Dachy Podkategoria: Dachy

« poprzednia strona · 2
 • Krycie dachów, panel dachowy »

  Oferujemy krycie dachów, montaż dachów. Blachodachówka łączy w sobie tradycję z nowoczesną technologią. Wśród asortymentu samej blachodachówki zaszły istotne zmiany. Szeroka gama kolorów i możliwość dopasowania do różnych płaszczyzn pozwala na dostosowanie dachu do elewacji i otoczenia.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Complex - kantówki »

  Przedsiębiorstwo Complex istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat. Produkujemy wiele drewnianych artykułów. W przygotowanej przez nas ofercie odnajdą Państwo między innymi drewno ogrodowe, budowlane, klejone oraz rozwiązania gotowych domków rekreacyjnych. Dzięki precyzyjnym maszynom a także doświadczonym pracownikom, możemy zapewnić doskonałą klasę naszych produktów. Wyroby sprzedajemy zarówno na rynku krajowym, jak również europejskim. W razie pytań o asortyment, zachęcamy do kontaktu z oddelegowanymi konsultantami.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe »

  Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. to jeden z czołowych producentów blach w Polsce. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. rozpoczęła również produkcję systemów rynnowych pod marką Struga Rynny. Jakość swoich dachów zawdzięcza doskonałym materiałom, precyzji wykonania i zastosowaniu najwoszych technologii. Ponadto Bratex jest producentem rynien i okuć dachów. Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. umożliwia również zamówienie specjalistycznych usług takich jak cięcie blachy na rządany wymiar czy specjalistyczny transport. Systemy orynnowania Bratex odznaczają się na tle tego typu produktów innych producentów trwałością i precyzją wykonania.

  Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. to wiodąca marka producentów pokryć dachowych. Blachy trapezowe i blachodachówki Bratex są rozpoznawane jako produkt najwyższej jakości. Podstawową właściwością blach Bratex jest ich wyjątkowa trwałość i odporność na szkodliwe warunki. Zapewnia o tym nawet 35-letnia gwarancja na pokrycia dachowe.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poliwęglan »

  Poliwęglan to innowacyjne tworzywo sztuczne, wykorzystywane w budownictwie, przemyśle, gospodarstwach domowych i wielu innych gałęziach gospodarczych. Odznacza się małym współczynnikiem przenikania ciepła, lekkością, wytrzymałością, trwałością i najwyższą przenikalnością światła. Dzięki temu, że poliwęglan komorowy posiada tak zaawansowane cechy, może być wykorzystywany m.in. do konstruowania pokryć dachowych w budynkach użytkowych. Jeśli chcesz użyć to tworzywo sztuczne jako zastąpienie szyby w miejscu, gdzie może dojść do jej stłuczenia, zajrzyj na witrynę internetową koplex.pl. Przedsiębiorstwo Koplex prowadzi sprzedaż poliwęglanu. Proponuje atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji. Ani się nie obejrzysz, a zakupiony poliwęglan lity będzie już w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

  Data dodania: 06 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe Lublin »

  Układanie dachówek Lublin warto polecić specjalistom z firmy Dachy-Rogowski. Jej pracownicy ułożą Państwo dachówkę w dowolnym, popularnym zestawieniu, na stojący rąbek, tak zwany felc czy w karo. Specjalizują się w pokryciach dachowych domów, obiektów publicznych, oraz sakralnych. Firma wstępnie szacuje koszty całej inwestycji.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Daszki na murki »

  Przedsiębiorstwo Formabet uchodzi na polskim rynku usługowo-produkcyjnym za jedną z wiodących marek w dziedzinie wytwórstwa rozmaitych rodzajów daszków ogrodzeniowych, daszków na słupki oraz daszków na murki. Wszelkie wyroby naszego autorstwa są lekkie, bardzo nowoczesne i stylowe. Odznaczają się one walorami estetycznymi, gładkością i równymi, prostymi krawędziami. Produkujemy modele cztero, trzy, dwuspadowe, kątowe oraz łukowe.

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Farby do dachów | BekerFarb »

  Firma Bekerfarb jest w czołówce Polskich producentów artykułów do pokryć dachowych takich jak farby i impregnaty. Farby do dachów Bekerfarb to najwyższa jakość poparta latami doświadczeń oraz rzetelnością. W ofercie firmy znajdziemy nie tylko farby dachowe ale też impregnaty do kostki brukowej a nawet farby do betonu, farby do ceramiki czy impregnaty do ceramiki. Wśród farb dachowych, oferta obejmuje każdy możliwy rodzaj dachu - farby do dachówki ceramicznej oraz betonowej, farby do blachy ocynkowanej czy farby do gontu bitumicznego. Firma bekerfarb działa ponad 25 lat na polskim i europejskim rynku stale poszerzając grono zadowolonych klientów.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dachy

Dachy - nowa strona:

Adres: