Policealna.gowork.pl

Policealna.gowork.pl

Dobra szkoła wcale nie musi być droga. Poszukaj oferty Gowork, jeśli planujesz uzupełnić swoje wykształcenie. W naszej ofercie znajdują się kierunki w przystępnych cenach. Technik administracji, technik rachunkowości, technik informatyk i technik usług kosmetycznych to propozycje nauki całkowicie za darmo.

Szczegóły strony policealna.gowork.pl:

Podlinkuj stronę policealna.gowork.pl:

Policealna.gowork.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoły policealne »

  NOVA Centrum Edukacyjne ma bardzo bogatą ofertę edukacyjną. Prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w 2 - letnich szkołach policealnych, rocznych szkołach policealnych, 3-letnich liceach ogólnokształcących, 2-letnich uzupełniających liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Zajęcia w naszych szkołach i na kursach staramy się jak najlepiej dopasować do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza, chcemy, aby wiedza była przekazywana w sposób rzetelny, dlatego nasi wykładowcy przechodzą specjalne testy kwalifikacyjne. Zatrudniani są najlepsi, posiadający wykształcenie wyższe i uprawnienia pedagogiczne. Posiadamy własne pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, komputerowy, kosmetyczny i fryzjerski. Kształcimy na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki naszej kadrze dydaktycznej (niezwykle starannie dobranej) mamy bardzo wysoką średnią zdawalność egzaminów zawodowych na tytuł technika.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe za granicą »

  Jako agencja turystyczno-edukacyjna zajmujemy się organizacją wyjazdów na kursy języka angielskiego do szkół językowych za granicą. Szkoły te znajdują się w niestepujących krajach anglojęzycznych: Wielka Brytania, Irlandia, Malta, Cypr, USA, Kanada, RPA, Australia i Nowa Zelandia. Prowadzą kursy ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy specjalistyczne, np. przygotowujące do egzaminów językowych, czy biznesowe. Wyjazd na kurs językowy za granicę jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą przełamać barierę językową w mówieniu. Temu samemu celowi służą obozy językowe dla młodzieży za granicą. Oprócz nauki zwierają one element turystyczno-rekreacyjny, gdyż odbywają się w letnie wakacje. Ponieważ są to obozy międzynarodowe, okazji do mówienia po angielsku jest bardzo dużo. Najpopularniejsze miejsca tych obozów to Anglia (zwłaszcza Londyn) i Malta.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna »

  AP Edukacja to ogólnopolska sieć szkół i placówek oświatowych, w tym szkoły policealne, licea ogólnokształcące, gimnazja i kursy. Nauka odbywa się zaocznie lub wieczorowo. Szkoły policealne to w tej chwili najlepsza z możliwych alternatyw dla studiów wyższych. W ramach szkół, które nazywano do niedawna studium policealne, można w tej chwili obecnej nabyć wiedzę, umiejętności i tytuł zawodowy technika, który umożliwia absolwentom lepszy start na rynku pracy. Osobom nieco starszym pozwala ona na przekwalifikowanie się zgodnie z wymogami rynku lub uzupełnienie edukacji dla już pracujących w zawodzie. Tak więc, szkoła policealna to edukacja zawodowa skierowana do każdej grupy wiekowej.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Omega - Policealne Szkoły Medyczne »

  Każdy staje w pewnym momencie przed ważnym wyborem, który jest często kluczowy dla dalszej przyszłości i sukcesu. Jednym z takich punktów zwrotnych jest wybór odpowiedniej szkoły. Konkretny zawód zdobyty w renomowanej szkole z wieloletnimi tradycjami powinien być priorytetem dla wszystkich młodych ludzi. Proponujemy Państwu naukę na kierunkach, które niezmiennie od wielu lat cieszą się uznaniem uczniów jak i pracodawców. Zachęcamy do zapoznania się z doświadczoną kadra dydaktyczną, promocjami i programem nauki Policealnych Szkół Omega. Kierunki nauki: technik farmaceutyczny - technik farmacji, asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny czy higienistka stomatologiczna. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aktin - wyposażenie szkół i firm »

  Aktin - sklep internetowy, oferujący bogate wyposażenie przeznaczone dla szkół, uczelni wyższych oraz firm prowadzących prelekcje, seminaria, wszelkiego rodzaju kursy, szkolenia czy pracownie językowe. Proponujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie multimediów, nagłośnienia i zaawansowanych systemów audiowizualnych.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Ostrzeszów »

  Szkoła Języków Obcych ASTRA jest niepubliczną placówką oświatową powstałą w roku 1989 - posiadamy 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, ale w ASTRZE prowadzimy również kursy języka niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Szkoła mieści się na ulicy Kolejowej 19 w Ostrzeszowie i dysponuje dziewięcioma salami lekcyjnymi wyposażonymi w odpowiedni sprzęt do prowadzenia zajęć z języka obcego w komfortowych warunkach

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Policealna Warszawa »

  Nasza placówka oświatowa dysponuje bardzo kompetentną kadrą pedagogiczną, która zapewnia wysoki poziom kształcenia, dodatkowo nasi uczniowie mogą cieszyć się niskim czesnym i ciekawymi promocjami. Wszystkie kierunki nauczania mają program zatwierdzony przez MEN. Dla naszych uczniów wystawiamy zaświadczenia do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jak i wypisujemy świadectwa ukończenia szkoły będące dokumentem urzędowym, który uprawnia do dalszego kształcenia w szkołach wyższego stopnia.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła niepubliczne »

  Doskonałym pomysłem na decyzję o miejsce edukacji dla dziecka, będzie wybranie II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego, którego siedziba znajduje się w Krakowie. Uczniowie naszej szkoły mają duże osiągnięcia w konkursach z różnorodnych dziedzin. Przygotowana przez naszą szkołę oferta edukacyjna gwarantuje możliwość nauki kilku języków obcych oraz przewiduje udział w interesujących zajęciach, które umożliwią uzyskanie informacji, które będą potrzebne w życiu. Prowadzona przez stronę internetową interakcja z rodzicami, pozwala na skuteczne informowanie o istotnych wydarzeniach.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ventum Air szkoła lotnicza, profesjonalne szkolenia »

  Ventum Air oferuje różne etapy kursów wszystkim miłośnikom latania. Do kursów tych należy między innymi FI (A), czyli kurs koncentrujący w dużej mierze na wszechstronnym omówieniu zasad prawidłowego nauczania jak i oceniania uczniów, a także kształtowania w nich właściwych przyzwyczajeń oraz nawyków. Nasza szkoła w tym celu zaprosiła najlepszych instruktorów, którzy dzielą się ze swymi podopiecznymi wiedzą a co najważniejsze doświadczeniem. Owe szkolenie prowadzone jest zarówno w języku angielskim jak i polskim. W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego też przygotowaliśmy specjalne zestawy ćwiczeń z przedmiotów jakimi są między innymi: proces szkolenia, techniki stosowanego nauczania czy zagrożenia w symulowanych niesprawnościach podczas lotu. Dane zajęcia odbywać się będą w dwunastoosobowych grupach co znacznie umożliwi pełen kontakt z prowadzącym i zakończą się egzaminem wewnętrznym z uzyskaniem certyfikatu.

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Studiów Podyplomowych Sp. z o.o. »

  Jeżeli chcesz studiować i zdobywać bardzo praktyczną wiedzę to jak najbardziej warto postawić na odpowiednie podejście do sprawy. Warto wybrać ofertę edukacyjną naszej akademii, która sprawdza się świetnie i pozwala na bardzo komfortowe zdobywanie wiedzy w każdej sytuacji. Takie kierunki jak resocjalizacja mogą być dla wszystkich osób doskonałym wyborem i mogą być korzystne.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »