Świadectwa energetyczne Podkategoria: Świadectwa energetyczne

 • Świadectwo Energetyczne - Certyfikat Energetyczny Poznań i okolice »

  Firma CERT oferuje wykonanie dla Państwa świadectwa energetycznego zwanego inaczej certyfikatem energetycznym. Dokument ten jest niezbędny przy odbiorze budynku do użytkowania.Jako firma działamy jedynie na terenie woj. wielkopolskiego z uwagi na fakt, iż przy wykonaniu certyfikatu niezbędna jest wizja lokalna.Świadczymy usługi wykonania świadectwa dla każdego rodzaju budynku i lokalu.Gwarantujemy niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji.Preferowany teren na którym świadectwo energetyczne zostanie wykonane to Poznań, Gniezno, Pobiedziska, Swarzędz oraz Kostrzyn.

  Data dodania: 17 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Piła »

  Jesteśmy biurem projektowym, które posiada niezbędne uprawienia do projektowania instalacji, sieci oraz przyłączy na przykład sanitarnych i innych, kierowania robotami budowlanymi, oraz sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. W oparciu o szerokie doświadczenie, które zdobyliśmy oferujemy naszym klientom wysoki standard usług. Precyzyjne informacje zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i powierzania nam zleceń.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Warszawa »

  Jesteśmy zespołem certyfikatorów uprawnionych do wydawania świadectw energetycznych i przeprowadzania audytów energetycznych. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokali użytkowych, domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej. Świadczymy doradztwo w zakresie oszczędności energii oraz modernizacji pomieszczeń pod kątem zmniejszenia strat ciepła.
  Działamy na terenie Warszawy, Piaseczna, Raszyna i okolic i Radomia. Nasi certyfikatorzy posiadają przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie i uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Świadectwa wykonujemy dla obiektów oddawanych do użytkowania, jak i wprowadzanych do obrotu na wtórnym rynku nieruchomości (wynajem, sprzedaż) oraz budynków, których charakterystyka energetyczna w wyniku przebudowy lub remontu uległa zmianie.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne Katowice »

  Świadectwa Energetyczne wysokiej jakości, wykonywane przez ekspertów i osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży to wysoka jakość, którą możemy Tobie zagwarantować. Nasza firma zdobywała umiejętności w kraju i za granicą. Oferujemy monity energetyczne, certyfikaty energetyczne, świadectwa zużycia energii. Zapraszamy na stronę www firmy Cert Energia pod adresem www.CertEnergia.pl

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Poznań »

  Elgocert Poznań - wydajemy niezbędne certyfikaty energetyczne budynków. Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania certyfikatów i audytów energetycznych. Nasze działania koncentrujemy głównie na terenie miasta Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy niskie ceny.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • J.G. Cert-dom »

  Firma J.G. Cert – dom zajmuje się wykonywaniem świadectw charakterystyki energetycznej dla budynków i lokali mieszkalnych zlokalizowanych na terenie Krakowa i okolic oraz całej Małopolski. Przy dużych projektach obsługujemy teren województw ościennych. Gwarantujemy w pełni profesjonalne i rzetelne opracowanie świadectwa charakterystyki energetycznej Waszej nieruchomości, terminowość realizacji zlecenia i konkurencyjne ceny. Biurom projektowym oferujemy usługi wykonania projektowych charakterystyk energetycznych.

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne »

  ENERGERO jest firmą świadczącą najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa energetycznego.
  Zajmujemy się :
  ·Sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikaty energetyczne);
  ·Sporządzaniem audytów energetycznych na potrzeby termomodernizacji;
  ·Optymalizacją zużycia energii na cele grzewcze, ciepłej wody użytkowej, oświetlenia i klimatyzacji w obiektach istniejących;
  ·Termowizją budynków i urządzeń.
  Wykonane badanie termowizyjne jest dokumentowane w formie zdjęć termowizyjnych, a wyniki przedstawione w formie raportu z przeprowadzonych badań. Dysponujemy profesjonalnych sprzętem o wysokiej rozdzielczości oraz najnowszym oprogramowaniem.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne »

  Oferujemy opracowanie audytów energetycznych budynków na potrzeby uzyskania premii termomodernizacyjnej, remontowej i kompensacyjnej. Sporządzamy świadectwa energetyczne budynków sprzedawanych, nowobudowanych lub wynajmowanych. Świadectwo energetyczne zawiera wskazania możliwych usprawnień obniżających zużycie energii. Misją firmy jest dostarczanie usług wysokiej jakości. Nasi audytorzy to specjaliści z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w budownictwie oraz inżynierii sanitarnej. Wybierając nas otrzymujecie Państwo gwarancję fachowości, jakości i terminowości wykonanych usług. Nasze działania koncentrujemy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Świętokrzyskie centrum certyfikacji budynków. »

  Świętokrzyskie Centrum Certyfikacji Budynków. Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków wszystkich kategorii między innymi, budynki jednorodzinne, wielorodzinne, użyteczności publicznej oraz budynku produkcyjne. Wykonujemy także charakterystki energetyczne do celów projektowych. Doradztwo energetyczne w zakresie nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych. Sprzedaż brykietu i pelletu - paliw ekologicznych. Uprawnienia do sporządzenia świadectw energetycznych zgodne z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury.

  Data dodania: 22 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Witamy na CE Energetik - Cerytyfikaty Energetyczne »

  Sporządzamy Świadectwa Charakterystyki Energetycznej dla wszystkich typów obiektów: mieszkalnych jak i komercyjnych. W szczególności wykonamy certyfikaty dla:
  • budynków użyteczności publicznej,
  • budynków biurowych,
  • budynków produkcyjnych i magazynowych,
  • budynków mieszkalnych wielorodzinnych,
  • lokali mieszkalnych,
  • budynków mieszkalnych jednorodzinnych,
  • budynków zamieszkania zbiorowego,
  • oraz samodzielnych części techniczno – użytkowych

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat energetyczny budynku »

  Centrum Szkoleniowo - Doradcze Warszawa oferuje sale koferencyjne do wynajmu w celach biznesowych - na szkolenia, spotkania, bankiety, prezentacje itp. Nasze sale konferencyjne są doskonale zlokalizowane i wyposażone w sprzęt audiowizualny. W salach dostępne są rzutniki multimedialne, internet, komputer stacjonarny, ekran oraz flipchart. Doskonałe skomunikowanie pozwoli dotrzeć wszystkim zainteresowanym na spotkanie bez niepotrzebnych opóźnień.

  CSD Warszawa oferuje usługi w zakresie edukacji i obsługi nieruchomości. Oferta CSD to m.in. studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami oraz wydawanie świadectw (certyfikatów) energetycznych dla budynków.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne - Gdańsk »

  Economica zajmuje się sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej, audytami energetycznymi, obliczaniem współczynników wyrównawczych do indywidualnego rozliczania kosztów ogrzewania, sporządzaniem projektów architektonicznych dociepleń budynków i kolorystyk. Wykonujemy również adaptacje projektów gotowych domów jednorodzinnych oraz przeprowadzamy inwentaryzacje budowlane na potrzeby modernizacji energetycznych.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa, certyfikaty energetyczne Łódź »

  Jeśli musisz mieć zrealizowane certyfikaty energetyczne. Łódź Twoim miastem, to zapraszamy do skorzystania z propozycji jednostki Haus1. Od 2010 roku budynek każdego typu musi posiadać zrealizowane świadectwo energetyczne, które informuje o szczególnych atrybutach budynku użytkowego, na rzecz którego owe świadectwo pozostało wystawione. Współcześnie w budownictwie kładzie się niemały nacisk na to, aby budynek miał niskie koszty eksploatacji związane z ocieplaniem. Grunt to, żeby latem było nie upalnie, natomiast zimowymi miesiącami maksymalnie ciepło. O tym wszystkim informują to siedziba Haus1, jeżeli wymagasz tego typu zaświadczenie, nawiąż z nami kontakt. Gwarantujemy tanią i szybką operację sporządzenia świadectwa energetycznego. Najoszczędniej w województwie łódzkim.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Świadectwa energetyczne