Ściągi

Ściągi

Kolejny serwis z wypracowaniami, referatami oraz pracami na każdy temat z jednym wyróżniającym nas czynnikiem - wszystkie teksty zostały przygotowane specjalnie na potrzeby serwisu. Każdy został zweryfikowany i sprawdzony przez nauczyciela. Tylko u nas odnajdzie prace, których jeszcze nikt nie wykorzystywał na zajęciach. Każdego dnia na stronę trafia kilkadziesiąt nowych wypracowań - zapraszamy do dodawania swoich prac.

Szczegóły strony www.przygotowany.pl:

Podlinkuj stronę www.przygotowany.pl:

Ściągi

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Akcesoria UV »

  MagicUV to sklep ze akcesoriami UV pozwalającymi na perfekcyjne ściąganie na lekcjach. Produkty oferowane przez nas sprawdziły się już na nie jednej kartkówce czy sprawdzianie. Jeżeli nie masz czasu się uczyć, lub po prostu nie chce Ci się to nasza oferta jest wręcz stworzona dla Ciebie. Ściągi UV jakie oferujemy gwarantują, że nikt inny poza Tobą nie będzie wiedział o pomocach naukowych z jakich będziesz korzystał podczas pisania sprawdzianu. Inne produkty dostępne w naszym sklepie to testery UV przeznaczone do banknotów, cienkopisy piszące tuszem który widoczny jest tylko pod światłem UV oraz wiele innych akcesoriów bazujących na świetle ultrafioletowym. Zapraszamy po najlepsze akcesoria do ściągania.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Charakterystyka postaci Ferdydurke »

  Poszukując informacji dotyczących lektury Ferdydurke wygodne okażą się informacje na temat jej genezy. Na naszych stronach dowiesz się wszystkiego na temat powstania lektury Witolda Gombrowicza. W streszczeniu skupiamy się na głównych cechach oraz gatunku literackim lektury.Na łamach naszego serwisu znajdziesz następujące działy dotyczące lektury Ferdydurke. Dział charakterystyka bohaterów,geneza utworu, problematyka lektury oraz motywy literackie.Po bardziej szczegółowe opisy postaci musisz udać się do naszych działów charakterystyk bohaterów drugoplanowych. Między innymi znajdziesz tam charakterystyka Miętus czy charakterystyka Józio.Każda lektura nieodzownie wiąże się z jej twórcą w tym przypadku jest to Witold Gombrowicz. Na streszczenia.pl wymienimy najważniejsze informacje z jego życia, twórczości a także jego wpływ na rozwój literatury w epoce.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki wypracowania »

  Pozostało Ci troszkę czasu na napisanie wypracowania? Nie masz pomysłu a tym bardziej chęci? Goni Cię termin? Jeżeli tak to serwis wypracowania.pl asygnowany jest właśnie dla Ciebie. Na naszych stronach wypracowania podzielone są na cztery podstawowe kategorie:-wypracowania z polskiego - treści dostępnych materiałów poukładane są min. na charakterystyki porównawcze postaci, opracowania lektur czy eseje maturalne. W ofercie odnajdziesz również dokładne i merytoryczne biografie największych twórców z każdej epoki literackiej. -wypracowania po angielsku poczynając od najprostszych opisów postaci, kończąc na esejach na tematy wymyślone czy to dotyczące środowiska. -niemiecki wypracowania od poziomu podstawowego po średnio zaawansowany.Następny dział to wypracowania z historii - kompletne kompendium wiedzy począwszy na starożytności, aż do czasów współczesnych.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »


  Z powodu zbliżającej się matury z pewnością wielu z Was zamartwia się i zastanawia co umieścić w swej pracy maturalnej. Jako, że matura ustna nie należy do najłatwiejszych każdemu zależy na tym, by jego praca maturalna prezentowała odpowiednio wysoki poziom. Dzięki naszemu portalowi stanie się to naprawde proste. Znajdziecie na niej każdego rodzaju prace maturalne, co więcej swe usługi kierujemy także dla studentów.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ściąga matur »

  Innowacyjne podejście do zagadnień związanych z egzaminem maturalnym. Dzięki eściądze w najprostszy sposób uczeń nauczy się opracowywania dobrych prac na maturę oraz fachowych konspektów prac. Serwis przepełniony zadaniami, fajnymi poradami ułatwiającymi zrozumienie meritum sprawy. Serwis przeznaczony dla gimnazjalistów, licealistów oraz studentów. Wystarczy poświęcić chwilę uwagi, skupienia aby nauczysz się wiele przydatnych w życiu rzeczy.

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski wypracowania »

  Serdecznie zapraszamy na nasz portal, gdzie zamieszczone są zupełnie bezpłatne lekcje: słówek angielskich zaprojektowane przez swietna lektorkę jezyka angielskiego, oraz angielski gramatyka. Poddział z lekcjami jest ciągle rozszerzany. Teoria napisana jest bardzo przystępnie, przez co niesamowicie prosto da się ją zrozumieć.
  Poza tym znajdziesz u nas darmowe wypracowania po angielsku. Ciekawą opcją jaką daje www.englishteacher.com.pl, okazuje się być możliwość by umieścić w nim swój esej. W zamian za to wypracowanie zostanie sprawdzone i skorygowane przez lektora angielskiego.
  Poprawności pilnuje znakomity zespół lektorów, co daje gwarancję jakości opublikowanych materiałów.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Napisanie dobrej pracy naukowej często wymaga poświęcenia jej dużej ilości czasu. Przez okres kilku lat nauki studenci poznają tajniki przygotowania tekstu naukowego na odpowiednim poziomie. Nie zawsze jednak pisanie prac licencjackich, magisterskich czy dyplomowych okazuje się łatwym zadaniem. Wymaga to spędzenia wielu godzin w bibliotece, zgromadzenia materiałów i rzetelnego ich opracowania, wnikliwej analizy. Poziom trudności przy pisaniu prac jest zróżnicowany, inaczej przebiega pisanie prac z administracji a inaczej z zakresu finansów.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Opracowania prezentacji maturalnych z języka polskiego obejmujące bibliografię z podziałem na literaturę podmiotu i literaturę przedmiotu, ramowy plan wypowiedzi oraz materiały pomocnicze np. aneks z cytatami, reprodukcje dzieł malarskich czy prezentacje multimedialne, wzorcowe pisanie w serwisie www.prezentacjematuralne.com.pl

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  Pisanie prac należy rozpocząć od wyboru tematu i zgromadzenia właściwych materiałów. Może okazać się to czasochłonne zajęcie. Oferujemy pomoc w pisaniu różnych opracowań naukowych na każdym etapie: przygotowywanie materiałów do prac następujących typów: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe, referaty, analizy finansowe. Ponadto stworzenie planu pracy, konspektu i bibliografii. W naszej ofercie także tłumaczenia i korekty teksów w zakresie stylistyki, gramatyki i merytoryczna poprawa istniejących tekstów.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Home - Doktorat - Prace doktorskie - Kariera naukowa »

  Jeżeli szukacie Państwo pomocy w zakresie pomocy formalno - merytorycznej a dotyczącej uzyskania stopnia doktora (lub pisania pracy doktorskiej bądź publikacji naukowych) - to stanowimy zespół eksperckich pracowników naukowych, którzy w ramach swoich kompetencji pomagają na każdym etapie procesu doktoryzacji: od kreowania tematu, poprzez konspekt (koncepcję) i metodologię badawczą a kończąc na badaniach i wyszukiwaniu informacji naukowej (materiałów do pisania pracy) - dostęp do naukowych baz danych i repozytoriów zapewnia wysoką komplementarność w ramach wykonywanego zlecenia i poruszanych zagadnień. Dodatkowe usługi naszego serwisu to: tłumaczenia naukowe, promocja naukowców w sieci Internet, kwerendy bibliograficzne, zakup zagranicznych pozycji bibliograficznych, skanowanie i ocr tekstów oraz wsparcie w zakresie publikowania naukowego do czasopism punktowanych - 12 lat doświadczeń to tylko jeden z wielu akcentów gwarancji jakości i rzetelności

  Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »