka Instytutu to spełnianie kluczowych zadań w krajowym i unijnym systemie innowacji i planowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie elektroniki. Urzeczywistnia także projekty badawcze oraz rozwojowe zespolone z informatyką i nowymi technologiami. Zajmuje się technikami próżniowymi, technologiami warstw kompozytowych oraz obwodami drukowanymi. W wielu z tych dyscyplin Instytut otrzymał znakomite wyróżnienia. Dowiedz się szczegółów na witrynie.

Szczegóły strony www.itr.org.pl:

Podlinkuj stronę www.itr.org.pl:

ITR badanie wyrobów elektronicznych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektryka »

  Hertom to młode i pręznie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży usług elektroinstalacyjnych, montażu elektroniki oraz usług informatycznych. Świadczymy również usługi z zakresu automatyki, pomiarów elektrycznych oraz projektujemy instalacje. Posiadamy duże doświadczenie które potwierdzone przez liczne certyfikaty i referencje. W montażu elektroniki stale współpracujemy z firmą SHARP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  Firma Energo-IT to kompleksowe usługi elektryczne instalacje elektryczne Poznań, pomiary elektryczne, przeglądy elektryczne.Zapewniamy kompleksową obsługę wszelkich potrzeb naszych klientów w zakresie wykonania instalacji elektrycznych i teletechnicznych, pomiarów elektrycznych oraz usuwania awarii. Do grona naszych klientów zaliczają się klienci indywidualni jak i firmy, na rzecz których świadczymy usługi elektryczne.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolumny »

  STX Soundstation jest sklepem wyspecjalizowanym w sprzedaży profesjonalnych systemów nagłaśniających. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo głośniki, kolumny, wzmacniacze i inne. Wszystkie oferowane urządzenia są najwyższej jakości, jesteśmy pewni, że spełnią Państwa oczekiwania. Na każdy zakupiony głośnik czy kolumnę dajemy gwarancję. Głośniki naszej firmy sprawdzą się idealnie jako kino domowe, w asortymencie znajdują się także głośniki samochodowe. Zapraszamy serdecznie wszystkich entuzjastów dobrego brzmienia.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Conrad - sklep internetowy »

  Witamy w świecie innowacyjnych technologii - Conrad od 85-ciu lat jest liderem sprzedaży wysyłkowej w ponad 140 krajach oferując tysiące sprawdzonych produktów. Conrad - innowacyjny i inspirujący sklep internetowy pełen najnowszych technologii. Conrad do gwarancja jakości i zadowolenia z zakupów. Tylko u nas znajdziesz produkty, których nie ma nigdzie indziej. Sprawdź nasze opinię, a przekonasz się, że mamy samych zadowolonych klientów!

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • BORSEP-rorozdzielnice elektryczne »

  Nasza firma Borsep zajmuje się głównie wykonywaniem rozdzielnic niskiego napięcia, a także prace z zakresu najniższych napięć, jak instalacje alarmowe i sygnalizacyjne, montaż sieci strukturalnych, itp. Swoje usługi polecamy w zakresie projektowania i montażu instalacji elektrycznych, przyłączy elektroenergetycznych, instalacji odgromowych czy też lini kablowych i napowietrznych. Wykonujemy również prace pomiarowe, w tym badania m.in. ochrony przeciwporażeniowej, natężenia oświetlenia oraz innych specjalistycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Bastion - podsłuchy podsłuch »

  W naszym przedsiębiorstwie znajdziecie Państwo najlepsze podsłuchy. W naszej ofercie znajdują sie podsłuchy ukryte, podsłuchy do schowania w różnych urządzeniach lub podsłuchy, które są same w sobie rożnego rodzaju urządzeniami codziennego użytku. Nasze przdsiębiorstwo specjalizuje się także w instalacji urządzeń zwanych spy-phone. Urządzenia takie poza podsłuchem odgrywają rolę lokalizatora osoby posiadającej urządzenie. Ponadto możliwe jest odczytywanie odbieranych i wysyłanych wiadomości SMS. Poza tym w ofercie znajdują się akcesoria do innej formy inwigilacji oraz rejestracji audio oraz video. posiadamy także użadzenia do wykrywania lub zagłuszania podsłuchów analogowych i cyfrowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością doradzą to czego Państwo potrzebujecie. Dzięki uregulowanej pozycji na rynku oraz doświadczeniu oferujemy profesjonalną i żetelną obsługę.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuchy »

  Oferta sklepu online to podsłuchy, sprzęt detektywistyczny, akcesoria detektywistyczne i urządzenia szpiegowskie dla zdradzonych. Mąż mnie zdradza, żona mnie zdradza. Jeżeli problemem jest zdrada małżeńska - zdrada żony lub zdrada męża to zapoznaj się z ofertą sklepu. Wykryć zdradę - zapraszamy po spyphone, nadajnik kwarcowy, minirejestrator, akcesoria detektywistyczne, mini Lokalizator gps, podsłuchy oraz urządzenia szpiegowskie.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy kontroli dostępu - AC Project »

  wykorzystywane są różnego typu systemy kontroli. Zaczynając od systemów kontroli godzin pracy po systemy kontrolujące dostęp do określonych pomieszczeń w firmie. Są to zazwyczaj rozwiązania w pełni konfigurowalne, zwiększające efektywność pracy oraz bezpieczeństwo czyli to co jest fundamentem każdego przedsiębiorstwa. AC Project jest firmą oferującą całościowe wdrożenia w aspekcie zdalnej kontroli czasu pracy, telewizji przemysłowej (CCTV) oraz bezpieczeństwa. Nasze usługi można z powodzeniem wprowadzać w przeróżnej wielkości zakładach pracy, gdyż dają możliwość zdalnej kontroli dostępu na zasadzie elektronicznych kart. Bazujemy na elektronicznych komponentach markowych wytwórców wspieraną autorskimi systemami informatycznych. Więcej dowiesz się z naszej firmowej strony internetowej. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestrator czasu pracy »

  Firma Solitech wprowadza nowy produkt na rynek polski. Jest nim rejestrator czasu pracy służący do rejestracji, analizy i rozliczania czasu pracy. Produkt polski wykonany z wysokiej jakości komponentów.Zaletą urządzenia jest przede wszystkim zwiększenie dyscypliny pracowników korporacji. Dzięki zastosowaniu urządzenia RCP problem wcześniejszego wychodzenia z pracy będzie szybko rozwiązany. RCP pozwoli na monitoring pracowników. Nasz produkt polecamy przede wszystkim podmiotom, które chcą sprawnie prosperować. W obsłudze jest nieskomplikowany.Już od pierwszego dnia stosowania będzie można zauważyć profesjonalną pracę rejestratora. Wybierając nasze urządzenie Electroway z pewnością ułatwi prowadzenie dziennika obecności w firmie.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideodomofon-Sklep.pl - Kraków »

  Nowoczesne systemy monitorowania i komunikacji oferuje Państwu firma ALARM-TECH Systemy Zabezpieczeń. W naszej ofercie znajdują się domofony, wideodomofony oraz interkomy. Oferujemy korzystne zniżki dla instalatorów, zarówno dla firm jak i klientów. W naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze marki. Zastosowanie najnowszych technologii a także nasze duże doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży przyczyniają się do tego, że mogą Państwo kupić u nas urządzenia najnowszej generacji, które będą służyć przez wiele lat. Nasi pracownicy służą Państwu doradztwem i wsparciem.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »