Posadzki i wylewki

Posadzki i wylewki

PaulBud – Poznań w sektorze budowlanym działa od niemal 10 lat. Prowadzimy działalność produkcyjną, projektową, budowlaną i handlową: wytwarzamy betony o klasach M-12, M-15, M-20, ZE-30, wykładamy jastrych i projektujemy, a także wykonujemy, izolacje termiczne oraz akustyczne stropów i podłóg, sprzedajemy też materiały i akcesoria budowlane. Mieliśmy już przyjemność pracować dla Klientów o rozmaitych, także nietypowych potrzebach: nasz jastrych znajduje się m.in. Hotelu Andel’s w Łodzi, Ambasadzie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Warszawie, fabryce autobusów w Bolechowie oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Szczegóły strony www.paulbud.pl:

Podlinkuj stronę www.paulbud.pl:

Posadzki i wylewki

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Posadzki przemysłowe betonowe »

  Producent materiałów budowlanych proponujący swoim klientom głównie posadzki przemysłowe, w tym również cienkowarstwowe oraz betonowe, a wszystko w korzystnych cenach. Firma oferuje ponadto kleje budowlane i zaprawy klejowe, masy naprawcze, grunty, tynki wewnętrzne, impregnaty, systemy dociepleń i szeroki asortyment chemii budowlanej dostępnej w cenach hurtowych.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polerowany beton »

  Przedsiębiorstwo P. Górski Spółka Komandytowa powstało w roku 2006. W ramach prowadzonej od tego czasu działalności przeprowadziliśmy wiele napraw i regeneracji starych lub uszkodzonych posadzek betonowych, stosując w głównej mierze technologię polerowanego betonu. Prace były również wykonywane w obiektach nowopowstających, budowanych na potrzeby przemysłowe i indywidualne.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki epoksydowo - kwarcowe »

  Przedsiębiorstwo Epoxy Floors dostarcza usług w ramach produkcji bezspoinowych posadzek epoksydowych i epoksydowo - kwarcowych. Posadzkioferowane przez naszą firmę wykonywane są z doskonałych tworzyw specjalistycznych firm. Duże doświadczenie zapewnia profesjonalne i terminowe wykonywanie usług.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wylewki miksokretem »

  Wylewki miksokretem a także tynk gipsowy to podstawa przedsiębiorstwa Sir-Bud Usługi Budowlane. Oferujemy duże doświadczenie w realizacji tego typu usług. Swoje roboty wykonujemy na obszarze Polski i w innych krajach. O jakości naszych usług może potwierdzić wielu usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się sporo więcej potrzebnych wiadomości na temat tych i innych wykonywanych przez nas robót. Oferujemy albowiem nie tylko wylewki betonowe oraz wylewki z agregatu ale także inne prace. Nasze doświadczenie ma już kilkanaście lat, przez co jesteśmy w stanie zapewnić wylewki betonowe oraz tynk gipsowy bardzo dobrej klasy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu nasze wylewki betonowe oraz tynk gipsowy wykonujemy zręcznie i poprawnie.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe »

  Solidna firma poleca swoje usługi. Krak od kilku lat dokłada wszelkich starań do wykonania posadzek. Dobre posadzki przemysłowe są wykonywane przez nas zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów, metraż nie ma znaczenia. Oferujemy również projekty posadzek i doradztwo techniczne w tym zakresie. Polecamy posadzki cementowe, betonowe, epoksydowe i samopoziomujące, które to cechuje duża wytrzymałość. Wykonanie wyłącznie z dobrej jakości materiałów własnych bądź od zleceniodawcy. Kolor standardowy szary lub dowolny w zależności od klienta.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa »

  Fachowa firma KOST-BET zajmuje się wywtarzaniem kostki brukowej i galanterii betonowej. Pracują u nas dobrze wykształceni ludzie przeszkoleni w Niemczech. Rekomendowany producent kostki brukowej jest objęty Systemem Zarządzania i Kontroli jakości. Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gammę wzornictwa i barw. Nasza kostka brukowa jest sporządzana metodą płukania, śrutowania i młoteczkowania. Wszystkie sprzedawane towary firmy KOST-BET podlegają prawu budowlanemu. Na naszej witynie internetowej znajdują się bardziej szczegółowe wiadomości.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie marmuru »

  Oferujemy Państwu nasze usługi w aspekcie reperacji posadzek skonstruowanych z marmuru, trawertynu czy onyxu. Podstawą wyceny jest darmowa analiza postaci kamienia. Analizujemy uszkodzenia budowlane także powstałe z powodu bieżącego używania podłóg. W pierwszej kolejności zabezpieczamy powierzchnie które nie będą odnawiane po pewnym czasie przystępujemy do przeprowadzenia właściwej pracy. W końcowym etapie posadzka podlega krystalizacji a w następnej kolejności impregnacji. Posadzka zostaje ładnie odbudowana oraz zabezpieczona! Jeśli lubisz trochę poczytać zajrzyj na stronę szlifowanie marmuru opisujemy tam ciekawostki z branży :)

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • DrewnoDesign-podłogi drewnianne »

  Firma Xland jest młodą, a zarazem dynamicznie rozwijającą się firmą, której oferta skierowana jest nie tylko do firm, lecz również do klienta indywidualnego. Zajmujemy się usługami poligraficznymi, kampanią reklamową, kreowaniem i budowaniem marki, promocją w Internecie, gadżetami reklamowymi, oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Nasze projekty cechuje estetyka, pomysłowość oraz oryginalność. Zawsze podążamy za aktualnymi trendami, które konsekwentnie stosujemy w projektach, gwarantując miłe i profesjonalne podejście do klienta.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Olechowicz.pl - posadzki żywiczne na taras »

  Nawet posadzki można dzisiaj dopasować do własnego gustu czy oczekiwań. Trzeba jednak znaleźć tak profesjonalną firmę jak łódzka firma Olechowicz, oferującą wszystkie rodzaje posadzek: posadzki żywiczne (oraz posadzki żywiczne na taras), posadzki przemysłowej posadzki epoksydowe, a wszystko to w formie najbardziej odpowiadającej zamawiającemu. To, wraz z doskonale skomponowanymi materiałami, z jakich jest wykonana każdorazowo posadzka stanowi o prawdziwym profesjonalizmie tej firmy.

  Data dodania: 15 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kamal | Producent kostki brukowej betonowej »

  Zapraszamy Was do zakupów w naszej firmie, która produkuje najlepsze wyroby betonowe. Chcemy, aby to dzięki naszym towarom powstawały najlepsze projekty wokoło Waszych domów. Starobruk, a w nim kostka brukowa o najróżniejszych modelach, płyty ogrodowe to ultra wysokiej jakości produkty, które będą wyglądały bardzo reprezentatywnie.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »