Policealna.gowork.pl

Policealna.gowork.pl

Dobra szkoła wcale nie musi być droga. Poszukaj oferty Gowork, jeśli planujesz uzupełnić swoje wykształcenie. W naszej ofercie znajdują się kierunki w przystępnych cenach. Technik administracji, technik rachunkowości, technik informatyk i technik usług kosmetycznych to propozycje nauki całkowicie za darmo.

Szczegóły strony policealna.gowork.pl:

Podlinkuj stronę policealna.gowork.pl:

Policealna.gowork.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Teatr Profilaktyczny Moralitet Kraków »

  Zajmujemy się wystawianiem spektakli profilaktycznych dla dzieci i młodzieży w szkołach i przedszkolach na terenie całego kraju. W naszym repertuarze znajdziecie Państwo spektakle dla młodszych dzieci, poruszające problematykę związaną z bezpieczeństwem czy ochroną zdrowia, a także spektakle dla starszej widowni (starsze klasy Szkół Podstawowych, Gimnazja, Szkoły Ponadgimnazjalne), poruszające kwestię uzależnień, agresji, bezpieczeństwa w sieci itp.

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomik Toruń »

  Strona szkolna Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie). Na naszej stronie internetowej znajdziesz między innymi zasady rekrutacji do szkoły, informacje kontaktowe, informacje dla maturzystów oraz relacje z współprac z zagranicą (między innymi z Niemcami). Dla uczniów przygotowane jest też forum szkolne, galeria i plan lekcji online.

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Technikum Bodzentyn »

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych to placówka oświatowa z wieloletnią tradycją i bogatą ofertą dydaktyczną. Posiadamy doskonale przygotowaną kadrę nauczycielską oraz bogate zaplecze techniczne, które na pewno uprzyjemni Państwu naukę w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła kosmetyczna Kraków »

  Canova - szkoła fryzjerska. Interesuje Cię kursy kosmetyki kraków i kursu fryzjerstwa kraków bądz kurs wizażu kraków. Szkoła kosmetyczna Canova ma jeszcze kurs stylizacji kraków i kurs fryzjerstwa w swojej ofercie. Nauka w Centrum Kształcenia CANOVA, to nie tylko przyswajanie wiedzy książkowej i praktykowanie w szkolnej pracowni. Chcąc, aby nasi uczniowie i absolwenci byli przygotowani do wyzwań jakie stawia przed nimi rynek pracy, oferujemy im udział w pokazach, konkursach, warsztatach i kursach dokształcających.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aktin - wyposażenie szkół i firm »

  Aktin - sklep internetowy, oferujący bogate wyposażenie przeznaczone dla szkół, uczelni wyższych oraz firm prowadzących prelekcje, seminaria, wszelkiego rodzaju kursy, szkolenia czy pracownie językowe. Proponujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie multimediów, nagłośnienia i zaawansowanych systemów audiowizualnych.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Językowe Kraków »

  Centrum Językowe Everest to szkoła wielu możliwości, która przygotowuje kursy językowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Zajęcia prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze, urozmaicane ciekawymi materiałami dydaktycznymi. Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym metodom studenci robią regularne postępy w zakresie posługiwania się językiem obcym w sferze pisma, gramatyki i konwersacji. Oferujemy standardowe kursy, ale również przygotowujące do egzaminów szkolnych i certyfikowanych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AZIU | Szkoła »

  Przez całe swoje życie kształcimy się, uczymy stawiać kroki i poznajemy tajniki, aż wreszcie wybieramy zawód niekoniecznie na całe życie. Modne są zmiany, przekwalifikowania się, a to znaczy, że jeśli masz dość sprzedawania w warzywniaku, spróbuj szczęścia w salonie kosmetycznym. Po pierwsze – znajdź dobrą szkołę i profil, który najbardziej cię interesuje. Może chciałabyś zająć się makijażem lub perfekcyjnym manicurem albo pedicurem? W tej sytuacji szkoła kosmetyczna, Poznań będzie doskonałą propozycją. Znajdź taką, której oferta edukacyjna będzie imponująca, a opinie słuchaczy i praktykantów najlepsze. Mogą to być również kursy kosmetyczne. W Poznaniu na pewno spotkasz się z ofertą szkoły nazywanej w skrócie AZIU. Jest to szkoła publiczna dla dorosłych, po ukończeniu której uzyskasz tytuł - technik usług kosmetycznych. Podczas dwóch lat nauki, a więc czterech semestrów, opanujesz podstawy i technologię zabiegów kosmetycznych, poznasz chemię kosmetyków, podstawy działalności zawodowej.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Austriacki Instytut konwersacje niemiecki Warszawa »

  Efektywna i fachowa nauka języka niemieckiego - tylko w Österreich Institut z siedzibą w Warszawie! Uczymy na wszystkich poziomach językowych osoby w każdym wieku. Gwarantujemy indywidualne podejście, małe grupy i wyśmienite materiały dydaktyczne pozwalające w przystępny sposób przyswoić słownictwo oraz gramatykę. Jesteśmy przekonani, iż z nami błyskawicznie przyswoją sobie Państwo ten piękny język. Pozostajemy częścią Spółki Österreich Institut GmbH, jaka z kolei podlega Austriackiemu Ministerstwu Spraw Europejskich i Międzynarodowych. Dbamy o dobrą jakość zajęć. Zapraszamy do zapisów na kursy i odwiedzenia naszej witryny internetowej na jakiej opublikowaliśmy szczegółowe wiadomości na ich temat.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • PROMYK SZKOŁA JAK DOM »

  W Szczecinie prowadzi swoją działalność Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk. Zatrudnia zespól pedagogiczny o wysokich kwalifikacjach i indywidualnym podejściu do dzieci. Celem szkoły jest całościowe rozwijanie osobowości uczniów i przygotowanie ich do twórczego życia w cały czas zmieniającym się społeczeństwie. W związku z tym poza realizacją podstawy programowej proponujemy codzienne lekcje języków obcych i liczne koła zainteresowań. U nas uczniowie na dodatkowych zajęciach mogą rozwijać swoje zdolności matematyczne, przyrodnicze albo artystyczne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z uczniów i jego problemów. Dowiedz się więcej o nas na witrynie.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Planeta Robotów - LEGO robotyka dla dzieci »

  Planeta Robotów organizuje warsztaty i półkolonie z LEGO robotyką dla dzieci. Zajęcia dla dzieci organizowane są w największych miastach w Polsce. Warsztaty i półkolonie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wychowawców. Planeta Robotów organizuje również robotyczne przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »