Fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne to dobra droga do korzystania na sposobach dostępnych dla większych inwestorów, a przy tym podnoszenia wartości zebranych środków w zaplanowany z góry i jednocześnie przy regularnym cyklu oszczędzania. Co równie istotne ta metoda otwarta jest jest dla każdego. Nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza nie są niezbędne przygotowania. Wystarczą niewielkie kwoty oraz podstawowy czas na wybór odpowiedniego rozwiązania. Przekonaj się, co dobrze wiedzieć na ten temat. Otwórz stronę online i zdobądź wiedzę o inwestowaniu.

Szczegóły strony funduszinwestor.pl:

Podlinkuj stronę funduszinwestor.pl:

Fundusze inwestycyjne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fundusze inwestycyjne »

  Agiofunds TFI. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Oferujemy inwestorom profesjonalnie i efektywnie zarządzane fundusze inwestycyjne, operujące globalnie i przynoszące ponadprzeciętne rentowności niezależnie od koniunktury na rynkach finansowych i towarowych.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fundusz aktywnej alokacji »

  Stabilne fundusze inwestycyjne Novo to specjalna propozycja finansowa przygotowana przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Opera TFI S.A. Strona prezentuje szczegółowe informacje o funduszach Novo. Oferta inwestycyjna to: fundusze pieniężne, fundusze obligacyjne, fundusze mieszane i fundusze akcyjne. Fundusze obligacyjne dostępne są w dwóch opcjach: obligacje przedsiębiorstw i papiery dłużne. Do funduszy mieszanych należą następujące propozycje: Aktywna alokacja, Stabilny wzrost oraz Zrównoważony wzrost. Dzięki stronie szybko i darmowo otworzysz rejestr i będziesz miał kontrolę nad jego stanem.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak inwestować w innowacje? »

  Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą internetową. Naszą misją jest promocja Przedsiębiorczości, innowacyjności o raz kreatywności. Głównym celem naszej platformy jest łączenie inwestorów z podmiotami (osobami fizycznymi lub firmami) poszukującymi kapitału.
  Jeżeli należysz do grupy poszukującej finansowania, to przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość zaprezentowania swoich pomysłów poprzez publikację ogłoszeń. Natomiast, dla inwestorów i instytucji finansowych, przygotowaliśmy specjalny katalog, w ramach którego mogą zaprezentować swoją ofertę.
  Publikujemy aktualności oraz artykuły związane z innowacjami oraz inwestycjami. Oferujemy także forum poświęcone tematyce portalu. Jeżeli szukasz inwestora, ciekawej inwestycji lub zamierzasz kupić/ sprzedać firmę, to nasza platforma spełni wszystkie twoje oczekiwania.
  Dodatkowo, pragniemy zaprezentować naszym użytkowników szereg pomysłów biznesowych.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokata bankowa »

  Lokata bankowa to jedna z najbezpieczniejszych form inwestycji. Od wielu lat depozyty bankowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem wśród klientów. Nasza strona powstała z myślą o małych i dużych inwestorach. Przybliżamy tematykę lokat oraz pomagamy w wyborze najlepszego depozytu dla danej osoby. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji oraz newsów ze świata bezpiecznych inwestycji. Comiesięczny ranking lokat pozwoli Ci na szybkie porównanie najnowszych ofert banków. Dzięki darmowemu kalkulatorowi lokat, szybko dowiesz się jaki będzie zwrot z inwestycji z danej lokaty.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie lokat bankowych »

  W dzisiejszych czasach wkładanie pieniędzy do tak zwanej skarbonki totalnie mija się z zamysłem pomnażania swoich oszczędności. Rozwiązaniem bezpiecznym i dającym gwarancję ochrony kapitału są lokaty bankowe. W naszym kraju z chęcią zakładane i stanowiące jedną z najpopularniejszych metod oszczędzania. Dużo osób nie dba jednak odpowiednio o swoje pieniądze i w efekcie czego otrzymuje z nich niskie stopy zwrotu. Warto przyglądać się tej branży, aby wybrać najlepszą opcję i sprawić, że pieniądze będą zarabiały za Ciebie. Dowiedz się wszystkiego o lokatach i zapewnij sobie zysk bez ryzyka w ciężkich czasach.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Obecnie coraz to częściej zamiast kupić jakiś konkretny prezent naszym dzieciom podejmujemy decyzję o założeniu im specjalnego konta na oszczędności, lokaty bankowej czy funduszu inwestycyjnego. Wszystkie z powyższych rozwiązań mają wady i zalety. W szczególny sposób Polacy upodobali sobie lokaty bankowe. Lokaty są oferowane przez praktycznie każdy większy bank. Lokaty cechują się bezpieczeństwem, zamrożeniem środków na określony przez nas czas, oraz stosunkowo wysokim zyskiem. Lokaty bankowe są praktycznie wszędzie ponieważ banki w głównej to ten produkt reklamują w telewizji czy radiu. Naturalnie przed podjęciem decyzji o zamrożeniu pieniędzy na lokacie powininśmy porównać to co w swojej ofercie mają różne banki. Informacje o lokatach można znaleźć na stronie banku, jednakże w sieci mamy wiele lepszych miejsc do tego. Wiele stron publikuje comiesięczne porównania lokat z których szybko i łatwo wyczytamy która lokata jest obecnie najkorzystniejsza.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybka-gotowka.net - szybka pożyczka bez bik »

  Internauci odwiedzający opisywany serwis internetowy mogą bez trudności dostać informacje, która z ofert pożyczek posiada najodpowiedniejsze warunki a także z jakiej przyczyny szybka pożyczka przez internet jest najbardziej opłacalna dla naszych finansów. Powinniśmy tylko kliknąć na interesujący nas tekst i znaleźć pożądane informacje. Warto jest być rozeznanym, na co zwracać uwagę wybierając daną ofertę. Pomyłki w kwestiach pieniężnych nie są mile widziane, szczególnie z tego względu, że mogą źle wpłynąć na finanse. Dzięki przedstawianej stronie zaciekawieni internauci zdobędą niezbędną wiedzę pozwalającą na podpisanie korzystnej umowy pożyczkowej. Warto pamiętać, że jedną z najistotniejszych kwestii jest ranking szybkich pożyczek, który utwierdzi nas w przekonaniu, że zdecydowaliśmy się na najlepszą ofertę. Odwiedź witrynę jak najszybciej i znajdź pomocne sugestie, a z pewnością podejmiesz tylko stosowne decyzje.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Złoto »

  Posiadając sztabki złota lub inne elementy z cennych kruszców, powinieneś zapoznać się z serwisem iZłoto.pl i obserwować kursy złota, a w odpowiednim momencie sprzedać swoje złoto. U nas możesz również zainwestować w złoto i kupić odpowiednie złote sztabki czy też inne elementy wykonane ze złota i nie tylko.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Informacje ze świata opcji binarnych »

  W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje nowoczesnych środków na zarabianie pieniędzy. Wiele możliwości daje internet, który możemy wykorzystać na przykład do handlu opcjami binarnymi. Opinie o opcjach binarnych można znaleźć w internecie i dowiedzieć się z nich jak łatwo zarobić dobre pieniądze.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opcjebinarne123.pl »

  Zarabianie na tak zwanym handlowaniu opcjami binarnymi to świetne rozwiązanie praktycznie dla każdego. Na starcie, aby zapoznać się z tą forma dochodu powinno sie odwiedzić stronę Opcje Binarne. Informacje, które są na niej zawarte przydadzą się w przyszłości. Poznamy strategię lub zapoznamy się z rankingiem brokerów.

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »