ITR badanie wyrobów elektronicznych

ITR badanie wyrobów elektronicznych

Instytut Tele- i Radiotechniczny przeprowadza projekty badawcze wpisujące się w cele scharakteryzowane przez Unię Europejską i wskazane w Krajowym Programie Ramowym. Siedziba placówki mieści się w Warszawie. Polityka Instytutu to spełnianie kluczowych zadań w krajowym i unijnym systemie innowacji i planowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie elektroniki. Urzeczywistnia także projekty badawcze oraz rozwojowe zespolone z informatyką i nowymi technologiami. Zajmuje się technikami próżniowymi, technologiami warstw kompozytowych oraz obwodami drukowanymi. W wielu z tych dyscyplin Instytut otrzymał znakomite wyróżnienia. Dowiedz się szczegółów na witrynie.

Szczegóły strony www.itr.org.pl:

Podlinkuj stronę www.itr.org.pl:

ITR badanie wyrobów elektronicznych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Regulator temperatury »

  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i produkcji przyrządów takich jak regulatory, rejestratory, przetworniki i czujniki temperatur oraz wilgoci. Przyrządy te wyróżnia duża dokładność, wytrzymałość na zakłócenia występujące w przemyśle oraz duża solidność wykonania, przy zachowaniu umiarkowanego poziomu cen. Oprócz automatyki firma jest importerem obudów dla urządzeń elektronicznych z tworzywa sztucznego, aluminium i stali, złącz do druku PCB, złącz na listwę TS, wpustów kablowych oraz anemometrów.

  Data dodania: 06 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Obwody drukowane »

  Jest wiele firm, które zajmują się montażem elektronicznym na zlecenie klienta. Nie wszystkie jednak w ten sam sposób traktują poszczególne zadania. Dla wielu przedsiębiorstw małe zlecenia to „strata czasu”. Z nami jest jednak inaczej. Pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszego przedsiębiorstwa. Foxel to firma, która pragnie jak najlepiej realizować potrzeby zleceniodawców w zakresie montażu elektronicznego a także- wszystkich wiążących się z tym faktem czynności. To obsługa kompleksowa, nawet w przypadku małych zleceń, nie przekraczających 500 sztuk. Dołącz więc do naszych zadowolonych klientów i przekonaj się o naszych zaletach.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monitory lcd »

  1komp to sklep internetowy powstały na ponad dwunastoletnim doświadczeniu rynkowym firmy Infores Sp. z o.o. Konkurencyjne ceny, wspaniała obsługa przed i posprzedażna pozwoliły utworzyć zaufaną i prężnie rozwijającą się markę.Oferujemy blisko 2000 pozycji asortymentowych. W ofercie znajdują się wszelkie urządzenia i podzespoły związane z produkcją sprzętu komputerowego, sieci komputerowych, oraz szeroko rozumiane urządzenia peryferyjne. Sprzedajemy również komputery przenośne liczących się producentów. Prowadzimy sprzedaż wszelkich części komputerowych (od wentylatora na procesor poprzez karty graficzne do zasilaczy i obudów) oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak monitory, głośniki, myszki itd. Oczywiście poza oferowanym sprzętem typowo przeznaczonym dla komputerów.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dymosklep.pl - drukarki Dymo »

  Dymosklep proponuje nowoczesne drukarki etykiet marki Dymo. Firma DYMO szybko zdobywa pozycję światowego lidera na rynku innowacyjnych rozwiązań etykietujących, które pomagają organizować i oznaczać nasz świat: w domach, w biurach i w innych miejscach pracy. Doradzamy wybór odpowiedniej drukarki etykiet, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Proponujemy drukarki Dymo biurowe, stacjonarne jak również przenośne, używane nawet podczas prac elektroinstalacyjnych.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Conrad - sklep internetowy »

  Witamy w świecie innowacyjnych technologii - Conrad od 85-ciu lat jest liderem sprzedaży wysyłkowej w ponad 140 krajach oferując tysiące sprawdzonych produktów. Conrad - innowacyjny i inspirujący sklep internetowy pełen najnowszych technologii. Conrad do gwarancja jakości i zadowolenia z zakupów. Tylko u nas znajdziesz produkty, których nie ma nigdzie indziej. Sprawdź nasze opinię, a przekonasz się, że mamy samych zadowolonych klientów!

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja pojazdów »

  Elte GPS dystrybucji i montażu urządzeń GPS do lokalizacji pojazdów. Wykorzystanie systemu gps w samochodzie umożliwia wielu firmom śledzić samochody transportowe. Wyznaczane trasy na mapie cyfrowej są podstawą do rozliczeń kierowców. System instalowany jest w pojeździe oraz w centrum monitoringu. Systemy takie doskonale sprawdzają się w lokalizacji pojazdów ratowniczych, kolej, samochodów ciężarowych. Korzyści to mniejsze zużycie paliwa, zadowoleni klienci którzy otrzymają przesyłki na czas. Wiele z przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej wykorzystuje monitoring autobusów.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy dla Radców prawnych »

  Kasa dla prawnika - firma Novitus oferuje kasy fiskalne dla prawników, radców prawnych oraz kasy dla adwokatów. Fiskalizacja - obowiązek, rozporządzenie ministra finansów. Novitus zaprasza do skorzystania z oferty na urządzenia fiskalne - kasy fiskalne dla adwokatów i kasy dla radców prawnych. Deon E lex, Mała Plus E z prostą obsługą, Nano E lex z kopią elektroniczą. Nowoczesne rozwiązania elektroniczno-informatyczne.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • LTO4 »

  W naszej ofercie znajdują się taśmy LTO4, stosowane do archiwizacji danych. LTO4 wyróżniają się dużą pojemnością i wydajnością. Taśmy LTO4 pomagają rozwiązać problem przyrostu archiwizowanych danych. LTO4 to redukcja kosztów procesu archiwizacji, a także zmniejszenie ilości potrzebnego sprzętu, powierzchni magazynowej oraz zaangażowania pracowników obsługujących proces archiwizacji. Taśmy LTO4 zostały zaprojektowane z uwzględnieniem ulepszeń dostosowanych do szybko zmieniających się potrzeb użytkowników.
  Inne produkty w ofercie: taśmy LTO 5, demagnetyzer, etykiety na taśmy LTO 4, etykiety na taśmy LTO 5, walizki na nośniki danych, niszczarki dysków twardych.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Labelsoft - Czytniki Kodu, Drukarki Zebra »

  Misją firmy LABELSOFT jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań służących szeroko pojętej automatycznej identyfikacji, chcemy stać się niezawodnym ogniwem logistycznym naszych Klientów. Naszym kapitałem jest wiedza i długoletnie doświadczenie oraz ogromne zaangażowanie w to co robimy. Możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę począwszy od analizy problemu, propozycję rozwiązań, wdrożenie, serwispo, późniejsze wsparcie techniczne i dostępność materiałów eksploatacyjnych.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • MERA Sp. z o.o. »

  Jeśli chciałbyś zakupić specjalną aparaturę pomiarową, która może przydać się w budownictwie, transporcie, rolnictwie oraz wielu innych sektorach, musisz odwiedzić naszą stronę internetową. W ofercie posiadamy między innymi luksomierz, anemometr, czy też przyrządy pomiarowe. Nasze przedsiębiorstwo pracuje od roku 1989. W tym momencie koncentrujemy się na konsekwentnym poszerzaniu asortymentu. Staramy się rozwijać naszą ofertę w zakresie projektowania i wdrażania nowoczesnych systemów ułatwiających dokonywanie pomiarów. Na życzenie zleceniodawcy podejmiemy się też zleceń o charakterze indywidualnym. Serdecznie zachęcamy!

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »