Szkoły językowe za granicą

Szkoły językowe za granicą

Jako agencja turystyczno-edukacyjna zajmujemy się organizacją wyjazdów na kursy języka angielskiego do szkół językowych za granicą. Szkoły te znajdują się w niestepujących krajach anglojęzycznych: Wielka Brytania, Irlandia, Malta, Cypr, USA, Kanada, RPA, Australia i Nowa Zelandia. Prowadzą kursy ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy specjalistyczne, np. przygotowujące do egzaminów językowych, czy biznesowe. Wyjazd na kurs językowy za granicę jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą przełamać barierę językową w mówieniu. Temu samemu celowi służą obozy językowe dla młodzieży za granicą. Oprócz nauki zwierają one element turystyczno-rekreacyjny, gdyż odbywają się w letnie wakacje. Ponieważ są to obozy międzynarodowe, okazji do mówienia po angielsku jest bardzo dużo. Najpopularniejsze miejsca tych obozów to Anglia (zwłaszcza Londyn) i Malta.

Szczegóły strony www.asenglish.pl:

Podlinkuj stronę www.asenglish.pl:

Szkoły językowe za granicą

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka angielskiego Warszawa »

  Vega - język angielski Warszawa zaprasza na kursy intensywnej i solidnej nauki angielskiego.
  Vega Language Courses and Translations Center - angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz kursy dla firm. Pracownicy polskich i zagranicznych firm uczą się u nas języka angielskiego w oparciu o programy nauczania adekwatne do specyfiki ich miejsc pracy. U nas również finansowy angielski oraz prawniczy angielski, a także intensywne kursy dla menagerów. Szkoła Vega zaprasza na lekcje!

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Francuski dla dzieci Warszawa »

  Szkoła języka francuskiego l'atelier de francais. Oferujemy naukę języka francuskiego dla dorosłych i dzieci. Prowadzimy także kursy francuskiego przygotowujące do egzaminów Delf i Dalf. Serdecznie zapraszamy na nasze kursy prowadzone przez doświadczonych nauczycieli. Tylko u nas, miła i przyjazna atmosfera bez żadnych stresów. Szkoła języka francuskiego Sandrine Jacques, ul. Chmielna 21 lok. 5, 00-021 Warszawa. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna »

  AP Edukacja to ogólnopolska sieć szkół i placówek oświatowych, w tym szkoły policealne, licea ogólnokształcące, gimnazja i kursy. Nauka odbywa się zaocznie lub wieczorowo. Szkoły policealne to w tej chwili najlepsza z możliwych alternatyw dla studiów wyższych. W ramach szkół, które nazywano do niedawna studium policealne, można w tej chwili obecnej nabyć wiedzę, umiejętności i tytuł zawodowy technika, który umożliwia absolwentom lepszy start na rynku pracy. Osobom nieco starszym pozwala ona na przekwalifikowanie się zgodnie z wymogami rynku lub uzupełnienie edukacji dla już pracujących w zawodzie. Tak więc, szkoła policealna to edukacja zawodowa skierowana do każdej grupy wiekowej.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Joga Warszawa »

  Joga to bardzo wiekowa, a jednocześnie bardzo dobrze znana w większości krajów świata sztuka, z której bez wątpienia może skorzystać właściwie każdy z nas. Wszystkie osoby które każdego dnia poświęcają jej chociaż kilkanaście minut bez wątpienia przyznają rację co do tego, że w niezwykły sposób relaksuje ona i wycisza cały umysł oraz ciało, co niewątpliwie może mieć na nas bardzo pozytywny wpływ, zwłaszcza po dniu pełnym trudnych i stresujących sytuacji. Musimy również powiedzieć o tym, że ćwiczenia jogi wbrew temu co sądzi wielu ludzi nie są bardzo trudne, i każdy bez przeszkód może nauczyć się chociażby kilku z nich, nawet tych całkowicie podstawowych. A niewątpliwie warto, bo dzięki takiej łatwej rzeczy nasze życie oraz sposób postrzegania świata może niemalże od razu całkowicie się zmienić.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • AZIU | Szkoła »

  Przez całe swoje życie kształcimy się, uczymy stawiać kroki i poznajemy tajniki, aż wreszcie wybieramy zawód niekoniecznie na całe życie. Modne są zmiany, przekwalifikowania się, a to znaczy, że jeśli masz dość sprzedawania w warzywniaku, spróbuj szczęścia w salonie kosmetycznym. Po pierwsze – znajdź dobrą szkołę i profil, który najbardziej cię interesuje. Może chciałabyś zająć się makijażem lub perfekcyjnym manicurem albo pedicurem? W tej sytuacji szkoła kosmetyczna, Poznań będzie doskonałą propozycją. Znajdź taką, której oferta edukacyjna będzie imponująca, a opinie słuchaczy i praktykantów najlepsze. Mogą to być również kursy kosmetyczne. W Poznaniu na pewno spotkasz się z ofertą szkoły nazywanej w skrócie AZIU. Jest to szkoła publiczna dla dorosłych, po ukończeniu której uzyskasz tytuł - technik usług kosmetycznych. Podczas dwóch lat nauki, a więc czterech semestrów, opanujesz podstawy i technologię zabiegów kosmetycznych, poznasz chemię kosmetyków, podstawy działalności zawodowej.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia grzewcze – lecz nie tylko »

  Wiadomo, że szkoła policealna Wrocław, Katowice czy Warszawa, jako oddziały Szkoły Policealnej Nowoczesnych Technik Grzewczych przy Akademii Viessmann będą skupiać się przede wszystkim na zaznajomieniu swych słuchaczy z urządzeniami grzewczymi. Jednak program kształcenia nie poprzestaje na tym. Wśród tematów zajęć można znaleźć również rysunek techniczny, podstawy przesiębiorczości, wodociągi i kanalizacje, sieci i nstalacje gazu czy ekologię środowiska pracy. Oprócz tego oczywiście wszechstronne praktyki zawodowe.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYK SZKOŁA JAK DOM »

  W Szczecinie prowadzi swoją działalność Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk. Zatrudnia zespól pedagogiczny o wysokich kwalifikacjach i indywidualnym podejściu do dzieci. Celem szkoły jest całościowe rozwijanie osobowości uczniów i przygotowanie ich do twórczego życia w cały czas zmieniającym się społeczeństwie. W związku z tym poza realizacją podstawy programowej proponujemy codzienne lekcje języków obcych i liczne koła zainteresowań. U nas uczniowie na dodatkowych zajęciach mogą rozwijać swoje zdolności matematyczne, przyrodnicze albo artystyczne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z uczniów i jego problemów. Dowiedz się więcej o nas na witrynie.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Salt Aviation - szkola latania »

  Firma Salt Aviation Sp. z o.o. proponuje dużą różnorodność szkoleń lotniczych, wśród których wszyscy klienci odnajdą odpowiednią dla siebie propozycję. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem. Proponujemy również wypożyczenie samolotów. Zapewniamy sposobność rezerwacji czarteru. Zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Udzielamy odpowiedzi w czasie krótszym od 2 godzin w godzinach działania biura. Proponujemy także usługi związane z lotami widokowymi, robimy zdjęcia lotnicze oraz pomagamy w zarządzaniu posiadaną flotą.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Policealna.gowork.pl »

  Dobra szkoła wcale nie musi być droga. Poszukaj oferty Gowork, jeśli planujesz uzupełnić swoje wykształcenie. W naszej ofercie znajdują się kierunki w przystępnych cenach. Technik administracji, technik rachunkowości, technik informatyk i technik usług kosmetycznych to propozycje nauki całkowicie za darmo.

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Planeta Robotów - LEGO robotyka dla dzieci »

  Planeta Robotów organizuje warsztaty i półkolonie z LEGO robotyką dla dzieci. Zajęcia dla dzieci organizowane są w największych miastach w Polsce. Warsztaty i półkolonie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wychowawców. Planeta Robotów organizuje również robotyczne przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »