Szkoła tańca Kraków

Szkoła tańca Kraków

Akademia Tańca zaprasza na kursy tańca organizowane w formie grupowej a także indywidualnej. Szkoła oferuje profesjonalne szkolenia realizowane pod okiem najlepszych profesjonalistów.

Szkoła Tańca naucza tańca dyskotekowego oraz towarzyskiego, m.in. tango, foxtrot, walc angielski, rumba, cha cha. Wszystkie kursy tańca prowadzone są w Krakowie przy ulicy Topolowej 22. W szkole organizowane są również lekcje tańca dla przyszłych nowożeńców.

Szczegóły strony akademiatanca.eu:

Podlinkuj stronę akademiatanca.eu:

Szkoła tańca Kraków

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Salsa Lublin »

  Salsa Lublin to doskonała propozycja dla każdego kto chciałby się nauczyć profesjonalnego tańca w gorących rytmach. Możemy być przekonani, że najlepsi instruktorzy tańca dołożą wszelkich starań aby dać dużo radości i wesołej zabawy. Dokładne informacje znajdują się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Jacek Jelinek »

  Skuteczna nauka tańca: standardowe, latynoamerykańskie, nowoczesne. Dzieci od 5-go roku życia, młodzież, dorośli. Gwarancja dobrej zabawy i prostych kręgosłupów. Nasze kursy tańca prowadzą doświadczeni profesjonaliści. Każdego kursanta otaczamy fachową opieką i dbamy, by mógł rozwijać swoje umiejętności. Nauka w miłej, przyjaznej atmosferze sprawia, że taniec staje się coraz większą przyjemnością.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca hawajskiego hula w Warszawie. Alohamana.pl »

  Taniec hawajski hula – nauka dla początkujących i zaawansowanych. Warsztaty, pokazy, kursy dla firm, szkół, fundacji, domów kultury. Poznawaj z nami czym jest taniec hawajski, kultura hawajska i Hawaje. Poznaj z nami czym jest taniec hawajski. Poznawaj z nami kulturę i tradycję hawajską. Hulaj z Nami !

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca, szkoła tańca Warszawa »

  Szkoła tańca którą znajdziesz w samym centrum Warszawy. Studio tańca prowadzi kursy tańca m.in. w grupach: Salsa Solo, Sexy Salsa, Salsa Parami, Ladies Latino, Samba Brasil, Sexy Dance, Taniec Towarzyski, Kursy dla Nowożeńców, Taniec Nowoczesny, Taniec Brzucha, Wendo, Latino Fitness, Aerobic z Jogą oraz lekcje indywidualne. Zapraszamy

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Latin Dance Studio - Szkoła Tańca Poznań »

  Latin Dance Studio to szkoła, której głównym celem jest propagowanie nauki tańca latynoamerykańskiego. Organizujemy regularne kursy tańca poznań zarówno w Poznaniu jak i w innych miastach województwa wielkopolskiego. Uczymy takich tańców jak: salsa, bachata, rueda, taniec brzucha, bollywood dance, modern jazz, aerobik dance i innych. Kochamy taniec i tą miłością chcemy zarazić także i Ciebie.Jesteśmy także agencją artystyczną, która organizuje pokazy i animacje taneczne w klubach na terenie całej Polski.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka kroków tanecznych kinect »

  Platforma click-dance.eu pozwala wyuczyć dzieci fundamentów tańca bez potrzeby opuszczania miejsca zamieszkania. Możliwe jest to za sprawą profesjonalnie opracowanym prezentacjom poglądowym oraz nowoczesnej technologii Kinect, która jest wykorzystywana do nauki. Wszystkie dostępne lekcje zostały przygotowane w sposób rozwijający dziecięcą wyobraźnię oraz nakłaniający do nauki przez zabawę. Poza podstawowymi krokami Wasze dziecko poprawi koordynację ruchową a także nauczy się fundamentów rytmiki. Zapraszamy do zaznajomienia się z poglądowymi lekcjami.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • The salsa kings »

  Dance Avenue jest renomowaną szkołą tańca działającą w Gdańsku. Szkoła cechuje się renomą najlepszej i największej szkoły tańca działającej w kraju, zarządzana jest także przez wykwalifikowaną tancerkę i instruktorkę Monikę Grzelak. Absolwenci szkoły mogą liczyć na pracę jako aktorzy-tancerzy i czynnie działać w teatrach, czy też w telewizji. Mnóstwo trenerów tańca z powodzeniem bierze też udział w zawodach oraz konkursach tanecznych na całym świecie. Akademia zapewnia uczniom wygodę, poczucie bezpieczeństwa oraz rewelacyjną atmosferę do nauki tańca.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca online »

  Wiele kursów tańca online znaleźć można w ofercie portalu E-taniec.eu. Portal oferuje lekcje taneczne ułożone przez specjalistów, prezentowane są również na różnorodnych poziomach zaawansowania. W kursach klienci będą mogli znaleźć chociażby salsę solo, bądź też rumbę, jak też i latin solo. Lekcje udostępnione są w postaci materiałów wideo, jakie można kiedykolwiek odtwarzać. Mnóstwo początkowych kursów oferowanych jest również w promocyjnych cenach. Dostęp do kursów i lekcji dostają zarejestrowani w serwisie internauci, którzy po wybraniu stosownej lekcji dokonali przelewu internetowego.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca kraków u2dance.pl »

  Zapraszamy na kurs discofox do Krakowa. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy naukę tego tańca użytkowego, dlatego warto nam zaufać. Posiadamy niezłomną chęć uczenia swoich kursantów i dawania im powodów do zadowolenia z siebie. Zachęcamy do nauki tańca dwa na jeden, który obecnie bije rekordy popularności.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczna Szkoła Rozwoju w Zielonej Górze »

  Na pełne artyzmu zajęcia z baletu, tańca, śpiewu w Zielonej Górze zaprasza Artystyczna Szkoła Rozwoju. Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych. Nasze zajęcia odbywają się w Drzonkowie i Zielonej Górze przy ul. Wiejskiej 4A. Zapraszamy na zajęcia i naszą stronę internetową.

  Data dodania: 22 04 2020 · szczegóły wpisu »