Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Strony poświęcone zagadnieniom biznesowym, ekonoii i finansom. Zamieszczamy tu portale poświęcone tym zagadnieniom, serwisy informacyjne ze świata finansów.

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pomiary hydrantów, legalizacja wydajność konserwacja gaśnic Śląsk, Katowice »

  Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Nasze usługi obejmują okresowe przeglądy techniczne sprzętu przeciwpożarowego. Wykonujemy również konserwację i legalizację gaśnic oraz urządzeń gaśniczych. Napełniamy i remontujemy również gaśnice i agregaty gaśnicze. Jako nieliczni zapewniamy remonty oraz badania dozorowe UDT gaśnic i agregatów gaśniczych,konserwację hydrantów. Więcej na http://www.hydranty-gasnice.pl Specjalizujemy się w badaniach ciśnienia i wydajności wodnej hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych (próby ciśnieniowe węży hydrantowych).

  Data dodania: 24 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona mienia. Firma ochroniarska. Najtaniej. Śląsk - Katowice »

  OCHRONA MIENIA. Nasza firma ochroniarska ze śląska jest w Katowicach, Mysłowicach i miastach śląskich. Ochrona fizyczna mienia dla osób prywatnych oraz firm znajdziesz w zakładkach OCHRONA i MIENIE. Profesjonalnie ochraniamy wszystkie obiekty budowlane i tereny wokół obiektów. Nadzorujemy parkingi samochodowe oraz uroczystości i imprezy zewnętrzne. Najtaniej realizujemy również wykonujemy zabezpieczenie występów na imprezach masowych (na zewnątrz i wewnątrz obiektów). Posiadamy wykwalifikowanych pracowników z licencjami. Wykonujemy przede wszystkim instalacje alarmowe w obiektach i terenach. Profesjonalnie wykonujemy stały monitoring terenów i budynków. Dodatkowo, w ramach kompleksowej usługi, wykonujemy prace porządkowe powierzchni biurowej oraz zewnętrznych terenów firm. Kompleksowo zajmujemy się pełną ochroną przeciwpożarową oraz zamontowaniem i serwisowaniem instalacji tzw. klima - klimatyzacyjnych (klimatyzacji).

  Data dodania: 24 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przegląd hydrantu, wydajność i ciśnienie gaśnic Śląsk, Katowice »

  Nasza główna specjalność to pełne usługi z obsługi hydrantów - przeglądy, sprawdzanie, wydajność hydrantów, próby ciśnienia i konserwacja. Od 30 lat zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem firm i instytucji w podręczny sprzęt gaśniczy (gaśnice) na podstawie aktualnych przepisów. Pełna ochrona przeciwpożarowa hydrantowa - sprawdź nasze ceny - zaopatrujemy się u producentów sprzętu. Zapraszamy do współpracy. Przy zamówieniu hydrantu przez internet - 10% rabatu ! Usługi ppoż. świadczymy na terenie Śląsk, Katowice i Polski południowej.

  Data dodania: 20 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc frankowiczom »

  Jeśli zależy wam na odzyskaniu w szybki sposób odszkodowania to najlepiej zgłosić się do naszej firmy, która od wielu lat zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Nasza firma współpracuje z różnymi kancelariami prawnymi. Dobieramy tak kancelarię, aby była ona idealnie dopasowana do danego typu sprawy. Zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości naszych usług. Zaufało nam już bardzo wiele klientów.

  Data dodania: 12 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biura w Warszawie VSL-System »

  Wirtualne biura VSL-System to gwarancja niskiej ceny i jakości. VSL-System prowadzi wirtualne biura od 2010 roku i ma już w tym spore doświadczenie. Lokale na wirtualne biuro są nabywane na własność i znajdują się w zabytkowych kamienicach w centrum Warszawy, dzielnica Śródmieście. Wirtualne biura mają sale do spotkań oraz wirtualny sekretariat, dzięki czemu mogą obsługiwać klientów z dowolnego zakątka Polski oraz innych krajów. Wirtualne biuro to nie tylko wirtualny adres do KRS, na siedzibę spółki lub działalności gospodarczej, ale także realne miejsce, gdzie można przyjść i zwołać chociażby zgromadzenie zarządu.

  Data dodania: 10 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna baza prawników, księgowych i notariuszy BazaDoradców.p »

  Firma Baza Doradców oferuje bazę pracowników takich jak doradcy, księgowi, notariusze i prawnicy. Fachowcy firmy Baza Doradców pomagają znaleźć specjalistę w dziedzinie podanej przez klienta. Firma Baza Doradców ułatwia znalezienie fachowca o wąskiej specjalizacji, w tym między innymi prawnika czy notariusza. Firma Baza Doradców pomaga szybko znaleźć wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z danej okolicy.

  Data dodania: 07 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Http://platinumeye.pl/ »

  Z platinumeye.pl możesz zmienić swoje dotychczasowe ubezpieczenie na tańsze, przy takim samym zabezpieczeniu finansowym. Dotyczy to nie tylko kredytów, ale również ubezpieczeń. Doradztwo finansowe obejmuje zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Eksperci Platinum Eye oferują najlepszą ofertę na rynku, która obejmuje kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, inwestycyjne oraz gotówkowe. To także nieruchomości.

  Data dodania: 13 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Licencje Transportowe BOS »

  W ofercie firmy BOS są między innymi licencje transportowe, gotowe spółki z licencjami, ubezpieczenia międzynarodowe największych czy pozwolenia na prace dla cudzoziemców. Firma BOS oferuje także pobieranie Karnetów TIR, wyrabianie członkostwa ZMPD, pośrednictwo wizowe do Turcji, Rosji i Białorusi oraz ubezpieczenia flotowe oraz OCPD/OCS. Profesjonalny i doświadczony w branży personel firmy BOS oferuje fachową pomoc w uzyskaniu licencji, dodatkowych wpisów czy też pobieraniem zezwoleń na transport międzynarodowy.

  Data dodania: 31 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek o upadłość konsumencką »

  Wyplątanie się ze spirali zadłużenia nie jest wcale proste. Zła strategia może doprowadzić do jeszcze większych problemów. Miesięczne wynagrodzenie nie starczy na uregulowanie zaległości. W tej trudnej sytuacji warto złożyć wniosek o upadłość konsumencką. Jest to procedura skierowana tylko do osób prywatnych. Zwłaszcza, gdy zadłużenie pojawiło się z przyczyn losowych. Należy jednak wiedzieć jak ogłosić upadłość. Tu pomoc oferuje Kancelaria Twój Prawnik. Jej pracownicy przeanalizują sytuację finansową dłużnika i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Przeprowadzą przez całe postępowanie upadłościowe. Kancelaria oferuje również pomoc frankowiczom. Rozpocznij walkę z zadłużeniem już dziś. Odwiedź stronę prawnik100.pl i uzyskaj pomoc w oddłużaniu.

  Data dodania: 22 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Leasing dla firm Warszawa - ngdk.pl »

  Kredyt może okazać się konieczny w wielu przypadkach. Mnóstwo osób bierze na przykład kredyt na działalność gospodarczą, aby zapewnić swojej firmie dobry start. Zanim jednak wybierze się najlepszą ofertę kredytową, warto skonsultować się ze profesjonalistą.Takimi ekspertami są pośrednicy finansowi i kredytowi, którzy pracują w Niezależnej Grupie Doradców Kredytowych. Jest to grupa osób, którzy pracują w specjalizacji finansowej już od wielu lat. Dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie poradzić każdemu ze swoich konsumentów najlepszy sposób na to, aby pożyczyć pieniądze których potrzebują. W ofercie NGDK można znaleźć między innymi wsparcie w uzyskaniu takich wariantów kredytowych jak kredyt konsolidacyjny dla przedsiębiorstw bądź kredyt dla rolnika. Szczere i profesjonalnie przeprowadzane konsultacje z tymi doradcami kredytowymi zapewniają, że ich każdy klient będzie zadowolony z tego jaki kredyt w końcu wybierze.

  Data dodania: 15 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur w telefonie 2020 »

  Dlaczego przedsiębiorca powinien zapewnić sobie wsparcie softwarowe procesów zarządzania magazynem i wystawania faktur? Najważniejszym argumentem jest przyspieszenie i zautomatyzowania fakturowania. Drugim powodem są nieustanne zmiany w prawie, nad którymi czuwa producent, co znacznie odciąża przedsiębiorcę. Trzecim czynnikiem jest porządek w dokumentacji oraz bezpieczeństwo przechowywania, a także komfort kontrahenta otrzymującego fakturę elektroniczną w błyskawicznym tempie. Nie ma wątpliwości - program do faktur to nie fanaberia, to udogodnienie które może być już dzisiaj w Twojej firmie. Postaw na FakturaLight, postaw na szybkie fakturowanie.

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Marta Bartosik »

  Czasem do oceny naszej sytuacji przydają się dodatkowe pytania, których sami sobie nie zadajemy. Tak właśnie działa coach - Marta Bartosik! Kliknij na Martabartosik.com. Jestem profesjonalnym coachem. Pomagam odnaleźć drogę zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Oferuję sesje coachingowe w Warszawie dla osób prywatnych oraz firm! Razem możemy więcej - tel. 509 223 314. Odkryj nowe horyzonty!

  Data dodania: 17 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Melioracja Grodzisk Mazowiecki »

  Zgromadzenie i opracowanie odpowiednich dokumentów to istotny etap budowy zbiorników wodnych. Dokładnie tym zajmuje się firma Hydro-Plan. Podstawą jej działalności są operaty wodnoprawne Warszawa. Nic innego jak sporządzanie dokumentu, który jest niezbędny by uzyskać pozwolenie wodnoprawne. Do tego dochodzi melioracja Grodzisk Mazowiecki. Chodzi tu o projektowanie ważnych urządzeń melioracyjnych jak przepusty czy drenaże. Klienci do dyspozycji mają również projekty stawów, oczek wodnych lub większych zbiorników wodnych. Tymczasem zakłady przemysłowe mogą zdecydować się na opracowania dotyczące odprowadzania ścieków przemysłowych. Interesują Cię operaty wodnoprawne albo hydrotechniczne inwestycje? Zajrzyj na stronę hydro-plan.pl i poznaj pełną ofertę firmy.

  Data dodania: 16 04 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia