Nauka jazdy Kraków

Nauka jazdy Kraków

Nauka jazdy w Krakowie, z nami zdasz egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!

Nauka jazdy w OSK Sigma w Krakowie sprawi, że zdasz egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem i będziesz bezpiecznym kierowcą. W Sigmie czekają na Ciebie cierpliwi i wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci zdobyć kompletną i solidną wiedzę z kodeksu o ruchu drogowym. Z Sigmą nauczysz się również niezbędnej w codziennym użytkowaniu obsługi pojazdu. Nauczysz się też radzić sobie w miejskiej krakowskiej dżungli, zarówno samochodem ( szkolenie kat. B ) jak i na motorze ( kurs kat. A ).

Jazdy szkoleniowe odbywają się na pojazdach marki Toyota YARIS i motorach Yamaha YBR 250.

Nauka jazdy odbywa się na nowych samochodach marki Toyota Yaris , takich jakich używa MORD na egzaminie. Nauka jazdy Sigma cieszy się bardzo wysoką zdawalnością oraz bardzo dobrą opinią wśród kursantów. Godziny nauki jazdy dostosowujemy do Ciebie!

Szczegóły strony www.sigma1.pl:

Podlinkuj stronę www.sigma1.pl:

Nauka jazdy Kraków

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pisanie prac, prace »

  Na portalu www.tektynaukowe.info odnajdziemy liczne wiadomości z oferty pisanie prac. Odnajdziemy tu mianowicie dokładne informacje, jak zamówić daną pracę, jaka jest jej cena i co należy uwzględnić żeby złożyć takie zamówienie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Satysfakcja gwarantowana.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarka magazynowa »

  Ośrodek Nowoczesnych Technik Zarządzania Sp. z.o.o. oferuje pełny zakres szkoleń i doradztwa w zakresie logistyki. Ofertę naszą kierujemy do wszystkich przedsiębiorstwa- niezależnie od wielkości i branży, w jakiej działają. Prowadzimy szkolenia, których tematem są gospodarka magazynowa, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie procesami zaopatrzenia czy zarządzanie kosztami procesów logistycznych. W tych i innych szkoleniach z sektora logistyki stosujemy najnowszą wiedzę i metody nauki, aby skutecznie usprawnić działanie przedsiębiorstwa- np. poprawnie działająca gospodarka magazynowa może przynieść firmie znaczne zyski.

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tipsy »

  Akademia Stylizacji Paznokci prowadzi szkolenia w zakresie stylizacji paznokci metodą akrylową, fiberglass i żelową. Oferujemy również kursy zdobienie akrylem i żelem. Szkolenia, którymi zajmujemy się już od roku 20002, prowadzone przez Akademię Stylizacji Paznokci prowadzone są w małych grupach. Do szkoleń używamy profesjonalnych produktów marki IBD.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Szybkiego Czytania »

  Dzięki umiejętności szybkiego czytania, zaoszczędzisz sporo czasu, można rzec odkryjesz na nowo możliwości swojego umysłu. Szybkie czytanie pozwala ze zrozumieniem pochłaniać tekst kilka razy szybciej niż przy zwykłym czytaniu. Na stronie znajdziesz metody dzięki którym w bardzo krótkim czasie, przyspieszysz prędkość swojego czytania.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zarządzania »

  Oferujemy Państwu szkolenia dla kadry menedżerskiej, szkolenia z zarządzania i szkolenia z przywództwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching. ZApraszamy.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Latin Dance Studio - Szkoła Tańca Poznań »

  Latin Dance Studio to szkoła, której głównym celem jest propagowanie nauki tańca latynoamerykańskiego. Organizujemy regularne kursy tańca poznań zarówno w Poznaniu jak i w innych miastach województwa wielkopolskiego. Uczymy takich tańców jak: salsa, bachata, rueda, taniec brzucha, bollywood dance, modern jazz, aerobik dance i innych. Kochamy taniec i tą miłością chcemy zarazić także i Ciebie.Jesteśmy także agencją artystyczną, która organizuje pokazy i animacje taneczne w klubach na terenie całej Polski.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe wykłady - Służba bhp w Polsce »

  Centrum Kształcenia Kadr CKK jest prekursorem w przygotowywaniu szkoleń z obszaru BHP. Centrum Kształcenia Kadr CKK to kursy również pedagogiczne. Wieloletnie doświadczenie oraz obfita wiedza naszych instruktorów, pozwoli, że nasi klienci będą naprawdę zadowoleni z uzyskanych rezultatów.Nasz ośrodek posiada wszystkie niezbędne środki do przeprowadzenia skutecznych zajęć. Wszystkie, szczegółowe dane podane są w naszym serwisie www.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • LNP.com.pl - Szkolenia Dla Biznesu Wrocław »

  Laboratorium Nowych Perspektyw Wrocław to profesjonalna firma szkoleniowa, w której organizowane są szkolenia sprzedażowe, a także zajęcia adresowane do osób pracujących w oświacie. W toku prowadzonych przez nas zajęć, staramy się pracować tak, żeby nasi uczestnicy mogli nabywać jak najwięcej nowych i potrzebnych umiejętności. Gwarantujemy przyjemną i komfortową atmosferę. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów, i dlatego proponujemy szkolenia odpowiadające specyficznym wymaganiom, np. szkolenie asertywność czy inne szkolenia dla biznesu. Razem z doskonałą jakością świadczonych usług, idą również atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych - Katowice »

  Zapraszamy na szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym. Kurs obejmuje zarówno przewóz osób jak i przewóz rzeczy. Szkolenie oraz egzamin odbywa się w Katowicach. Zajęcia prowadzimy w weekendy - w soboty i niedziele.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Imperium szkoleniowe - Excel krok po kroku »

  Osoby, które wolą zdobywać oraz przyswajać wiedzę o dogodnym dla siebie czasie oraz w wybranym miejscu mogą skorzystać z naszych kursów z Excela czy też MS Project bądź Power BI w formie e-learningu. Dużym atutem jest również to, że dane szkolenia można odtwarzać, ile razy potrzebujemy oraz w dogodnym tempie.

  Data dodania: 16 02 2019 · szczegóły wpisu »