Stoiska targowe

Stoiska targowe

Projektowanie i wykonywanie stoisk targowych. Realizujemy zlecania w kraju i za grnicą. Oferujemy kompleksową obsługę klientów świadczoną przez zgrany zespół projektantów i wykonawców. MS Design to firma z piętnastoletnim doświadczeniem i własnym zapleczem wykonawczym. Nasze stoiska można oglądać na wszystkich targach organizowanych w kraju i za granicą.

Szczegóły strony ms-design.pl:

Podlinkuj stronę ms-design.pl:

Stoiska targowe

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Własny biznes »

  Jak prowadzić firmę w skuteczny sposób? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć videocast Michała Sobczyka o nazwie AmazingVictory.com. Można tam znaleźć wywiady z przedsiębiorcami. Rozmowa skupia się na historii firmy i analizie sukcesów i błędów danego przedsiębiorcy. "Co się udało, a co nie? Dlaczego?" W ten sposób pozostali właściciele firm - o różnych profilach - mają okazję do skopiowania najlepszych praktyk do swoich własnych firm. Nauka na błędach i sukcesach innych osób jest celem, który przyświeca wywiadom na blogu. Oprócz firm, które wyrobiły już sobie pozycję na rynku, na blogu omawia się także przykłady dopiero powstających firm (tzw. start-upów). Są to spółki debiutujące na giełdzie, lub istniejące na niej od krótszego czasu. Dzięki temu widzowie mają okazję do podpatrzenia najnowszych tendencji wśród zaczynających biznes oraz nauki odpowiedniego podejścia i stylu myślenia osób przedsiębiorczych. Przykładowy wpis: spółka z NewConnect.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze 2011 »


  W każdej grupie znajdą Państwo szeroki wybór, dzięki czemu z pewnością dobiorą państwo model odpowiedni do Waszych potrzeb oraz preferencji. Proponujemy Państwu również kalendarze książkowe, które zamiast tradycyjnych okładek posiadają okładki stworzone z barwnych zdjęć. Okładki te są sztywne i wytrzymałe tak samo jak okładki tradycyjne, dodatkowo pokryte są specjalnym laminatem, zabezpieczającym przed zabrudzeniem.Wszystkie kalendarze ścienne posiadają miejsce przeznaczone pod nadruk reklamowy, dzięki czemu staja się całoroczną ekspozycją loga państwa firmy.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Decydując się na założenie firmy bądź filii już istniejącej jednostki na terenie województwa dolnośląskiego, wskazane jest skorzystać z naszej oferty, która posiada szereg opcjonalnych rozwiązań adresowanych do właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw. DCB to firma zajmująca się szeroką obsługą przedsiębiorstw w każdej dziedzinie, począwszy od wyszukania wygodnego, posiadającego optymalną lokalizację biura, poprzez obsługę rachunkową, a na doradztwie biznesowym oraz obsłudze prawnej kończąc. To doskonała opcja dla przedsiębiorstw, które oczekują od jednostek zewnętrznych rzetelnej oraz kompleksowej obsługi. Dzięki angażowaniu osób posiadających odpowiednie kompetencje plus przygotowanie rzeczowe oraz praktyczne, podejmowane przedsięwzięcia właściwie organizowane. Należałoby również podkreślić, że pakiet usług jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb konkretnej firmy, choć istnieje możliwość rozszerzenia wybranych rozwiązań i możliwej rezygnacji z niektórych możliwości.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe TAX »

  Biuro rachunkowe TAX jest jedynym tak profesjonalnym biurem w Poznaniu. Cechuje nas wysoko wykwalifikowana kadra oraz wiele lat w branży księgowej. Proponujemy Państwu pełną obsługę księgową, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Jeżeli dopiero co otworzyłeś własną działalność zapraszamy Cię do nas aby zaproponować współpracę.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Handlowa Witold Polowy »

  Firma Handlowa Witold Polowy została założona 5 września 1990 roku i od początku swojej działalności skupia się na oferowaniu produktów najwyższej jakości potwierdzonej przez certyfiat ISO. Firma Handlowa Witold Polowy zajmuje się zakuwaniem i sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych a także przewodów oraz hydrauliki siłowej do wielu gałęzi przemysłu. Dodatkowo firma świadczy usługi w zakresie wulkanizacji i wymiany oleju, klocków hamulcowych, amortyzatorów w samochodach osobowych i dostawczych.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotele konferencyjne w gorach »

  W której z górskich miejscowości najszybciej zorganizowałbyś konferencje, Lubenia, Wisła, a może Żywiec. W czasie trwania narady ważna jest również rozrywka, która zbliża uczestników. Zrób użytek z propozycji na przedstawionej stronie, a satysfakcję masz pewne. Jasny portal, na którym przejrzysz zaufane hotele konferencyjne w górach, wstąp. Skorzystaj też z zaprezentowanej wyszukiwarki, uprości ona łatwiej wybrać właściwy hotel. Każdy hotel jest wyekwipowany w ważne dane o wyposażeniu oraz wyglądzie, kliknij.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa spółek Wrocław »

  Strona internetowa spolka-w-organizacji.pl okaże się interesująca dla osób poszukujących wiadomości dotyczących spółek z ograniczoną odpowiedzialnością a także akcyjnych. Zaprezentowane wiadomości pozwolą użytkownikom na dokładne zapoznanie się z informacjami dotyczącymi otwierania a także efektywnego funkcjonowania tego typu form organizacyjnych. Zespół redakcyjny tworzą prawnicy z długoletnim stażem, którzy zapewniają prawidłowość każdych prezentowanych informacji. Dodatkowo odnajdziecie Państwo przykładowe dokumenty pomagające w prowadzeniu różnych spraw odnoszących się do spółek.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Argo Producent narzędzi malarskich »

  My wiemy co to znaczy dobra jakość narzędzi! Zapraszamy Państwa do zainteresowania się ofertą naszej firmy ARGO z siedzibą w Krakowie. Już od trzech pokoleń dbamy o to, żeby zagwarantować najlepszą jakość oraz ciągle się rozwijać. Inwestujemy w nowe technologie, materiały i sprzęt. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą z dużym zaangażowaniem. Gwarantujemy indywidualne podejście, a ponadto konkurencyjne ceny. Mamy nadzieję, że podobnie jak wielu naszych klientów - krajowych i zagranicznych - również Państwo obdarzą nas zaufaniem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dane osobowe »

  Przedsiębiorstwo PIN Consulting Sp. z o.o. w swojej propozycji asortymentowej posiada dużą liczbę czynności, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa różnego rodzaju przedsiębiorstw. Kompleksowość naszych świadczeń umożliwia ochronę w licznych składowych prowadzonej działalności. Indywidualnie dostosowujemy propozycję do oczekiwań oraz wniosków kontrahentów, co sprawia, że zawsze możemy przedstawić zadowalające dla obu stron rozwiązanie. Za wykonywanie poszczególnych działań bezpieczeństwa odpowiadają zatrudniani przez nas wysokiej klasy specjaliści.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia aluminium PKmet »

  Hurtownia aluminium to miejsce, w którym zaopatrzysz się w niezbędne materiały takie jak blachy i pręty aluminiowe. Wchodząc na stronę blachy Bydgoszcz możesz zapoznać się z naszą ofertą, obejrzeć dostępny u nas asortyment, nasz cennik oraz znajdziesz potrzebne dane kontaktowe. Nasza hurtownia to firma o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu umiemy dostosować naszą ofertę do aktualnych potrzeb klientów. Dzięki naszej uczciwości i rzetelności mamy setki zadowolonych klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »