Hintmine.pl

Hintmine.pl

Jeżeli zależy Ci na tym by podnieść swoje kwalifikacje oraz wzbogacić swoje CV o nowe umiejętności, to serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą firmą HintMine, której siedziba znajduje się w Krakowie. Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi różnego rodzaju programów graficznych oraz tworzonych przez firmę Microsoft, programowania, zarządzania bazami danych oraz tworzenia stron internetowych. Z nami na pewno zdobędziesz praktyczną wiedzę, którą będziesz wykorzystywał na co dzień. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.hintmine.pl:

Podlinkuj stronę www.hintmine.pl:

Hintmine.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wypalenie zawodowe »

  Wypalenie zawodowe to coraz częstszy problem dotykający ludzi praktycznie z każdego poziomu zawodowego, niezależnie od branży, działalności czy zajmowanego stanowiska. Najczęściej dotyka on osoby pracujące w intensywnym kontakcie z innymi ludźmi, np. psychologów, nauczycieli, lekarzy, pielęgniarek a także tych, którzy z powodu przepracowania oraz ciągłego narażenia na stres stracili ochotę do wykonywania kiedyś lubianej i docenianej pracy. Dobrym sposobem na poradzenie sobie z wypaleniem zawodowym jest odpowiednia motywacja, delikatne podejście do tematu i ciągłe dbanie o rozwój osobisty. Firma FranklinCovey to globalny lider na rynku rozwiązań, których głównym tematem są: podnoszenie efektywności, narzędzia i techniki wspomagajace wzrost wydajności. Usługi doradztwa i konsultacje biznesowe, szkolenia i warsztaty koncentrują wszystkie wysiłki pracowników, kadrę kierowniczą, menadżerów, na najważniejszych zadaniach, czyniąc realizację kluczowych zadań największym priorytetem.

  Data dodania: 13 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dane osobowe »

  W ofercie firmy JDS Consulting znajdują się wszelkie zajęcia, które dotyczą ochrony najistotniejszych danych, jakimi są dane osobowe. Prowadzimy seminaria, liczne konferencje, a także szkolenia zamknięte dla grup pragnących nabywać wiedzę w swoim gronie.

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Lean Vision – szkolenia i warsztaty 5S, SMED, TPM, VSM, Lean Manufacturing »

  Lean Vision od 2000 roku pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie wdrażać filozofię Lean Manufacturing i odnosić sukcesy w podnoszeniu wydajności produkcji, jakości, obniżaniu kosztów oraz zwiększaniu bezpieczeństwa pracy.

  Głównym obszarem naszych działań jest praktyczna implementacja filozofii i narzędzi ciągłego doskonalenia. Przeprowadzamy audyty pozwalające na określenie zaawansowania nowoczesnych metod zarządzania w firmie i opracowujemy plany wdrożenia usprawnień.

  Prowadzimy również szkolenia i warsztaty w zakresie Lean Manufacturing, Lean Office, Value Stream Mapping, TPM, 5S, Kaizen, SMED, Six Sigma oraz wielu innych narzędziach doskonalenia pozwalających na nabycie wiedzy, która umożliwia usprawnianie funkcjonowania zarówno produkcji jak i obszarów administracyjnych.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Szybkiego Czytania »

  Dzięki umiejętności szybkiego czytania, zaoszczędzisz sporo czasu, można rzec odkryjesz na nowo możliwości swojego umysłu. Szybkie czytanie pozwala ze zrozumieniem pochłaniać tekst kilka razy szybciej niż przy zwykłym czytaniu. Na stronie znajdziesz metody dzięki którym w bardzo krótkim czasie, przyspieszysz prędkość swojego czytania.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dokształcanie CAD, (X)HTML, Linux, PHP i inne »

  Dbaj o własną edukację. Dokształcamy maturzystów, którzy pragną dostać się na wybrany kierunek studiów oraz osoby bezrobotne, pracujące, studentów i absolwentów poszerzających wiedzę.
  Specjalistyczne szkolenia dają możliwość zdobycia umiejętności, przydatnych w praktyce. Wyselekcjonowani nauczyciele są w stanie dołożyć starań, by nauka na zajęciach była owocna i nie zbyt męcząca.
  Przyjmujemy zapisy na szkolenia w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym o tematyce komputerowego wspomagania projektowania w programie Autocad, tworzenia stron internetowych w HTML i CSS, administracji systemem operacyjnym Linux i programowania w PHP. Zapraszamy także maturzystów, absolwentów, uczniów II klas na zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego i egzaminu wstępnego na Wydział Architektury Politechniki Śląskiej..

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Latin Dance Studio - Szkoła Tańca Poznań »

  Latin Dance Studio to szkoła, której głównym celem jest propagowanie nauki tańca latynoamerykańskiego. Organizujemy regularne kursy tańca poznań zarówno w Poznaniu jak i w innych miastach województwa wielkopolskiego. Uczymy takich tańców jak: salsa, bachata, rueda, taniec brzucha, bollywood dance, modern jazz, aerobik dance i innych. Kochamy taniec i tą miłością chcemy zarazić także i Ciebie.Jesteśmy także agencją artystyczną, która organizuje pokazy i animacje taneczne w klubach na terenie całej Polski.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profecjonalne konferencje w całym kraju »

  Posiadamy również, wyjątkowy spis miejsc konferencyjnych, a także szkoleniowych. MojeKonferencje.pl to dogodny sposób na wybranie sali w Krakowie, Warszawie i wielu innych miastach. Proponujemy placówki takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. Strona MojeKonferencje.pl to fachowe kompendium wiedzy w kraju,podejmujące informacje na temat profesjonalnych obiektów szkoleniowych i konferencyjnych w kraju.Poznając naszą internetową witrynę będziemy wstanie przedstawić różnorodne obiekty w każdej części kraju. U nas znajdą Państwo najlepsze miejsca nad morzem i w górach.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki online »

  Zdobywanie doświadczenia zawodowego jest niezwykle ważne jeśli zależy nam na zdobyciu idealnej pracy. Warto jednak również pamiętać o odpowiedniej edukacji. Znajomość języków obcych takich jak język niemiecki może w istotnym sposób pomóc w znalezieniu odpowiedniej pracy. Skorzystaj więc z naszych kursów i zacznij się uczyć języka niemieckiego.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Efektywna nauka języka niemieckiego za darmo »

  Mam przyjemność zaprezentować Państwu stronę internetową o języku niemieckim. Projekt podstawyniemieckiego.pl jest realizowany od 2014 roku. Od tego czasu uczymy języka niemieckiego od podstaw za darmo! Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę główną i zaczniesz się uczyć! Znajdziesz u nas kurs języka niemieckiego, który liczy sobie 24 lekcje, podzielone na 3 rozdziały. Stawiamy na praktyczną wiedzę, która została uzupełniona o wymowę w formacie mp3, którą odsłuchać możesz poprzez jedno kliknięcie!!! Warto przy okazji wejścia na stronę zajrzeć do słowników tematycznych i odmiany czasowników. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych - Katowice »

  Zapraszamy na szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym. Kurs obejmuje zarówno przewóz osób jak i przewóz rzeczy. Szkolenie oraz egzamin odbywa się w Katowicach. Zajęcia prowadzimy w weekendy - w soboty i niedziele.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »