Przedszkole Warszawa

Przedszkole Warszawa

Akademia Przedszkolaka „ SMYK” to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo – pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku 6 miesięcy do 5 lat. Proponujemy SMYKOM twórcze spędzanie czasu ( dodatkowo płatne). Do dyspozycji Państwa pociech oddajemy budynek wolnostojący o pow. 300 m, położony w przepięknej i cichej okolicy domków jednorodzinnych wraz placem zabaw.

Szczegóły strony www.przedszkolesmyk.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.przedszkolesmyk.edu.pl:

Przedszkole Warszawa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze przedszkola językowe warszawa »

  Prowadzimy od wielu lat przedszkola językowe. Warszawa to miasto, gdzie firma Kidzkorner świadczy swoje usługi. Szukasz odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka? Nasze przedszkola oferują najwyższy poziom wśród wszystkich dostępnych przedszkoli na rynku. Posiadamy najlepszą i wykwalifikowaną kadrę.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów »

  Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów to fascynujące miejsce dla dzieci w wieku 2,5-5 lat. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera, wyspecjalizowana kadra (w tym logopeda i psycholog), autorskie programy nauczania, aplikacje interaktywne, liczne zajęcia sportowe (krav maga, taniec, gimnastyka), artystyczne i językowe, dbałość i zaangażowanie zapewnią doskonały rozwój Twojego Dziecka. Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku od 6.30 do 18.30, również w wakacje. Rodzicu, sprawdź nas!

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Ciuchcia Warszawa »

  Oferujące profesjonalną troskę nad dziećmi Przedszkole Ciuchcia Puch Puch posiada liczne placówki na obszarze całej Warszawy. Oferujemy fachowo przygotowany program zapewniający odpowiednie proporcje pomiędzy warsztatami naukowymi a zabawą. Opłacamy kadrę specjalistów, którzy czuwają nad całym procesem. Dysponujemy odpowiednio wyposażonymi salami do nauki i zabawy. Posiadamy kuchnię, w której przygotowujemy odpowiednie potrawy dla dzieci. Proponujemy multumzajęć nadobowiązkowych, mających na celu zainteresowanie dzieci różnorodnymi pasjami.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Bambino »

  Doskonałe wyniki edukacji przedszkolnej gwarantuje warszawskie Przedszkole Edukacyjno-Sportowe "Bambino". Największym atutem prowadzonej przez nas placówki jest zatrudniona grupa ludzi, która ma dużą wiedzę tak pod kątem książkowym, jak również praktycznym. Opieka na najwyższym poziomie zapewnia rodzicom spokój i brak nerwów. Proponujemy dla naszych podopiecznych szeroką różnorodność dodatkowych zajęć. Nasze przedszkole posiada halę sportową, w której codziennie rano odbywają się ćwiczenia.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • ELFIK »

  Dzieci kochają przebywać w Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu. Z pomocą naszych doświadczonych pedagogów czują się bezpiecznie, bawią się i uczą nowych rzeczy. Działamy w oparciu o nasz sprawdzony, autorski program. Prowadzimy żłobek i przedszkole. zachęcamy także do rejestrowania Pociech na nasze poobiednie zajęcia dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, a ponadto organizowania u nas urodzin i innych imprez. Mamy nadzieję, że Państwa Dziecko poczuje się u nas radosne. Dokładne informacje o naszej działalności opublikowaliśmy na naszej witrynie internetowej, do odwiedzenia jakiej, zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • GWIAZDOLANDIA żłobek w Gliwicach »

  Klub Maluszka Gwiazdolandia powstał z myślą o zagwarantowaniu szkrabom troskliwej opieki powiązanej z rozwijaniem pasji oraz miłym spędzeniu czasu, w czasie gdy ich rodzice będą pracować bądź po prostu zamarzą o "chwili wytchnienia". Nasze Gwiazdki spędzają z nami zarówno całe dnie, jak i godzinę lub kilka w tygodniu, słowem - tyle, ile Państwo będą potrzebowali, abyśmy zapewnili im opiekę. My nie pracujemy, a oddajemy się pasji. Zadbamy o to, aby maluchy czuły się z nami bezpiecznie oraz sielankowo spędziły czas. Organizujemy zabawy, bale, pieczemy ciasteczka dbając o to, aby żadne dziecko się nie nudziło. Mamy dwa oddziały w Gliwicach. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Białystok »

  Niepubliczne przedszkole na Zielonej Górce to nowoczesna placówka edukacyjna, mieszcząca się przy ulicy Weneckiej w Białymstoku. Przedszkole usytuowane jest na obrzeżach miasta w spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów zielonych. Przestronne sale zajęć i zabaw dla dzieci wyposażone są w atestowane zabawki i pomoce naukowe. W przyszłym roku inwestorzy rozpoczynają budowę kortu tenisowego oraz boiska do piłki nożnej. Kadra wychowawcza to doświadczeni nauczyciele, których zaangażowanie w edukację maluszków daje pewność, że dzieci przebywają pod najlepszą opieką. Przedszkole nawet najmłodszym grupom zapewnia zajęcia z języka angielskiego, prowadzone przez magistrów filologii angielskiej oraz native speakerów. Warto wspomnieć, iż przedszkole na Zielonej Górce posiada własną kuchnię, co jest gwarantem serwowania zawsze świeżych posiłków. Niepubliczne przedszkole w Białymstoku zaprasza również na zajęcia taneczne oraz gamę zajęć dodatkowych jak koła teatralne, plastyczne, sportowe itp.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole montessori »

  Mieszkasz w Łodzi na Widzewie i zależy Ci na posłaniu dziecka do najlepszego przedszkola w tych okolicach? Warto, byś zapoznał się z ofertą prezentowaną przez przedszkole Albercik – najlepsze przedszkole montessori. Oferuje ono dzieciom indywidualne podejście oraz zapewnienie optymalnego ich rozwoju.

  Data dodania: 25 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole muzyczne »

  Rubik School to idealne miejsce dla każdego dziecka, które od młodości powinno zdobywać umiejętności z zakresu śpiewu i gry na instrumentach. Skupiamy się na rozwoju umiejętności u młodego pokolenia. Mamy doświadczonych pedagogów, którzy potrafią porozumiewać się także z dziećmi nie znającymi języka polskiego. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraków »

  Z dumą prezentujemy Ci przedszkole Pyza i Ja i będzie nam bardzo miło jeżeli swoje dziecko zapiszesz właśnie do nas. Jesteśmy doświadczoną kadrą opiekunów, mamy stosowne kwalifikacje i uwielbiamy wszystkie dzieci. Odwiedź naszą stronę internetową, zobacz jak działa działamy i po prostu nam zaufaj. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły wpisu »