Hintmine.pl

Hintmine.pl

Jeżeli zależy Ci na tym by podnieść swoje kwalifikacje oraz wzbogacić swoje CV o nowe umiejętności, to serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą firmą HintMine, której siedziba znajduje się w Krakowie. Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi różnego rodzaju programów graficznych oraz tworzonych przez firmę Microsoft, programowania, zarządzania bazami danych oraz tworzenia stron internetowych. Z nami na pewno zdobędziesz praktyczną wiedzę, którą będziesz wykorzystywał na co dzień. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.hintmine.pl:

Podlinkuj stronę www.hintmine.pl:

Hintmine.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoce dydaktyczne »

  Już od prawie dziesięciu lat wspomagamy nauczycieli w ich codziennej pracy, podsuwając pomysły na lekcje, dostarczając gotowych materiałów do prowadzenia zajęć, służąc poradą.
  Portal twojelekcje.pl został stworzony przez Wydawnictwo Raabe, w tym Redakcję Czasopism Pedagogicznych EduPress oraz Redakcję Twoich Lekcji. Zgodnie z naszą misją pragniemy, aby portal Eksperci w Oświacie stał się dla Państwa codziennym źródłem inspiracji i wiedzy oraz platformą wymiany doświadczeń pomiędzy dyrektorami, nauczycielami, pedagogami i psychologami oraz pozostałymi pracownikami szkół i przedszkoli.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Chińska - szkolenia »

  Strona zawiera kalendarz wydarzeń dotyczących medycyny chińskiej ( akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka, teoria klasyczna TCM ) w Polsce. Ponadto przedstawia kursy, warsztaty, wykłady, szkolenia (podstawowe i zaawansowane) dotyczące medycyny chińskiej oraz krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla handlowców »

  Nie licz na to, że całkowite życie ktoś będzie za Ciebie postanowił, a Ty uzyskasz sukces dzięki energii pozostałych. Rozwój osobisty to nasza kardynalna oferta. Szkolenia i coachingi są Twoją ścieżką do triumfu. Nie przeceniaj swoich sposobności - zbyt obszerna pewność siebie może Cię stracić w świecie interesu. Odwiedź stronę i zgłoś się do nas - a nie pożałujesz!

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. W ofercie znajdują się kursy językowe: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Centrum językowe jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, dajemy więc możliwość zdawania egzaminów FCE i CAE. Oferujemy kursy językowe dostosowane do potrzeb osób dorosłych. Proponujemy elastyczne godziny zajęć i zróżnicowane poziomy dostosowane do poziomu językowego każdego kursanta. zróżnicowane poziomy dostosowane do poziomu językowego każdego kursanta.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Brooklyn. »

  Szkoła lingwistyczna na Ursynowie organizuje dostosowane do potrzeb studentów, seniorów, a także matek z dziećmi. Angielskiego na Ursynowie można szkolić się na różnorodnych poziomach zaawansowania. Podobnie niemiecki na Ursynowie skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkoła przeprowadza kursy dla pracowników szkół, jak również zaprasza na angielski biznesowy w Warszawie.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AZIU | Szkoła »

  Przez całe swoje życie kształcimy się, uczymy stawiać kroki i poznajemy tajniki, aż wreszcie wybieramy zawód niekoniecznie na całe życie. Modne są zmiany, przekwalifikowania się, a to znaczy, że jeśli masz dość sprzedawania w warzywniaku, spróbuj szczęścia w salonie kosmetycznym. Po pierwsze – znajdź dobrą szkołę i profil, który najbardziej cię interesuje. Może chciałabyś zająć się makijażem lub perfekcyjnym manicurem albo pedicurem? W tej sytuacji szkoła kosmetyczna, Poznań będzie doskonałą propozycją. Znajdź taką, której oferta edukacyjna będzie imponująca, a opinie słuchaczy i praktykantów najlepsze. Mogą to być również kursy kosmetyczne. W Poznaniu na pewno spotkasz się z ofertą szkoły nazywanej w skrócie AZIU. Jest to szkoła publiczna dla dorosłych, po ukończeniu której uzyskasz tytuł - technik usług kosmetycznych. Podczas dwóch lat nauki, a więc czterech semestrów, opanujesz podstawy i technologię zabiegów kosmetycznych, poznasz chemię kosmetyków, podstawy działalności zawodowej.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Jeśli nie jesteś kujonem humanistycznym, należałoby poszukać sobie jednego kursu doszkalającego do matury, lub subiektywnego korepetytora. Z taką pomocnikiem prezentacje maturalne wszelkiego wariantu są już tylko banalnym prostym obowiązkiem. Wystarczy się wysilić poszukać odpowiedniego wykształconego humanisty, i zacząć wcześnie lekcję. Nie jest to kłopotliwa dziedzina, lecz nadzwyczajnie wyczerpująca. Prezentacje maturalne mają to do siebie, że jest ich niezliczona ilość w Necie. Indywidualne prezentacje maturalne, są bardzo wysoce oceniane przez grupy egzaminatorów, którzy tylko liczą na własne, poparte recenzjami prace maturalne.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie auditor ISO 9001 »

  Szkolenia audytor ISO 9001 stały się ostatnio bardzo ważnym wymogiem w aplikacjach do pracy. Jeśli jeszcze go nie masz i szukasz najrzetelniejszej firmy, która je wykona wejdź na naszą porównywarkę firm szkoleniowych znajdującą się pod adresem https://centrum.jakosci.pl/ i znajdź ofertę najlepszą dla siebie.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent - kursy dla firm i uczniów »

  Akcent to Szkoła Języków Obcych zlokalizowana w takim mieście jak Poznań. Akcent oferuje różnorodne kursy językowe, w ofercie znajdują się między innymi: kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy językowe dla firm, wakacyjne kursy językowe, weekendowe spotkania klubu konwersacyjnego, zagraniczne kursy językowe, półkolonie dla dzieci i wiele innych. Zajęcia odbywają się w małych grupach i są prowadzone przez doświadczonych lektorów. Zapoznaj się z ofertą SJO Akcent już dziś, z pewnością dopasujesz kurs do swoich potrzeb!

  Data dodania: 23 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych - Katowice »

  Zapraszamy na szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym. Kurs obejmuje zarówno przewóz osób jak i przewóz rzeczy. Szkolenie oraz egzamin odbywa się w Katowicach. Zajęcia prowadzimy w weekendy - w soboty i niedziele.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »