FirmaBuster.pl - Zlewozmywaki z Żywic Poliestrowych

FirmaBuster.pl - Zlewozmywaki z Żywic Poliestrowych

Głównym kierunkiem działania firmy Buster jest przetwórstwo materiałów poliestrowych. Najczęściej używanymi przez nas surowcami są kompozyty poliestrowo-szklane, wysokoprężne pianki poliuretanowe oraz polimerobeton. Nasze towary aktualnie eksportujemy do Niemiec, Austrii, a także do USA. Nieprzerwanie troszczymy się o rozwój naszego przedsiębiorstwa, dlatego unowocześniamy sprzęt, sprawdzamy nowe materiały oraz nieustannie szkolimy się w zakresie prowadzonego przez nas przetwórstwa. Kluczowe obszary naszej szerokiej oferty stanowią:
- pojemniki do segregowania odpadów oraz pojemniki na piasek,
- kadłuby jachtów, barki turystyczne,
- wyposażenie budynków inwentarskich,
- zlewozmywaki wytwarzane z żywic poliestrowych,
- wyroby z betonu polimerycznego, np. koryta dla rolnictwa,
- modele i formy używane podczas produkcji wszelkich wyrobów, gdzie surowcem jest laminat poliestrowo szklany.

Szczegóły strony www.firmabuster.pl:

Podlinkuj stronę www.firmabuster.pl:

FirmaBuster.pl - Zlewozmywaki z Żywic Poliestrowych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Siłowniki hydrauliczne »

  HP SYSTEMS jest wyspecjalizowanym producentem siłowników hydraulicznych do
  form wtryskowych. W swojej ofercie posiadamy także m.in. szybkozłącza oraz
  normalia. HP SYSTEMS jest wyspecjalizowanym producentem siłowników hydraulicznych do form wtryskowych. Od ponad 17 lat dostarczamy na rynek Europejski i Światowy, produkty najwyższej jakości powstające w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży narzędziowej oraz wiedzę doświadczonych konstruktorów i najnowsze narzędzia projektowe CAD/CAM.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomosty »

  Przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa jest doradztwo techniczne, wytwarzanie, montaż, konserwacja urządzeń dźwignicowych takich jak: wciągarki bramowe, suwnice, żurawie, pomosty robocze, zawiesia, trawersy, oraz nietypowe urządzenia transportu bliskiego zasięgu. Świadczymy również usługi w zakresie projektowania i wytwarzania stalowych konstrukcji nośnych, torowisk. Oferujemy nowoczesne systemy zasilania i sterowania dźwignic, oraz pełna gamę specjalistycznych zawiesi i uchwytów do transportu bliskiego zasięgu. Posiadamy uprawnienia UDT w zakresie konserwacji urządzeń dźwignicowych. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo.

  Dzięki tak szerokiemu asortymentowi możemy sprostać zapotrzebowaniu klientów w każdej dziedzinie i branży.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ścierne »

  Witamy na stronie internetowej Karborund – Polska Grupa Ścierna. Firma zajmuje się sprzedazą i dystrybucją materiałów ściernych najbardziej renomowanych firm, takich jak: DRONCO, VSM, PFERD, INCO-FLEX, 3M, czy UNIFAM. Firma zajmuje się kompleksową obsługą produkcji przemysłowej, specjalistycznych sklepów technicznych, czy też zakładów rzemieślniczych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy!

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja linii produkcyjnych »

  Zakłady Mechaniczne "rufus" oferują kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali na urządzeniach CNC tj.: obróbka skrawaniem i mechaniczna, obróbka cieplna a także cięcie laserem i wodą. Ponadto wachlarz usług doskonale uzupełnia robotyka i automatyka przemysłowa, projektowanie maszyn o dużym stopniu złożoności oraz transport palet. Wynikiem powyższych działań są produkty tj.: roboty przemysłowe - transportery, przenośniki i linie produkcyjne. Zastosowane przez nasz zakład innowacyjne techniki produkcji oraz używanie wypróbowanych surowców i materiałów zapewnia najwyższy, odpowiadający standardom światowym - pułap jakości. Warto także nadmienić, że jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Dolina Lotnicza - Aviation Valley. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interesujące nagrzewnice wodne oraz inne formy ogrzewania »

  Na naszej stronie znaleźć można liczną listę produktów. Wszystkie produkty prezentowana jest w niezwykle cenach. Proponujemy różnego rodzaju nagrzewnice olejowe, wodne i termostaty, regulatory obrotów, zawory. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją oraz bliższego poznania naszej firmy. Witryna internetowa Nagrzewnice.istore.pl to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.Nasz Portal www stanowi odpowiedź na Państwa potrzeby.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rotomoulding »

  Nie każdy zna określenie rotomoulding. Zasadniczo jest to technika produkowania tworzyw sztucznych. Posiada on swoje atuty, dla przykładu stosunkowo małe ceny formy, ale równocześnie ma niedociągnięcia przykładowo czasochłonność. Coraz większa część specjalistycznych zakładów pracy rozpowszechniać tą technologię. Na domiar tego sam rotomoulding zyskuje nieustannie następnych entuzjastów.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laserttoro - gięcie blach, cięcie laserowe »

  Oferujemy usługi związane z laserową obróbką metalu takie jak cięcie laserem, wycinanie laserem oraz gięcie blach. Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy dzięki czemu możemy ciąć blachę, stal oraz aluminium. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej japońskiej technologii zapewniamy najwyższą precyzję cięcia, a rzetelne podejście do każdego zlecenia przez wykwalifikowaną kadrę pracowników jest gwarantem stałej, wysokiej jakości usług oraz szybkiego terminu realizacji zleceń. Tniemy do grubości 20mm. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne maszyny sprzątające »

  Jeżeli szukasz profesjonalnych urządzeń czyszczących, które nadają się do czyszczenia znacznych powierzchni, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją. W naszej ofercie w tym momencie dostępne są nie tylko nowe zamiatarki i dobrej jakości środki czyszczące, ale także odkurzacze przemysłowe, które nadają się nawet do usuwania pyłu. Sprzedawane przez naszą firmę urządzenia wykonane zostały przez największych producentów. Wszystkie cechują się skutecznością oraz niską awaryjnością.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybkozłącza »

  W ofercie firmy HP SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O. klienci odnajdą siłowniki hydrauliczne a także szybkozłącza, które dedykowane są dla form wtryskowych. Oferujemy Państwu możliwość stworzenia jakiegokolwiek siłownika na zlecenie, adekwatnie do przekazanych wytycznych. Zapewniamy również pomoc techniczną w zakresie projektowanych oraz realizowanych elementów. Wyspecjalizowana kadra inżynierska zapewnia nienaganną jakość wszystkich wyrobów opuszczających nasze fabryki.Produkowane przez nas wyroby sprzedajemy w Europie oraz na świecie.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi Czorny »

  Firma zajmuje się wynajmem dźwigów (żurawi samochodowych). Istnieje na rynku od 1998 roku. Nasi operatorzy posiadają niezbędne kompetencje oraz umiejętności do wykonania nawet najtrudniejszych prac. Służymy również pomocą w zakresie doboru odpowiedniego dźwigu. Nieustannie rozwijamy się i inwestujemy w najlepsze maszyny. Pracujemy na terenie całej Polski, a w szczególności w miejscowościach bliskich naszej siedzibie - Bielsko Biała, Oświęcim, Tychy, Żory.

  Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu »