Szkoła kosmetyczna Kraków

Szkoła kosmetyczna Kraków

Canova - szkoła fryzjerska. Interesuje Cię kursy kosmetyki kraków i kursu fryzjerstwa kraków bądz kurs wizażu kraków. Szkoła kosmetyczna Canova ma jeszcze kurs stylizacji kraków i kurs fryzjerstwa w swojej ofercie. Nauka w Centrum Kształcenia CANOVA, to nie tylko przyswajanie wiedzy książkowej i praktykowanie w szkolnej pracowni. Chcąc, aby nasi uczniowie i absolwenci byli przygotowani do wyzwań jakie stawia przed nimi rynek pracy, oferujemy im udział w pokazach, konkursach, warsztatach i kursach dokształcających.

Szczegóły strony www.canova.pl:

Podlinkuj stronę www.canova.pl:

Szkoła kosmetyczna Kraków

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Licea dla dorosłych »

  Zyskujemy nowych, zadowolonych Klientów dzięki: dogodnej lokalizacji, przystępnym cenom lub całkowitemu ich brakowi, profesjonalnej i uprzejmej obsłudze, różnorodności kierunków i profili kształcenia, wykwalifikowanej kadrze, bonusom dla stałych Klientów, stałemu nadzorowi nad jakością oferowanych usług...

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Firma przeprowadzająca tłumaczenia przysiegłe »

  Tłumaczenia są coraz bardziej niezbędne i coraz więcej firm potrzebuje takich usług do wykonywania swojej pracy i rozwijania swojej firmy. Działania międzynarodowe z handlowcami z innego kraju wymuszają umowy w przeróżnych językach. Najczęściej jest to język angielski, który umożliwia szerokie pole popisu firmom z wszystkich branż elektronicznych i nie tylko. Najczęstszymi i wymaganymi translacjami są tłumaczenia przysięgłe, które są lepiej przyjmowane i znacznie poważniejsze niż zwykłe tłumaczenia bez stosownych, żadnych poświadczeń.

  Data dodania: 08 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Francuski dla dzieci Warszawa »

  Szkoła języka francuskiego l'atelier de francais. Oferujemy naukę języka francuskiego dla dorosłych i dzieci. Prowadzimy także kursy francuskiego przygotowujące do egzaminów Delf i Dalf. Serdecznie zapraszamy na nasze kursy prowadzone przez doświadczonych nauczycieli. Tylko u nas, miła i przyjazna atmosfera bez żadnych stresów. Szkoła języka francuskiego Sandrine Jacques, ul. Chmielna 21 lok. 5, 00-021 Warszawa. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  NOVA Centrum Edukacyjne ma bardzo bogatą ofertę edukacyjną. Prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w 2 - letnich szkołach policealnych, rocznych szkołach policealnych, 3-letnich liceach ogólnokształcących, 2-letnich uzupełniających liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Zajęcia w naszych szkołach i na kursach staramy się jak najlepiej dopasować do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza, chcemy, aby wiedza była przekazywana w sposób rzetelny, dlatego nasi wykładowcy przechodzą specjalne testy kwalifikacyjne. Zatrudniani są najlepsi, posiadający wykształcenie wyższe i uprawnienia pedagogiczne. Posiadamy własne pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, komputerowy, kosmetyczny i fryzjerski. Kształcimy na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki naszej kadrze dydaktycznej (niezwykle starannie dobranej) mamy bardzo wysoką średnią zdawalność egzaminów zawodowych na tytuł technika.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna »

  AP Edukacja to ogólnopolska sieć szkół i placówek oświatowych, w tym szkoły policealne, licea ogólnokształcące, gimnazja i kursy. Nauka odbywa się zaocznie lub wieczorowo. Szkoły policealne to w tej chwili najlepsza z możliwych alternatyw dla studiów wyższych. W ramach szkół, które nazywano do niedawna studium policealne, można w tej chwili obecnej nabyć wiedzę, umiejętności i tytuł zawodowy technika, który umożliwia absolwentom lepszy start na rynku pracy. Osobom nieco starszym pozwala ona na przekwalifikowanie się zgodnie z wymogami rynku lub uzupełnienie edukacji dla już pracujących w zawodzie. Tak więc, szkoła policealna to edukacja zawodowa skierowana do każdej grupy wiekowej.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD »

  Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji.
  Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.
  Program eduABROAD oferuje studia za granicą: studia w Anglii, studia w Danii, studia w Irlandii, studia w Holandii, studia w Wielkiej Brytanii, studia we Włoszech, studia we Francji, studia w Hiszpanii, studia na Łotwie.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • AZIU | Szkoła »

  Przez całe swoje życie kształcimy się, uczymy stawiać kroki i poznajemy tajniki, aż wreszcie wybieramy zawód niekoniecznie na całe życie. Modne są zmiany, przekwalifikowania się, a to znaczy, że jeśli masz dość sprzedawania w warzywniaku, spróbuj szczęścia w salonie kosmetycznym. Po pierwsze – znajdź dobrą szkołę i profil, który najbardziej cię interesuje. Może chciałabyś zająć się makijażem lub perfekcyjnym manicurem albo pedicurem? W tej sytuacji szkoła kosmetyczna, Poznań będzie doskonałą propozycją. Znajdź taką, której oferta edukacyjna będzie imponująca, a opinie słuchaczy i praktykantów najlepsze. Mogą to być również kursy kosmetyczne. W Poznaniu na pewno spotkasz się z ofertą szkoły nazywanej w skrócie AZIU. Jest to szkoła publiczna dla dorosłych, po ukończeniu której uzyskasz tytuł - technik usług kosmetycznych. Podczas dwóch lat nauki, a więc czterech semestrów, opanujesz podstawy i technologię zabiegów kosmetycznych, poznasz chemię kosmetyków, podstawy działalności zawodowej.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katarina.pl »

  W ramach oferty naszej szkoły językowej zapewniamy najwyższej jakości naukę realizowaną na każdym poziomie nauczania. Posiadamy profesjonalną kadrę nauczycieli, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego, co pozwala nam zapewnić nauczanie języka niemieckiego na każdym poziomie oraz dla osób w każdym wieku. Wieloletnie doświadczenie naszej szkoły językowej pozwala nam zapewnić jednocześnie doskonałe warunki do nauczania oraz świetną lokalizację, która pozwala na szybki oraz łatwy dostęp do naszej placówki. Wszystkim naszym kursantom zapewniamy również indywidualne podejście do każdego kursanta. W naszej szkole wszystkie kursy odbywają się w maksymalnie w grupach liczących do sześć osób. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Policealna.gowork.pl »

  Dobra szkoła wcale nie musi być droga. Poszukaj oferty Gowork, jeśli planujesz uzupełnić swoje wykształcenie. W naszej ofercie znajdują się kierunki w przystępnych cenach. Technik administracji, technik rachunkowości, technik informatyk i technik usług kosmetycznych to propozycje nauki całkowicie za darmo.

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczna Szkoła Rozwoju w Zielonej Górze »

  Na pełne artyzmu zajęcia z baletu, tańca, śpiewu w Zielonej Górze zaprasza Artystyczna Szkoła Rozwoju. Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych. Nasze zajęcia odbywają się w Drzonkowie i Zielonej Górze przy ul. Wiejskiej 4A. Zapraszamy na zajęcia i naszą stronę internetową.

  Data dodania: 22 04 2020 · szczegóły wpisu »