Blejkan - bezwykopowe renowacje kanałów i rurociągów

Blejkan - bezwykopowe renowacje kanałów i rurociągów

Specjaliści naszej firm działają na rynku usług budowlanych od wielu lat oferując takie usługi jak naprawa konstrukcji żelbetowych, iniekcja ciśnieniowa, jak również renowacja beton. Priorytetowymi obszarami działalności firmy jest wzmacnianie konstrukcji żelbetowych i metalowych materiałami kompozytowymi oraz prace naprawcze mające na celu przywrócenie integralności konstrukcji żelbetowych. W istniejących obiektach wady powstają w wyniku narażenia na agresywne media, wysokie temperatury, procesy rozmrażania i zamrażania, sytuacje awaryjne, jak również długotrwałe obciążenia dynamiczne.

Szczegóły strony blejkan.pl:

Podlinkuj stronę blejkan.pl:

Blejkan - bezwykopowe renowacje kanałów i rurociągów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Maszyny budowlane »

  Użyczanie i sprzedaż różnego typu kontenerów oraz maszyn budowlanych, dostosowanych do szczególnych żądań odbiorcy. Oferujemy kontenery: socjalne, biurowe oraz magazynowe. NKK sp. z.o.o. wypożycza oraz sprzedaje też żurawie budowlane marki KÖNIG: wznoszące, hydrauliczne, teleskopowe oraz szybkomontujące. Więcej o firmie dostaniesz na naszej witrynie.

  Data dodania: 21 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Podkarpackie centrum budownictwa szkieletowego »

  Firma prowadzi swoją działalność od roku 1997 i zajmuje się budową domów w technologii szkieletu drewnianego. Swoje pierwsze kroki w branży stawialiśmy na gruncie amerykańskim, gdzie budownictwo szkieletowe stanowi 70% rynku. Przez kolejne lata zdobywaliśmy wiedzę i niezbędne doświadczenie. Na terenie Polski działamy od roku 2006, a nasza profesjonalna kadra pracownicza sprosta każdemu postawionemu przed nią zadaniu. Oferujemy domy w technologii szkieletowej w stanie surowym lub wykończone "pod klucz " na działkach proponowanych przez nas czy też na działce inwestora. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce adoptujemy projekty domów murowanych do standardów budownictwa szkieletowego i dzięki temu możecie Państwo korzystać z szerokiej gamy projektów dostępnych na rynku.

  Data dodania: 24 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Warszawa »

  Centrum Zaopatrzenia Budownictwa Minox. Oferujemy materiały budowlane (Warszawa) i elementy wykończeniowe. Głównymi produktami przez nas dystrybuowanymi są dachówki (np. firm Braas, Wiekor, RuppCeramika), cegły (np. Cegielnie Olsztyńskie, Hanson) i materiały izolacyjne (np. Paroc, Ursa, Gozdnica). Proponujemy również szeroką gamę materiałów wykończeniowych, takich jak płyty kartonowo - gipsowe, okna dachowe, sufity podwieszane, tynki, gipsy, kleje, farby. W jednym miejscu klient może zakupić wszystkie niezbędne do wykonania remontu materiały budowlane (Warszawa).

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Remonty posadzek »

  Firma ta ma ogromne doświadczenie w swojej branży i działa na terenie całego kraju. Oferuje profesjonalne i terminowe wykonanie posadzek. Posadzki przemysłowe Promis to gwarancja najwyższej jakości. Firma specjalizuje się przede wszystkim w remontach, wykonujemy tez posadzki betonowe, żywiczne, epoksydowe, cienkowarstwowe. Ponadto profesjonalne wykonanie specjalistycznych posadzek cienkowarstwowych i iniekcji.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty ekologiczne dla budownictwa »

  Nasza firma oferuje szeroki zakres analiz środowiskowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. waloryzacje przyrodnicze, ekspertyzy botaniczne na potrzeby dokumentacji przyrodniczej programu rolnośrodowiskowego. Specjalną ofertę, obejmującą monitoring nietoperzy i ptaków kierujemy do inwestorów z branży energetyki wiatrowej. Przygotowujemy raporty o oddziaływaniu na środowisko, pomagamy w sprawach związanych z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia np. elektrownie wiatrowe. Zapraszamy na stronę www.nyctalus.pl

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe »

  Krak-Zinc. Dachy i pokrycia dachowe. Dystrybutor cynkowych wyrobów walcowanych firmy VM ZINC. W ofercie blacha cynkowa i blacha miedziana w postaci arkuszy, zwojów. Ponadto oferujemy akcesoria wykończeniowe oraz kompletny system odprowadzenia wód deszczowych z blachy cynkowo-tytanowej.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa parków linowych – Project Outdoor »

  Project Outdoor to zespół specjalistów w budowie parków linowych. Firma zajmuje się doradztwem, projektowaniem, budową i serwisem parków linowych. Organizuje także szkolenia obejmujące swoim zakresem wszelkie aspekty korzystania i administrowania parkiem linowym. Parki linowe budowane przez Project Outdoor są atrakcją turystyczną wielu regionów Europy. W ofercie firmy poza projektowaniem i budową parków linowych znajduje się także serwis i szkolenia pracowników parku.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kelmet PHU Garaże metalowe mazowieckie »

  Jako największy wytwórca garaży blaszanych w województwie mazowieckim, firma Kelmet gwarantuje rzetelną czy profesjonalną obsługę. Jednostka z siedzibą w Mińsku Mazowieckim oferuje nie tylko sprzedaż garaży skonstruowanych z mocnego metalu, ale też przewóz w miejsce wskazane przez Klienta. Konkurencyjne ceny, przykładny zespół pracowników finansowych, technicznych i handlowych zaskarbia nam wielką rzeszę klientów. Dostrajamy się do Klienta ustalając dogodny mu termin oddania garażu skonstruowanego z blachy. Dla zasięgnięcia szerszych informacji zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kominy »

  Sklep Systemykominowe.pl proponuje Państwu wysokiej klasy systemy kominowe opatrzone znakiem CE, który gwarantuje, że wszystkie nasze produkty są kombatybilne z europejskimi dyrektywami bezpieczeństwa. Nasz asortyment wyróżnia solidność produkcji. Sprzedawane u nas produkty wykonane są z najlepszej klasy materiałów, dzięki czemu są odporne na pożary sadzy oraz nie ulegają niszczeniu poprzez kwasy. Oferujemy Państwu błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju nieprzekraczającą 72 godzin, dzięki doskonałemu wyposażeniu naszego składu.

  Data dodania: 01 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Schody-kamienne.pl »

  Chcesz zamówić nowe schody do swojej firmy? Szukasz fachowców, którzy znają się na produkcji i obróbce kamieni naturalnych? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i zapraszamy do współpracy. Mamy spore doświadczenie, wykonujemy schody wewnętrzne i zewnętrzne na przykład z marmuru i stawiamy na wysoką jakość.

  Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »