Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Strony poświęcone zagadnieniom biznesowym, ekonoii i finansom. Zamieszczamy tu portale poświęcone tym zagadnieniom, serwisy informacyjne ze świata finansów.

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Śląsk: Hydrant i Gaśnica: przegląd naprawa konserwacja legalizacja Katowice »

  Zachęcamy do wykonywania przeglądów gaśnic i hydrantów. Tanio przeprowadzimy konserwację oraz naprawę sprzętu ppoż (gaśnic) oraz hydrantów wewnętrznych. Hydranty nadziemne również wymagają przeglądu i pomiarów wydajności i ciśnienia. Sprawdź jak terminowość przeglądów wpłynie na skuteczność działań gaśniczych gaszenia pożaru w zarodku. Zwiększysz poziom ochrony przeciwpożarowej wewnątrz pomieszczenia, Twojego obiektu i firmy na śląsku. Szczególnie wykonujemy to w Katowicach, Mysłowicach, Sosnowiec i Chorzów. Zapraszamy - tanie hydranty i gaśnice. Tania legalizacja. Zapraszamy gorąco ...

  Data dodania: 15 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Plan Ewakuacji Obiektu - ewakuacyjne plany przez internet »

  Opracowanie planów ewakuacyjnych nie było jeszcze takie proste ... teraz możesz wykonać to na odległość. Wytyczne z Rozporządzenia MSWiA obligatoryjnie nakładają obowiązek opracowywania ich w Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego. Sprawdź jakie to proste ... zrób zdjęcie - wyślij do nas - ekspresowo wycenimy koszt i odeślemy wersję próbną. Plany są potrzebne do Instrukcji Bezpieczeństwa pożarowego oraz do schematu ewakuacji w obiektach użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola oraz firmy).

  Data dodania: 15 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Http://platinumeye.pl/ »

  Z platinumeye.pl możesz zmienić swoje dotychczasowe ubezpieczenie na tańsze, przy takim samym zabezpieczeniu finansowym. Dotyczy to nie tylko kredytów, ale również ubezpieczeń. Doradztwo finansowe obejmuje zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Eksperci Platinum Eye oferują najlepszą ofertę na rynku, która obejmuje kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, inwestycyjne oraz gotówkowe. To także nieruchomości.

  Data dodania: 13 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Licencje Transportowe BOS »

  W ofercie firmy BOS są między innymi licencje transportowe, gotowe spółki z licencjami, ubezpieczenia międzynarodowe największych czy pozwolenia na prace dla cudzoziemców. Firma BOS oferuje także pobieranie Karnetów TIR, wyrabianie członkostwa ZMPD, pośrednictwo wizowe do Turcji, Rosji i Białorusi oraz ubezpieczenia flotowe oraz OCPD/OCS. Profesjonalny i doświadczony w branży personel firmy BOS oferuje fachową pomoc w uzyskaniu licencji, dodatkowych wpisów czy też pobieraniem zezwoleń na transport międzynarodowy.

  Data dodania: 31 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek o upadłość konsumencką »

  Wyplątanie się ze spirali zadłużenia nie jest wcale proste. Zła strategia może doprowadzić do jeszcze większych problemów. Miesięczne wynagrodzenie nie starczy na uregulowanie zaległości. W tej trudnej sytuacji warto złożyć wniosek o upadłość konsumencką. Jest to procedura skierowana tylko do osób prywatnych. Zwłaszcza, gdy zadłużenie pojawiło się z przyczyn losowych. Należy jednak wiedzieć jak ogłosić upadłość. Tu pomoc oferuje Kancelaria Twój Prawnik. Jej pracownicy przeanalizują sytuację finansową dłużnika i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Przeprowadzą przez całe postępowanie upadłościowe. Kancelaria oferuje również pomoc frankowiczom. Rozpocznij walkę z zadłużeniem już dziś. Odwiedź stronę prawnik100.pl i uzyskaj pomoc w oddłużaniu.

  Data dodania: 22 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Leasing dla firm Warszawa - ngdk.pl »

  Kredyt może okazać się konieczny w wielu przypadkach. Mnóstwo osób bierze na przykład kredyt na działalność gospodarczą, aby zapewnić swojej firmie dobry start. Zanim jednak wybierze się najlepszą ofertę kredytową, warto skonsultować się ze profesjonalistą.Takimi ekspertami są pośrednicy finansowi i kredytowi, którzy pracują w Niezależnej Grupie Doradców Kredytowych. Jest to grupa osób, którzy pracują w specjalizacji finansowej już od wielu lat. Dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie poradzić każdemu ze swoich konsumentów najlepszy sposób na to, aby pożyczyć pieniądze których potrzebują. W ofercie NGDK można znaleźć między innymi wsparcie w uzyskaniu takich wariantów kredytowych jak kredyt konsolidacyjny dla przedsiębiorstw bądź kredyt dla rolnika. Szczere i profesjonalnie przeprowadzane konsultacje z tymi doradcami kredytowymi zapewniają, że ich każdy klient będzie zadowolony z tego jaki kredyt w końcu wybierze.

  Data dodania: 15 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur w telefonie 2020 »

  Dlaczego przedsiębiorca powinien zapewnić sobie wsparcie softwarowe procesów zarządzania magazynem i wystawania faktur? Najważniejszym argumentem jest przyspieszenie i zautomatyzowania fakturowania. Drugim powodem są nieustanne zmiany w prawie, nad którymi czuwa producent, co znacznie odciąża przedsiębiorcę. Trzecim czynnikiem jest porządek w dokumentacji oraz bezpieczeństwo przechowywania, a także komfort kontrahenta otrzymującego fakturę elektroniczną w błyskawicznym tempie. Nie ma wątpliwości - program do faktur to nie fanaberia, to udogodnienie które może być już dzisiaj w Twojej firmie. Postaw na FakturaLight, postaw na szybkie fakturowanie.

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Marta Bartosik »

  Czasem do oceny naszej sytuacji przydają się dodatkowe pytania, których sami sobie nie zadajemy. Tak właśnie działa coach - Marta Bartosik! Kliknij na Martabartosik.com. Jestem profesjonalnym coachem. Pomagam odnaleźć drogę zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Oferuję sesje coachingowe w Warszawie dla osób prywatnych oraz firm! Razem możemy więcej - tel. 509 223 314. Odkryj nowe horyzonty!

  Data dodania: 17 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Melioracja Grodzisk Mazowiecki »

  Zgromadzenie i opracowanie odpowiednich dokumentów to istotny etap budowy zbiorników wodnych. Dokładnie tym zajmuje się firma Hydro-Plan. Podstawą jej działalności są operaty wodnoprawne Warszawa. Nic innego jak sporządzanie dokumentu, który jest niezbędny by uzyskać pozwolenie wodnoprawne. Do tego dochodzi melioracja Grodzisk Mazowiecki. Chodzi tu o projektowanie ważnych urządzeń melioracyjnych jak przepusty czy drenaże. Klienci do dyspozycji mają również projekty stawów, oczek wodnych lub większych zbiorników wodnych. Tymczasem zakłady przemysłowe mogą zdecydować się na opracowania dotyczące odprowadzania ścieków przemysłowych. Interesują Cię operaty wodnoprawne albo hydrotechniczne inwestycje? Zajrzyj na stronę hydro-plan.pl i poznaj pełną ofertę firmy.

  Data dodania: 16 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Www.ergo-hestia-warszawa.pl/ »

  Ergo Hestia to renomowany ubezpieczyciel na rynku usług finansowo-ubezpieczeniowych. Sprawdź wszystkie opcje, które możesz wybrać w Hestii. Od ponad 20 lat ubezpieczenia Hestia zajmują się wyborem najlepszych form ubezpieczenia dla swoich klientów, są to różne warianty dostosowane do potrzeb i możliwości osób, które decydują się na powierzenie swojego majątku i zdrowia ubezpieczeniu Ergo Hestia. Ubezpieczenie Ergo Hestia jest często wybierane przez klientów, którzy chcą maksymalnie skorzystać z opcji ubezpieczenia swoich pojazdów w leasingu poprzez indywidualne ubezpieczenie. Leasingodawcy często zezwalają swoim klientom na indywidualne ubezpieczenie w Ergo Hestia, co już wskazuje na wysoką pozycję tego towarzystwa ubezpieczeniowego w rankingach rynkowych ubezpieczycieli. Ubezpieczenie Ergo Hestia jest również liderem wśród ubezpieczycieli majątkowych. Coraz więcej klientów prywatnych i przedsiębiorców ubezpiecza swoje nieruchomości w Hestii.

  Data dodania: 01 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Katowice »

  Kancelaria notarialna Ewy Szewczyk, Katowice, jest cenioną kancelarią z dużą ofertą czynności notarialnych. To sporządzanie poświadczeń, wypisów, odpisów oraz wyciągów z dokumentów, również sporządzisz testament. Notariusz, Katowice, znajduje się w Gmachu Biznesu, budynek posiada niedaleko parking i znajduje się niedaleko przystanku tramwajowego. W budynku znajduje się winda, także dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 25 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rentownyadres.pl - Zarządzanie najmem »

  PREMIUM PROPERTY to poznańska firma, której działalność trwa od dawna. Oferuje zarządzanie najmem, dbając o to, aby wszystko było perfekcyjnie dopilnowanie. Firma zatrudnia doświadczonych, pełnych energii pracowników, którzy cały czas się rozwijają. Każde powierzone im zadanie wykonują, angażując się w nie w stu procentach. Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z usługi zarządzania najmem może być pewny, że jego dom, mieszkanie zostanie wynajęte godnej zaufania osobie, która nie zniszczy lokum i nie wygeneruje zadłużenia. Decydując się na usługi firmy, nie należy obawiać się wysokich kosztów.

  Data dodania: 25 03 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia