Delegacje

Delegacje

Chcesz wysłać swoich pracowników na dodatkowe warsztaty? Nie wiesz jakie szkolenia wybrać? Jeżeli skorzystasz z oferty polbi.pl to na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz co możemy Ci zaproponować i wybierz kurs na miarę swoich potrzeb. Nie wiesz jak dokonywać rozliczenia podróży służbowych? Interesuje Cię szkolenie z zakresu kadr i płac? Zapraszamy.

Szczegóły strony www.polbi.pl:

Podlinkuj stronę www.polbi.pl:

Delegacje

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ewaluacje Warszawa »

  MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek. Ponadto współdziałamy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz zakres usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa i obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej oraz usługach targowo-wystawienniczych.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Business coaching »

  International Coaching Certification. Oferujemy business coaching, executive coaching, szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem organizacji coachingowej IICD oraz szkolenia biznesowe z obszaru przywództwa i zarządzania, negocjacji i sprzedaży oraz perswazji i rozwoju osobistego.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zarządzania »

  International Coaching Certification. Realizujemy szkolenia biznesowe oraz szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem IICD. Oferujemy Państwu również indywidualne procesy typu business coaching i executive coaching. Prowadzimy zarówno szkolenia dla firm jak i szkolenia otwarte.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy Wrocław »

  Wrocławski klub jazdy samochodem NO-1 zaprasza do zapisów na nowe kursy prawa jazdy kategorii B. Nasza szkoła to elita wśród trenerów i instruktorów jazdy. Przychodząc do nas masz gwarancje skutecznej nauki oraz szybkiego zdania prawa jazdy na pojazdy kategorii B. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu jednak przyjeżdżają i zapisują się do nas osoby z całego kraju ponieważ nasze zaangażowanie sprawia, że każdy pragnie z nami współpracować w działaniach motoryzacyjnych. Serdecznie witamy i zapraszamy do naszego klubu.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Strona internetowa WWW, centrum kształcenia i doskonalenia kompetencji menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Warsztaty to jedna z nie wielu korporacji szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące osób. W serwisie korporacji znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak szkolenia miękkie i szkolenia sprzedażowe, niemniej jednak również bardzo fachowych kursów takich jak szkolenia z prawa celnego czy prawa zamówień publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest podstawowym współzałożycielem Polskiej Izby korporacji szkoleniowych.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań, szkolenie Poznań, kursy Poznań »

  O ile chodzi o szkolenia, Poznań będzie posiadał na swoim terenie firmę organizującą szkolenia biznesowe. AVENHANSEN - wiodąca firma z branży już niebawem otworzy nową siedzibę w Poznaniu. Dlatego w północnej i zachodniej Polsce będą dostępne najważniejsze kursy. Poznań to również znakomite miejsce, aby w trakcie kursu poznać jego atrakcje. Od teraz szkolenia i Poznań będą nie do poznania - naturalnie w pozytywnym znaczeniu.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia »

  Wspomagamy działalność i rozwój firm poprzez usługi doradztwa biznesowego i szkolenia. Pomagamy przedsiębiorcom w zakresie zarządzania, organizacji, planów rozwoju, strategii marketingowych i sprzedażowych. Wspieramy firmy w bieżącym zarządzaniu, negocjacjach, pozyskiwaniu funduszy. Umożliwiamy poprawę efektywności biznesu poprzez konsulting oraz rozwój kadr dzięki szkoleniom i coachingowi. Prowadzimy szkolenia dla właścicieli firm, kadry kierowniczej, oraz handlowców. Pomagamy rozwinąć zdolności przywódcze, poprawić zarządzanie zespołem, wzmocnić umiejętność negocjacji, komunikowania się oraz skutecznej sprzedaży.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Katowice »

  Organizacja brainstorm.biz.pl ma do czynienia z konsultingiem przedsiębiorczym oraz długofalowym. Naszym klientom oferujemy także sposobność organizacji różnorodnych szkoleń. Wszystkie proponowane przez naszą firmę świadczenia mają na celu zwiększyć efektywność oraz skuteczność działań operacyjnych, co będzie miało bezpośredni wpływ na wynik zyskowności organizacji. pracujemy na zlecenie średnich i dużych firm, gdzie serwisujemy wiele znanych przedsiębiorstw. Pomagamy znaleźć oraz wyeliminować znalezione bariery w działaniu firmy klienta.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lenax kurs rusztowania »

  Zależy nam, aby każdy nasz absolwent posiadał wiedzę i biegłość w realizowaniu takich czynności jak aranżowanie instruktażu stanowiskowego czy inwentaryzacja środków stałych w warsztatach pracy. Naszym celem jest jak najlepsze nauczenie kadry sektora administracyjnego, które zapewnią jej sprawdzenie się w miejscu pracy, ale przede wszystkim wrażenie, że poprawnie przeprowadzają polecone im zadania. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax nieprzerwanie podnosi kwalifikacje swoich wykładowców. Więcej kluczowych informacji o naszej dotychczasowej działalności, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Icec.pl - kurs pierwszej pomocy »

  Poszukujesz firmy, która przeprowadzi szkolenie z pierwszej pomocy? Podstawowym celem przyświecającym działaniu firmy jest zwiększenie bezpieczeństwa Twojego oraz bezpieczeństwa w prowadzonej prze Ciebie firmie. Przeprowadzamy kursy takie jak: kurs pierwszej pomocy u dzieci, kurs pierwszej pomocy dla firm, kurs pierwszej pomocy dla kierowców, pierwsza pomoc w przedszkolu i wiele innych. Nieoczekiwane wypadki mogą wystąpić wszędzie zarówno w miejscu pracy, jak i w zaciszu domowym. Nie czekaj i zapisz się na jeden z naszych kursów. Sprawdź szczegóły naszej oferty na icec.pl.

  Data dodania: 21 09 2018 · szczegóły wpisu »