Ściągi

Ściągi

Kolejny serwis z wypracowaniami, referatami oraz pracami na każdy temat z jednym wyróżniającym nas czynnikiem - wszystkie teksty zostały przygotowane specjalnie na potrzeby serwisu. Każdy został zweryfikowany i sprawdzony przez nauczyciela. Tylko u nas odnajdzie prace, których jeszcze nikt nie wykorzystywał na zajęciach. Każdego dnia na stronę trafia kilkadziesiąt nowych wypracowań - zapraszamy do dodawania swoich prac.

Szczegóły strony www.przygotowany.pl:

Podlinkuj stronę www.przygotowany.pl:

Ściągi

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Charakterystyka postaci Ferdydurke »

  Poszukując informacji dotyczących lektury Ferdydurke wygodne okażą się informacje na temat jej genezy. Na naszych stronach dowiesz się wszystkiego na temat powstania lektury Witolda Gombrowicza. W streszczeniu skupiamy się na głównych cechach oraz gatunku literackim lektury.Na łamach naszego serwisu znajdziesz następujące działy dotyczące lektury Ferdydurke. Dział charakterystyka bohaterów,geneza utworu, problematyka lektury oraz motywy literackie.Po bardziej szczegółowe opisy postaci musisz udać się do naszych działów charakterystyk bohaterów drugoplanowych. Między innymi znajdziesz tam charakterystyka Miętus czy charakterystyka Józio.Każda lektura nieodzownie wiąże się z jej twórcą w tym przypadku jest to Witold Gombrowicz. Na streszczenia.pl wymienimy najważniejsze informacje z jego życia, twórczości a także jego wpływ na rozwój literatury w epoce.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowania »

  Nie każdy lubi czytać lektury, szczególnie wtedy, gdy ma ona dużo kartek. Dla tego typu ludzi zrobiono portal polski.edu.pl, na którym zamieszczono bardzo dużo przygotowanych opracowań lektur, przerabianych w szkole lub też na uczelni. Jeżeli nie masz czasu czy najnormalniej nie masz ochoty czytać lektury, wejdź na naszą witrynę, a z pewnością wyszukasz opracowanie na lekcje. Polski.edu.pl jest portalem, mogącym być przydatnym w każdej klasie, jeżeli oczywiście w naszym zbiorze jest opracowanie omawianej książki.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ESzkola.pl - wypracowania, streszczenia i opracowania »

  Portal eszkola.pl to największa baza przygotowanych wypracowań, streszczeń najważniejszych lektur a prócz tego opracowania interesujących tematów z przedmiotów takich jak fizyka, chemia, matematyka, biologia, wiedza o społeczeństwie oraz historia. Wypracowania przygotowane są na każdym możliwym poziomie, z tej przyczyny coś dla siebie znajdzie uczeń szkoły podstawowej, gimnazjalista i licealista. Serwis eszkol.pl to nie tylko wypracowania i streszczenia, ale również najważniejsze nowinki edukacyjne, które każdy użytkownik może odnaleźć w dziale newsy. Dział Życiorysy - to wypracowania dotyczące kluczowych osobistości, biografie pisarzy, głów państwa itp. Pragniesz przeczytać lekturę w oryginale, to również dostaniesz w serwisie eszkola.pl. Treści najważniejszych lektur już tam czekają. Czekają Cię egzaminy w najbliższej przyszłości, dowiedz się jaką wiedzą będziesz musiał się wykazać, przeczytaj jak mają wyglądać.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matury »

  Najświeższe prezentacje maturalne z wysoką jakością merytoryczną oraz najciekawsze konspekty prac. Dodatkowo udostępniamy stos ściąg, opracowań, wypracowań i innych najpotrzebniejszych uczniowi materiałów naukowych. Ze eksperckich porad dowiesz się na co zwraca się uwagę oraz na co kładzie się największy nacisk przy opracowaniu prac maturalnych. Do korzystania z bezpłatnej oferty materiałów edukacyjno-naukowych zapraszamy wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych, licealnych a w szczególności wyższych.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Historia wojny polsko-szwedzkiej »

  Zygmunt III Waza na wolnej elekcji mimo trzech kontrkandydatów został wybrany królem Polski w 1587r.. Sytuacja była dość trudna, doszło nawet do wojny domowej, ale w czasie jej trwania Zygmunt III Waza zdołał dotrzeć do Polski do Krakowa i koronował się.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca semestralna »

  Uczniowie liceum oraz studenci z pewnością zastanawiają się jak uzyskać jak najlepszą średnią. Jednym ze sposobów jest napisanie własnego referatu. Dzięki naszego serwisu oszczędzicie sobie wielu godzin szukania materiałów, fachowa pomoc jaka Wam oferujemy na pewno Was zadowoli. Wiele pomocy naukowych oferowanych przez nas pomoże Wam podwyższyć jakość Waszych prac.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ściąga matur »

  Innowacyjne podejście do zagadnień związanych z egzaminem maturalnym. Dzięki eściądze w najprostszy sposób uczeń nauczy się opracowywania dobrych prac na maturę oraz fachowych konspektów prac. Serwis przepełniony zadaniami, fajnymi poradami ułatwiającymi zrozumienie meritum sprawy. Serwis przeznaczony dla gimnazjalistów, licealistów oraz studentów. Wystarczy poświęcić chwilę uwagi, skupienia aby nauczysz się wiele przydatnych w życiu rzeczy.

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Napisanie dobrej pracy naukowej często wymaga poświęcenia jej dużej ilości czasu. Przez okres kilku lat nauki studenci poznają tajniki przygotowania tekstu naukowego na odpowiednim poziomie. Nie zawsze jednak pisanie prac licencjackich, magisterskich czy dyplomowych okazuje się łatwym zadaniem. Wymaga to spędzenia wielu godzin w bibliotece, zgromadzenia materiałów i rzetelnego ich opracowania, wnikliwej analizy. Poziom trudności przy pisaniu prac jest zróżnicowany, inaczej przebiega pisanie prac z administracji a inaczej z zakresu finansów.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  Pisanie prac należy rozpocząć od wyboru tematu i zgromadzenia właściwych materiałów. Może okazać się to czasochłonne zajęcie. Oferujemy pomoc w pisaniu różnych opracowań naukowych na każdym etapie: przygotowywanie materiałów do prac następujących typów: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe, referaty, analizy finansowe. Ponadto stworzenie planu pracy, konspektu i bibliografii. W naszej ofercie także tłumaczenia i korekty teksów w zakresie stylistyki, gramatyki i merytoryczna poprawa istniejących tekstów.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Konsultanci serwisu doradzą jak opracowywać prace magisterskie, prace licencjackie czy prace zaliczeniowe. Pisanie prac obowiązuje na większości uczelni wyższych i każdy student musi sprostać temu zadaniu. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach nauki, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »