AGRO TEAM

AGRO TEAM

Firma Spółdzielcze AGRO TEAM z powodzeniem działa już od przeszło 20 lat. W ofercie przedsiębiorstwa odnajdą Państwo fabrykację wysokiej jakości podłoża do hodowli pieczarek, a także pieczarki świeże i przetworzone. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie i dobrą wiedzę związaną z hodowlą tych grzybów. Dysponujemy również specjalistycznym, sterowanym komputerowo sprzętem, a w tym m.in. klimatyzatorami, wentylatorami i nagrzewnicami. Z radością spotkamy się z Państwem oraz omówimy szczegóły naszej oferty. Dokładne informacje o naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej.

Szczegóły strony agroteam.com.pl:

Podlinkuj stronę agroteam.com.pl:

AGRO TEAM

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Środki ochrony roślin »

  Ampol-Merol oferuje Państwu bogaty wybór produktów dla rolnictwa – pasze dla zwierząt, nawozy oraz środki ochrony roślin a także nasiona. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz wysoką, powtarzalną jakość usług. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów czołowych firm, m.in. Bayer CropScience Sp. z o.o., Syngenta Crop Protection Sp. z o.o., Monsanto Polska Sp. z o.o. (środki ochrony roślin), BASF Polska Sp. z o.o., Golpasz S.A., PROVIMI - ROLIMPEX S.A., Sano - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. (pasze). Centrala naszej firmy mieści się w Wąbrzeźnie, posiadamy też liczne oddziały terenowe i magazyny w innych miejscowościach.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Claas »

  Producent wyposażenia do maszyn rolniczych Agro-tech oferuje swoje produkty powiązane z takimi maszynami jak Claas, MF, Zetor i Ursus. Przedsiębiorstwo posiada także w ciągłej sprzedaży kilkaset rodzajów pasów wielo-rowkowych. Wszelkie precyzyjne komunikaty zawarte są na stronie.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • EKO-AGMAR - brykieciarka BIOMASSER »

  Oferujemy urządzenia BIOMASSER – brykieciarki przetwarzające biomasę słomianą na brykiety opałowe, stanowiące doskonałą alternatywę dla klasycznych paliw opałowych. Maszyny mają różną moc przerobową – od pojedynczych urządzeń możliwych do zastosowania w niewielkich gospodarstwach rolnych, po kompletne linie produkcyjne przygotowane dla dużych inwestorów. Brykieciarka BIOMASSER to doskonała inwestycja w odnawialne źródło energii.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rolnictwo »

  Agroplony.pl to portal rolniczy prezentujący nowości rolnicze oraz informacje dla rolników. Zawiera wiele istotnych informacji o maszynach rolnych, produkcjach roślinnych oraz zwierzęcych. W portalu można zaprezentować własną firmę oraz dodać ogłoszenie. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sita do kombajnu »

  Sitono - jesteśmy rodzinną firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą sit do rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego. W naszej ofercie znaleźć można m.in. - sita do maszyn, do młynków, śrutowników, sita bębnowe, do kombajnów i wiele, wiele innych. Swoim klientom zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalne podejście. Sprawdź koniecznie. Odwiedź naszą stronę i już dziś zobacz, co jeszcze mamy Tobie do zaoferowania.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki ślimakowe »

  Spółdzielczy Zakład Mechaniczny posiada ponad 60-letnie doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń rolniczych. Wspieramy budownictwo, przemysł maszynowy, spożywczy oraz meblowy. Oferujemy bogaty asortyment : agregaty do przygotowania pasz, mieszalniki dla przemysłu i rolnictwa, które wykonujemy na specjalne zamówienie klienta, wydajne śrutowniki ssąco-tłoczące, przenośniki ślimakowe do transportu ziarna, pasz, osadu, granulatu, mas bitumicznych oraz przenośniki ślimakowe do załadunku silosów. Oferujemy także przenośniki pneumatyczne, rolkowe i taśmowe, a także wydajne sortowniki do ziemniaków z własnym napędem elektrycznym, silosy mieszające oraz kabiny do ciągników.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rut-pasz skup słomy »

  Firma Rut-Pasz powstała w 1997 roku. Zajmujemy się produkcją tłuszczów paszowych, technicznych, kwasów tłuszczowych, mączek mięsnych z surowca kategorii 3.
  Zakład znajduje się pod stałym nadzorem weterynaryjnym.
  Długoletnie doświadczenie firmy pozwoliło dogłębnie zbadać rynek i dostosować nasze produkty do potrzeb odbiorców.
  Dobra lokalizacja firmy sprzyja jej rozwojowi oraz pozwala na utrzymanie wysokiego standardu usług logistycznych na terenie kraju oraz zagranicą.
  W dalszym etapie rozwoju firmy zamierzamy stworzyć nowoczesną wytwórnię do produkcji słomy.
  Skup słomy przez cały rok. Kupujemy słomę tegoroczną i starą. Nawiązujemy również długoterminowe współprace. Proponujemy również bardzo konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gwaranteko.pl - worki filtracyjne »

  Organizacja GWARANT-EKO S.C. proponuje worki i maty filtracyjne, jak również odmienne produkty wyłapujące zapylenia z procesów wytwórczych. Wieloletnie doświadczenie w branży ochrony środowiska przed skażeniami powietrznymi pozwoliło nam na wypracowanie najlepszych metod, zgodnie z którymi produkujemy nasze produkty. Jesteśmy wytwórcą wszystkich oferowanych w naszej firmie wyrobów, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Nasze produkty cechuje także nienaganna jakość wykonania, co jest wynikiem używania najlepszych osiągalnych surowców do produkcji.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Techmot »

  Firma Techmot prowadzi produkcję oraz sprzedaż nawozów, takich jak dolomit, tlenek lub siarczan wapnia i magnezu oraz mączek wapniowych i kred pastewnych. Jeżeli potrzebują Państwo porad dotyczących opieki nad uprawami (odpowiednie odżywienie roślin oraz utrzymanie prawidłowego pH gleby), wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na Państwa pytania.

  Data dodania: 01 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tuja brabant Łódź »

  Szkółka roślin ozdobnych w Rydzynach koło Łodzi ma ugruntowaną pozycję pośród podobnego typu gospodarstw ogrodniczych. Specjalnością szkółki są tuje - brabant i szmaragd, a także inne krzewy i drzewka ozdobne. Gospodarstwo ogrodnicze prowadzą osoby będące w trzecim pokoleniu ogrodnikami, daje to więc gwarancję pokoleniowego doświadczenia, które oprócz wykształcenia rolniczego jest niezastąpione. Krzewy ozdobne kupuje się na lata, dlatego dobrze jest kupować w sprawdzonych ogrodnictwach, nie narażając się na ryzyko, jakie niesie robienia zakupów w hipermarketach.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »