Firmy sprzątające

Firmy sprzątające

Libra proponuje usługi porządkowe na terenie Warszawy i okolic. To co nas wyróżnia to praktyczne doświadczenie i niezwykła dokładność działania, którą nie mogą się poszczycić inne firmy sprzątające. Pracujemy używając wyłącznie profesjonalnych środków. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.libra.za.pl:

Podlinkuj stronę www.libra.za.pl:

Firmy sprzątające

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzątanie »

  Do outsourcingu przeznacza się mniej ważne procesy w spółce jak np usługi księgowe lub informatyczne, sprzątanie, obsługa domów i mieszkań. Dość zazwyczaj outsurce'uje się również produkcję wyrobów, do firm o tańszej sile roboczej. W Polsce ten rynek również się rozwija, a przykładem ma możliwość być firma ISS Facility Services Polska wykonująca usługi dla biznesu. Jest to polski oddział dużego międzynarodowego koncernu działającego w branży od lat. Firma prowadzi działalność usługową w kilku dziedzinach, a jedną z nich jest profesjonalne sprzątanie, ISS gwarantuje rozbudowany serwis sprzątający i czystość w budynku. ISS od ponad 100 lat jest niekwestionowanym leaderem w zakresie utrzymania czystości. Ustalamy standardy sprzątania na całym świecie, stosujemy efektywne i elastyczne rozwiązania oparte na indywidualnych potrzebach i życzeniach klienta. Stale wykonujemy nowatorskie metody, stosujemy nowoczesne narzędzia i materiały, gwarantujące wysoką jakość usług.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie dywanów poznań »

  Jeśli prowadzisz firmę budowlaną oznacza to zajmujesz się remontami, wymianą okien itp. to jesteśmy odpowiednim partnerem dla Ciebie. Działamy na terenie Wielkopolski.
  Do naszych zadań należy utrzymanie czystości w firmach, biurach, oraz domach prywatnych. Przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń ciśnieniowych zmyjemy każde zanieczyszczenie, przywrócimy drożność każdej rury, odświeżymy każdą powierzchnię. Jeśli strumień wody sprężony pod wysokim ciśnieniem to zbyt mało, zastosujemy jeden z atestowanych środków chemicznych.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów »

  Czysty dywan to podstawa każdego gospodarstwa domowego. W większości domów dywan stanowi podstawowy element ozdobny, który towarzyszy nam już w momencie wejścia do mieszkania. Jako, że jego lokalizacja znajduje się na poziomie podłogi, narażony jest w znacznym stopniu na zanieczyszczenia, które niejednokrotnie przynosimy na butach. Istotne zatem jest, aby dywan był czysty i odkurzony. Samo odkurzanie nie wystarcza, dlatego dzięki nam dowiesz się co możesz zrobić, aby Twój dywan wyglądał jak nowy, pomimo swojego wieku.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Profesjonalne »

  Jesteśmy firmą usługową świadczącą usługi dbania o porządek dla różnorodnych odbiorców. Dla klientów możemy zaproponować różne warianty współpracy, od jednorazowych projektów sprzątania po budowie lub remoncie, przez okresowe sprzątanie gruntowne, aż po pełną bieżącą obsługę dużych obiektów handlowych, sportowo-rekreacyjnych, służby zdrowia. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny harmonogram prac oraz zarządzania personelem sprzątającym, tak aby dostosować się do indywidualnej specyfiki danych obiektów.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne środki czystości »

  Firma Clear Service posiada w swojej ofercie bogaty asortyment chemii profesjonalnej. Produkty które sprzedajemy charakteryzuje wysoko jakość i wydajność. W naszym sklepie internetowym można zakupić produkty znanych i cenionych producentów takich jak: Voigt, Pramol, Tenzi, Eilfix, Buzil. Oprócz profesjonalnych środków czystości sprzedajemy również: chemię gospodarczą, ekologiczne środki czystości maszyny sprzątające, odzieżą roboczą, dozowniki do mydeł, podajniki na papier toaletowy itp. Nasza oferta skierowana jest do firm sprzątających jak również do osób indywidualnych. Realizując zamówienia staramy się działać szybko, sprawnie i profesjonalnie. W przypadku większych zamówień oferujemy dostawę gratis na terenie Krakowa i okolic.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie graffiti łódź - Arma-blysk.pl »

  Współpraca z przedsiębiorstwem Arma Błysk to ogromna radość. Zajrzyj na adres arma-blysk.pl, a dowiesz się jak wiele interesujących ofert zostało opracowanych tylko dla Ciebie. Wykonanie zamówienia się w ten sposób, iż zamawiający określa, na czym mu zależy, po czym przedstawiciele firmy rozpisują listę prac. Potem prace porządkowania są wykonywane podług tego właśnie rozpisanego planu, a wszystkie niepotrzebne odpadkisą przewożone w przeznaczone w tym celu miejsce.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie sklepów »

  Wchodząc na witrynę internetową przedsiębiorstwa Escort i Wspólnicy użytkownicy będą mieli szansę zapoznania się z rzeczywiście ciekawą usługą firmy sprzątającej. Firma działa w branży sprzątającej od dwudziestu dwóch lat, swoje działania skupia przeważnie na terenie Warszawy, jednakowoż posiada też własny serwis sprzątający w każdym większym mieście na obszarze wszystkich województw. To, co odróżnia firmę od konkurencyjnych firm tego typu to nade wszystko profesjonalizm przeprowadzanych prac jak i praca w systemie brygadowym. Pracownicy firmy przechodzą również obowiązkowe szkolenia.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz śniegu Warszawa »

  Parające się usuwaniem śniegu na terenie stolicy i okolic przedsiębiorstwo bezsniegu.pl namawia do skorzystania z jego usług. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu jak i wykwalifikowanej kadrze robotników, firma szczyci się dużym wzięciem zarówno osób indywidualnych, jak i firmowych. Klienci odwiedzając witrynę firmy mogą także łatwo zorientować się w orientacyjnych kosztach zwiedzając podstronę z cennikiem bądź też przesyłając zapytanie za pomocą formularza kontaktowego. Interesanci mogą liczyć chociażby na usuwanie lodu, odśnieżanie placów, jak też nawet i na usuwanie lodu z dachów skośnych.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Wrocław - Prestigio Clean »

  Prestigo Clean kompleksowe sprzątanie biur, mieszkań i domów dla każdego! Firma sprzątająca proponuje swe usługi na obszarze Wrocławia. Całościowe sprzątanie domów i mieszkań: codzienne, cykliczne, jednokrotne, czyszczenie, prasowanie, mycie okien, pranie wykładzin i dywanów, sprzątanie przy zastosowaniu środków ekologicznych bądź specjalistycznych według potrzeb klienta, sprzątanie pobudowlane lub poremontowe oraz drobne prace ogrodnicze. Ceny ustalane na podstawie metrażu oraz częstości wykonywanej usługi indywidualnie dla każdego klienta. Dla każdego oferta darmowej wyceny! Możliwość wystawienia faktury VAT.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi sprzątania Katowice »

  Do skorzystania z usług naszej firmy zachęcamy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy są zainteresowani wysokiej jakości usługami sprzątania na Śląsku. Nasza oferta obejmuje kompleksowy zakres usług. Sprzątamy domy prywatne, salony samochodowe, sklepy, wspólnoty mieszkaniowe oraz firmy.

  Data dodania: 26 09 2017 · szczegóły wpisu »